Jump to content
PaulaEija

'A Lifetime Of Adventure' - zamówienie

Recommended Posts

A Limited & exclusive version, signed by Tuomas Holopainen!

http://www.madsupply.com/en/shop/band+merchandise/tuomas+holopainen/a+lifetime+of+adventure+signed+edition+cd+single

 

Więc tak - o co chodzi? :)

Chodzi o to, że skoro ten singiel kosztuje tylko 6 euro i jest z podpisem Tuo, to można by zaszaleć. Najlepiej zamówić do jednej osoby, która by potem rozesłała reszcie - oczywiście wszystko do ustalenia, włącznie z kwestią dostarczenia pieniążków i załatwienia przesyłek. :)

 

Sami mi to zaproponowała (ale jest zbyt leniwa, żeby sama założyć taki temat), więc ze mną są już dwie osoby. ;) Ktoś chętny?

 

Aha, i nasz problem stanowi to, że póki co żadna z nas nie ma konta, więc ten, no... Ktoś chętny? xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zróbmy listę dla przejrzystości:

 

1. Paula

2. Sami

3. motorade

4. Adrian

 

Mogę ogarnąć temat. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, cóż, też chcę, czemu nie, można zaszaleć :P.

 

Tylko czy te pieniądze muszę przesłać w euro czy może być w złotówkach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zapomnijcie o Maggie!

 

1. Paula

2. Sami

3. motorade

4. Adrian

5. Girdun

6. Maggie

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Paula

2. Sami

3. motorade

4. Adrian

5. Girdun

6. Maggie

7. Nightfall

8. Invidia

 

Przepraszam że tak z konta Fika, ale nie chcę mi się przelogowywać :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba się w sumie szybko ogarniać, bo tylko preordery dostają autograf :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba się w sumie szybko ogarniać' date=' bo tylko preordery dostają autograf :)[/quote']

Sami, skąd masz takie info? Dowiedziałem się, że edycja jest limitowana do 500 sztuk, więc zapewne każda z nich jest z autografem - bez względu na datę zamówienia.

 

Wysłałem też zapytanie o maksymalną liczbę sztuk, którą możemy zamówić (teoretycznie 10, ale dla fanklubu pewnie zrobią wyjątek :)). Prawdopodobnie zamówienie zmieści się w kopercie, więc będzie to 8 eur do podziału (jutro dowiem się na 100%).

 

Małe podsumowanie:

 

- CD: 6 EUR » 24,95 PLN

- Przesyłka do Polski: 8 EUR » 33,27 PLN (koszt podzielony przez wszystkich zamawiających)

- Indywidualna przesyłka do każdego: ok. 2zł (koperta bąbelkowa) + ok. 5,50zł (koszt wysyłki)

 

Aktualnie to wychodzi około: 24,95 + (33,27 : 8) + 2 + 5,50 = 36,61 zł. Im więcej chętnych tym mniejszy będzie koszt wysyłki do Polski.

Gdyby każdy z nas zamawiał indywidualnie to musielibyśmy zapłacić ok. 58,22 zł.

 

Powyższe info są jedynie orientacyjne. Jak już wspominałem - jutro dowiem się na 100%.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
You can pre-order the single now from the official Nightwish Shop. Pre-ordered singles will be signed by the artist!

 

Z oficjalnego FB Nightwisha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że ten kto wrzucił tego niusa na fanpage NW się za...wieruszył w akcji. :D Na oficjalnej stronie Tuomasa i na stronie MadSupply jest napisane, że jest to "ekskluzywne, limitowane wydanie". Ani słowa o tym, że tylko pre-ordery się liczą.

 

Podobno wytwórnie już nie wydają singli w formie fizycznej, a jedynie jako utwory do pobrania za opłatą. Tuomas w którymś z wywiadów mówił, że nie podoba mu się takie rozwiązanie i woli móc wziąć płytę do ręki. Pewnie wydali te 500 sztuk przez swoją firmę-wytwórnię Scene Nation, co by fani mieli wybór między wersją cyfrową a fizyczną.

 

Nawet jeśli tylko pre-ordery są z autografem to i tak nie jest to dla nas istotna informacja, bo nie będziemy przecież czekać do wydania płyty z naszym zamówieniem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zgłaszam jeszcze moją przyjaciółkę, Magdę, która nie ma tu konta. :)

 

1. Paula

2. Sami

3. motorade

4. Adrian

5. Girdun

6. Maggie

7. Nightfall

8. Invidia

9. Magda (od Pauli)

 

Czyli Adrianie, najprościej będzie, jeśli byś wtedy wysłał trzy płyty (moją, Sami i Magdy) jedną paczką, skoro mieszkamy obok siebie. :)

A, i do kiedy i gdzie mamy wpłacać pieniążki? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto dodać, kto i w jakiej formie chce wysyłkę bo to też ma wpływ na koszt ze strony jednostki. Priorytet/polecony/priorytet+polecony/ekonomiczna/paczka24 (następnego dnia w skrzynce)/paczka48.

Dla mnie priorytet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem odpowiedź z Mad Supply. Nie ważne ile zamówimy sztuk - za przesyłkę zapłacimy tylko 10 euro. :) Musimy się jednak pospieszyć, bo single szybko schodzą, więc czekam na zgłoszenia do niedzieli, do godziny 20.00!

 

Szczegóły podam jutro!


Są jeszcze jacyś chętni? Przedłużam deadline do godziny 23.00. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymałem przelewy od: motorade, Invidii.

 

Więce, więcej! Hajs się musi zgadzać! $$ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jutro lub pojutrze postaram się załatwić mój i od koleżanki. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To weź od razu za mnie zrób i oddam Ci kasę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brakuje mi jeszcze wpłat od Pauli, Samiego, Magdy i Girduna. Dajcie znać jak wyślecie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula wysyła za nas trzy, więc jeśli jutro dam jej kasę, to powinna jutro zrobić przelew ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysyłam za Ciebie i mnie. Madzia wpłaci osobno, bo nie ma jak podać mi kasy za szybko. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wysyłam za Ciebie i mnie. Madzia wpłaci osobno' date=' bo nie ma jak podać mi kasy za szybko. :) [/quote']

Pieniążki od Was dotarły. Za Magdę wyłożę, bo tylko jej wpłaty brakuje. Tymczasem ja mam już zabukowany bilet na Karaiby i zamierzam plądrować, abordażować, rabować, podpalać, zabijać i uprawiać inne rozrywki miłe pirackiemu żywotowi. :)

 

'Samiego' ♥

Wyobraź sobie, że zastanawiałem się 5 minut, czy właściwie odmieniłem nick naszej Sami. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.