Jump to content
PaulaEija

'A Lifetime Of Adventure' - zamówienie

Recommended Posts

Wypatrujcie skrzynek pocztowych, albowiem wkrótce pojawi się tam

Ja chce ten na całej szerokości :3 Poświęce się w imię sprawy :P

Hmm... niestety nie wiem, kto dostanie "kulfona", ale jeden był taki na całą okładkę... Chyba miał już dość podpisywania. :D

 

Takie wielkie pudło' date=' pewnie reszta przestrzeni wypełniona folią bąbelkową i jeszcze poczcie udało się popękać płyty? [/quote']

Tam nie było takiej regularnej folii bąbelkowej tylko takie większe "komory" z powietrzem. Ogólnie nie wyglądało to na solidne zabezpieczenie, ale pudełka ucierpiały tylko kosmetycznie (poza moim, ale już zmieniłem).

 

Wypatrujcie listonosza. Wysłałem single dzisiaj po 10. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie otwieram kopertę. Szybko doszło, ostatnio wysyłałem polecony priorytet do Świnoujścia i 4 dni szedł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwilą dostałam ^^. Kto by się spodziewał, że Tuo ma naprawdę ma na imię "Falowana Kreska". Ale rozumiem, bo jak bym miała podpisywać się 500 razy to bym w końcu stawiała tylko kropeczki :P.W środku książeczki spodziewałam sie czegos więcej, ale w sumie to ten rysunek też jest fajny. Ogólnie pudełko w dobrym stanie i wszystko poszło sprawnie, także jak coś można robić więcej takich akcji na forum :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też dostałam dziś płytkę :3 Co prawda opakowanie się słabo trzyma (ale to nie ma znaczenia, mogę je zmienić), ale autograf mam dość duży xD Dziękuję organizatorom tej wspaniałej inicjatywy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój autograf wygląda tak :)

 

eb8ry9.jpg

 

A tak z ciekawości, jakie macie numery płyt?

21bnn5s.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak z ciekawości' date=' jakie macie numery płyt? [/quote']

 

Wszędzie było napisane POTOCDS-001.

 

Podejrzewam, że jest to pierwsza płyta wydana przez firmę Tuomasa - Potoska Publishing. Czyli album powinien mieć numerek 2. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak podejrzewalam. Paula juz ma teorie spiskowa co do 'The life and times...' i Nuclear Blast.. xD

Tez mam numerek 1. Czy oni po prostu zalozyli wytwornie zeby wydac te dwie plyty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy oni po prostu zalozyli wytwornie zeby wydac te dwie plyty?

Nie do końca. Potoska Publishing istnieje od dawien dawna i jest to firma należąca do Tuomasa. Na nią zarejestrowany jest znak handlowy, którym jest logo Nightwish. Zdaje się, że powstałą po to by obsługiwać jego własności intelektualne: liryki, kompozycje itp.

 

Jest jeszcze firma Scene Nation, której współwłaścicielami są Tuomas, Jukka, Emppu i Marco. Obsługuje Nightwishowy merch a także od niedawna jest również wytwórnią. Tuomas pewnie zlecił NB albo SN wyprodukowanie iluś egzemplarzy płyt i wydał je spod bandery Potoski.

To ma sens, ponieważ SN jest ściśle powiązane z NW a NB to wytwórnia metalowa - nie muzyki filmowej.

 

Biznes, kto go zrozumie. :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja jeszcze jej nie dostałam? ;_;

 

Poczta Polska wessała Twoją płytę : D

Albo jak swego czasu krążył taki obrazek na necie ...

www.wiocha.pl/772111,Poczta

 

Oby tu nie było podobnie xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś nie dostał jeszcze płytki? Czy sprawę można zamknąć? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.