Jump to content
margoQ

Skąd jesteśmy?

Recommended Posts

Południowo- wschodnia Polska. Lublin to moje rodzinne miasto, w którym się wychowałam i sobie mieszkam. Warto polecić Starówkę, z bogatą literacką tradycją i wspaniałą architekturą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam przyjemność być, dwa razy. Za pierwszym tylko w ramach wycieczki, za drugim - tygodniowego pobytu u koleżanki, w wakacje kilka lat temu. Pamiętam rewelacyjną pizzerię przy rynku. Jeśli nic nie mylę, nazywała się "Acerna" (?). :P

Jak dobrze pójdzie i nie zmienię planów, może za jakiś czas pojawię się na UMCSie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mieszkam między Bydgoszczą a Gnieznem, studiuje w Bydgoszczy, ale nie mieszkam w tym mieście jak na razie :) Często jestem też w Poznaniu i okolicach Gniezna na dłuższych odwiedzinach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam znajomych z Poznania i okolic - fajni ludzie :P

 

W Poznaniu, w celach turystycznych byłam raz, i - niestety - dawno temu. Zapamiętałam słynne koziołki :P

Potem już tylko przejazdem do Bolkowa (przez Poznań i Wrocław właśnie).

 

Zazdroszczę Poznaniakom fajnych imprez i klubu "U Bazyla" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ, znam Acernę, tuż obok jest Atrium , to moja jedna z ulubionych na Starym Mieście. Jest jeszcze Grodzka z ichniejszym piwem- rewelacja, polecam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ, znam Acernę, tuż obok jest Atrium ,

W Atrium chyba nie byłam...? :/

to moja jedna z ulubionych na Starym Mieście. Jest jeszcze Grodzka z ichniejszym piwem- rewelacja, polecam:)

 

Jak będę znowu nie omieszkam sprawdzić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haunted, koło mojego Lublina są same przyjemne miejsca:) Skąd jesteś?

Janów Lubelski.. Zło wcielone :P Nareszcie z łaski swojej zaczęli mniej więcej naprawiać chodniki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę, Janów słynny z koniarzy i piękne lasy- bardzo ładne miejsca:)

 

Wyglądowi nic nie zarzucę, bo sam przyznam że jest dużo ładnych miejsc. Jednak nadmiar dresiarzy i ogólnych patologii i chamstwa mnie dobija. :P Ale cóż mogę rzec, mieszkam w siedlisku tych kreatur - blokowiska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem z brzucha mojej mamy xD

A już po tym urodziłem się w karetce, ponieważ moja matka kłóciła się żeby rodzić w Warszawie a nie w Pruszkowie, a wyszło jak zawsze na moje miedzy tu a tu :)

A po za tym mieszkam pobliżu Warszawy Grodzisk Mazowiecki, piękne miasto, ale niestety młodzież je szpeci swym chuligaństwem. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha :P

 

A ja warszawianka z urodzenia i wychowania, od kilku lat nabyta łomżynianka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano :P

 

Paweł, a Ty - po takich urodzeniowych przygodach - powinieneś mieć teraz bezpłatne przejazdy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już w przywitaniu wspominałem, moim miastem jest Kostrzyn, ~25 km od Poznania (i posiadający dłużej od tegoż miasta prawa miejskie ^^).

 

Mam znajomych z Poznania i okolic - fajni ludzie :P

 

W Poznaniu, w celach turystycznych byłam raz, i - niestety - dawno temu. Zapamiętałam słynne koziołki :P

Potem już tylko przejazdem do Bolkowa (przez Poznań i Wrocław właśnie).

 

Zazdroszczę Poznaniakom fajnych imprez i klubu "U Bazyla" :P

 

Wiadomo, że Poznaniacy fajni, ;) Powiem Ci, że koziołki zobaczyłem dopiero w zeszłym roku mimo prawie codziennego przebywania już od 5 lat. Taaak "Bazyl" fajny. Byłem kiedyś tam na fińskim karaoke. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo, że Poznaniacy fajni, ;)

Niech żyje skromność :P

 

Powiem Ci, że koziołki zobaczyłem dopiero w zeszłym roku mimo prawie codziennego przebywania już od 5 lat.

Buahahahaha :P

 

Taaak "Bazyl" fajny. Byłem kiedyś tam na fińskim karaoke. :D

 

Muszę, po prostu MUSZĘ się tam wybrać!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli tylko ja tu jestem z okolic Wrocławia? O___o

 

W Lublinie byłam kilka razy bo mam tam rodzinę, uwielbiam to miasto.♥

W Wielkopolsce mam przyjaciół, więc się tam przeprowadzić zamierzam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okolice Kozienic - zwanych również Kozimi Cycami. Dolina Środkowej Wisły. Granica województwa mazowieckiego i lubelskiego. Powiat kozienicki sąsiaduje z powiatem grójeckim, białobrzeskim, radomskim ziemskim - a od lubelskiego to nie wiem. Puławskim? Prawdopodobnie. Ktoś z okolicy? Nie. Tak myślałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.