Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

Używał ktoś z was UltraISO albo innego programu do botowania Windowsa 7?

Share this post


Link to post
Share on other sites

UltraISO jest super, otwórz obraz->zapisz obraz na dysk->wsadź pendrive->gotowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie nie jest takie proste. Owszem UltraISO jest super :)

plik instal.wim nie kopiuje sie cały czyli jakieś 4.3 gb

Windows 7 USB DVD Download Tool tym programem w ogóle zaś nie botuje.

System jest orginalny

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc tak: LUDZIE POMOCY ! :)

Biorę udział ze znajomą w konkursie, w którym można wygrać wejściówki na koncert. Bardzo bym Was prosiła o kliknięcie głosuj w tym linku: http://apps.facebook.com/lech_pozytywnie/profil_fb/17520/ . Liczy się każdy głos, będę baaardzo wdzięczna! To zajmie Wam dosłownie parę sekund. Możecie również rozesłać ten link znajomym aby również kliknęli.

 

Niektórym nie działa ten link, nie mam pojęcia czemu. Może są ograniczenia wiekowe jeśli jest to konkurs piwny? ;)

 

Z góry bardzo dziękuję :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja proszę o pomoc w rozgryzieniu fabuły filmu Imaginaerum. Wydaje mi się, że to odpowiedni wątek by o tym was poinformować. Dziś moja skromna osóbka próbowała dodać nowy topik związany z tym tematem, jednak został z niewiadomych powodów usunięty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dyskusja o fabule ze spoilerami byłaby strasznie nieczytelna. Pogadam z Beatką co z tym fantem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Potrzebny mi tłumacz z rosyjskiego. Domowy ma problem z odczytaniem.

2uig26p.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Invidia zależy jaką masz przeglądarkę, musisz wejść chyba w ustawienia jeśli to Chrome i tam poszukać. Też kiedyś to miałam i właśnie albo usunęłam przez ustawienia albo w panelu sterowania w zakładce "odinstaluj programy" :)

 

 

 

@Morderca jest to "udaci" czyli powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Aktyde. Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Invi, polecam program AdwCleaner :) Mnie pomógł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invidia - polecam antyvira dobrego i nie wchodzenie na dziwne strony o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Evi ale AVG to właśnie jest antywirus, który pcha się w przeglądarki po prostu to trzeba w ustawieniach powyłączać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakich programów do robienia grafiki byście polecili i jeszcze jakiś do wycinania scenek z YouTube i później do sklejenia tego na filmik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o grafikę to oczywiście Photoshop xD używałam też kiedyś Paint Shop Pro i też nie był zły. Ale to wszystko płatne programy. Dlatego polecam Gimpa. Jest darmowy, można go spokojnie porównywać z Photoshopem i jest sporo instrukcji w internetach do niego więc nie powinno być problemów z używaniem. No i po polsku powinien być :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim ulubionym zaraz po AP jest Photo Filtre Studio : D

Zależy od człowieka. Bo inni chwalą Gimpa, a ja nigdy go nie używałam i nie zamierzam : P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim ulubionym zaraz po AP jest Photo Filtre Studio : D

Zależy od człowieka. Bo inni chwalą Gimpa, a ja nigdy go nie używałam i nie zamierzam : P

 

Do Gimpa ciężko się przyzwyczaić jak się wcześniej używało np. Photoshopa :P ale jak się zacznie od Gimpa (którego największą zaletą jest to, że nie trzeba go kraść) to jest to naprawdę świetny program. Żeby rekreacyjnie pobawić się grafiką jest idealny. Jeżeli chodzi o programy do obróbki filmów to niestety nie pomogę bo nigdy żadnego nie używałam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie używałam Gimpa, do przeróbek zdjęć zwykle wystarcza mi Picasa 3 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.