Jump to content
PaulaEija

'A Lifetime Of Adventure' - zamówienie

Recommended Posts

Nooo, zważywszy na płeć Sami, "Samiego" raczej nie pasuje :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Samiego", to bardziej pasuje do mojego jeża, który jest facetem i nazywa się Sami. Bo to ogólnie męskie imię jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magda powiedziała, że postara się jak najszybciej wysłać. :) Przepraszam za to opóźnienie z jej strony, to przez to, że tak późno podałam jej dane (najpierw myślałam, że da mi w środę pieniążki i razem wyślemy). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, jakie Karaiby? Jak szukasz relaksu, spokoju i rozrywek za grube 200zł to tylko Czarnobyl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest problem. Nasze zamówienie było niestandardowe i zostało złożone w naszym imieniu przez pracownika MS. Próbowałem zapłacić za nie, ale jest napisane, że zostało anulowane! Wygasło!? Napisałem już do supportu i czekamy na odpowiedź...

 

Adrian' date=' jakie Karaiby? Jak szukasz relaksu, spokoju i rozrywek za grube 200zł to tylko Czarnobyl [/quote']

Nie wiem czy chcę pamiątek z podróży w stylu trzeciej ręki albo macek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak tam sytuacja na froncie?

 

Dostałem odpowiedź, że link był aktywny tylko 24h i że dostanę nowy. Także no worries! :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

1554605_10153792497630068_686739367_n.jpg

 

Tuomas podpisujący nowe single, wśród nich są i nasze :-D

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojutrze premiera i w związku z tym pytanie do Adriana, jak aktualnie to wygląda?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pojutrze premiera i w związku z tym pytanie do Adriana' date=' jak aktualnie to wygląda? [/quote']

 

Jutro będą wysyłać single - nie wiem kiedy dotrą do mnie. Czekam też na odpowiedź, czy zaksięgowali nasz przelew. Pieniądze z konta zostały pobrane, więc powinno do nich dotrzeć.

Podejrzewam, że mają teraz dużo pracy, wiec musimy być cierpliwi. :)

 

Jest jeszcze inna kwestia - zanim udało mi się zebrać wszystkie kwoty od Was to euro w międzyczasie poszło w górę. Nie wspominając o prowizji za przewalutowanie i udział pośrednich banków. Także nadwyżki, które miały iść na wysyłki krajowe poszły na w/w opłaty. :confused:

 

Żeby wszystko usprawnić proszę Was o podesłanie mi PMek z Waszymi adresami + preferowany typ przesyłki.

Rozglądam się za najtańszą opcją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że skoro premiera jutro to jutro powinien zapukać kurier z paczką (tak przynajmniej było u mnie z Tarją i u innych fanów z DVD Imaginaerum). Wysyłam PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się' date=' że skoro premiera jutro to jutro powinien zapukać kurier z paczką (tak przynajmniej było u mnie z Tarją i u innych fanów z DVD Imaginaerum). Wysyłam PM. [/quote']

 

Dostałem właśnie maila od Mad Supply, że paczka została nadana. Wygląda na to, że wysyłają dopiero w dzień premiery.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro Adrian wypatruj kuriera :) Cykniesz nam fotkę przed i po rozpakowaniu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jutro Adrian wypatruj kuriera :) Cykniesz nam fotkę przed i po rozpakowaniu?

Mam nadzieję, że mnie jutro kurier nawiedzi. ;)

 

Cyknę foty i wrzucę ku Waszej uciesze. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak poprosiłem o te zdjęcia, bo patrząc na nie będę czuł się, jakbym tą paczkę sam rozpakowywał, a spodziewam się większego kartonu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okay, dzisiaj dotarła magiczna paczka z Finlandii (która w kilka dni zwiedziła dodatkowo Danię i Niemcy).

 

IMAG0357.thumb.jpg.8a4a7737a512e9e03cad329860f8f1bd.jpg

 

Po otwarciu moim oczom ukazało się 9 płyt, które wrzuciłem już na Allegro:

 

IMAG0360.jpg.b13ebe5938d36ed2834d62d53a2e8844.jpg

 

Płytki są w plastikowych opakowaniach (jewel case?) i niestety niektóre są leciutko nadpęknięte w lewym górnym rogu. Taki drobny szczegół, nic poważnego.

Jedna z nich była w gorszym stanie i tę zachowałem dla siebie. Pudełko zawsze można wymienić. :)

 

Muszę przyznać, że środek książeczki jest dość zaskakujący... ;)

 


 

Póki co dostałem adresy od:

- Pauli, Sami, Magdy

- motorade

- Invi

 

Brakuje mi danych od:

- Maggie

- Girduna

- Nightfall

 

Nie wiem ile wyniesie przesyłka, ale dam Wam znać jak wyślę paczki. Chciałbym to zrobić za jednym razem, więc prosiłbym w/w osoby o adresy na PM. :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oooooo ♥. Autograf Tuo jest w środku na książeczce ?

 

Tak. Każdy jest inny. W niektórych Tuo podpisał się na całej szerokości. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz nie mogę się doczekać jeszcze bardziej :)

 

Takie wielkie pudło, pewnie reszta przestrzeni wypełniona folią bąbelkową i jeszcze poczcie udało się popękać płyty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysyłka to 1,80 za kopertę i w zależności od rodzaju przesyłki np. priorytet polecony 6,50;

polecony ekonomiczny chyba 3,20. Gabaryt A do 350g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.