Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

Ancient - jak nie masz dostępu do neta to oryginalny program scrobblujący i tak pobiera info o odsłuchanych utworach. Wysyła na serwer w momencie połączenia z netem :) na Android'a też jest - ale nie wspiera wszystkich aplikacji... Nawet tych wspieranych :) ściągać? Przy Spotify Premium masz taką możliwość - ale z takim ograniczeniem, że możesz ich tylko słuchać przez Spotify.

Share this post


Link to post
Share on other sites

co do pobierania, no "wim", reklamy mi nadaje cały czas :)

no nic jakoś przeżyje, może kiedyś będzie taniej o neta na telefon

Nie wiedziałem, że ma pamięć podręczną skrobler

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Miałam kiedyś tam konto, ale po pewnym czasie usunęłam i zaczęłam ściagać muzykę na komputer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam to, po to, bo nie wszystko jest w necie, tak łatwo dostępne, smutna prawda :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja mam to, po to, bo nie wszystko jest w necie, tak łatwo dostępne, smutna prawda :/

 

Ja sobie ściągam z youtube przez lataa.

Finowie to dobrzy piraci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jak potrzebuję czegoś z youtube to używam konwerterów online zawsze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No caszem trza konwerter, ale te jakości dźwięku nie birate, bo 128 jest dla mnie bardzo dobrą jakością nigdy nie było problemów, wszystkie konwersje na 128 przechodzą pomyślnie :) Jakość dźwięku ze słyszenia jest czasami marna, oglądałem film w 460, a po konwersji totalna masakra.

Pozwole sobie wstawić przykład

https://www.youtube.com/watch?v=Cc5VGzFp7lk

to samo co ten film, właśnie zauważyłem że to wersja skonwertowana tego filmiku.

http://queenrockmusic.wrzuta.pl/audio/49FUyh97Hvq/katie_melua_secret_symphony_2012_hd

 

A skonwertowałem to i super

 

Oba dadzą to samą jakość dźwięku w 480p, tylko nie po konwersji, dlaczego?

 

pobieranie przez youtube nie moja bajka, zwłaszcza po czymś takim,

Dużo czasu przy tym schodzi, konwersja pobranie

ostatnio biorę się za torrenty, bo poszukiwanie po kolei mp3 też jest czasochłonne, nie zawsze się znajdą

Jeszcze była taka opcja zapis dźwięku w kawałkach raz na taki sklep trafiłem w necie, jak znalazłem takie urywki było tyle klejenia, dobrze że jest Spotify :)

 

Tak serio to chyba piractwa nie ma, takiego solidnego, piractwo jak dobrze pamiętam nazywało się to, że ktoś coś zdobył przed premierą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro mówimy o klipach YT i laście, czy ktoś wie dlaczego ten sam klip video w jakości 320 i 240 wyraźnie różni się jakością dźwięku, kiedy słucha się go przez lasta, a na YT brzmi tak samo bez względu na to, jaką jakość się ustawi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To są wyjątki, które bywają na YT, miałem okazje

I chyba tak samo jak ktoś zrobił plik mp3 birate 320, a po konwersji na 128 to jest taka sama jakość dźwięku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To taka wtyka dzięki której możesz się chwalić co słuchasz na kompie, ważne czy masz dobrze opisane mp3, tytuł, album, wykonawca

 

Jak chcesz się w to wkręcić to najlepiej pobierz spotify, bo ma łatwe połączenie ze last.fm, no oczywiście na laście musisz mieć konto tak jak i na spotify :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invidia - last.fm - portal społecznościowy, dzięki któremu na podstawie muzyki, której słuchasz masz dobieranych nowych interesujących wykonawców :) oraz ciekawe wydarzenia muzyczne niedaleko Ciebie :)

Więcej nie napiszę, bo mogłabym dużo, ale jako, że to moje największe uzależnienie w sieci, to się powstrzymam xD

Bynajmniej - polecam ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wiecie może, dlaczego nie mogę ustawic sobie awataru na lastfm ? Wyświetla mi się, że połączenie zostało przerwane. I tak za każdym razem już od wczoraj ...

 

Mój profil macie w sygnaturce jak coś :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę obstawiać, że masz słabe połączenie i w trakcie wysyłania obrazka resetuje Ci się, ale zanim się te czarne prognozy sprawdzą, poszukaj sobie takiego samego obrazka, tylko "lżejszego" jeśli chodzi o ilość kb, a po drugiej spróbuj na innej przeglądarce.

Nigdy nie miałam takiej sytuacji :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mogę obstawiać, że masz słabe połączenie i w trakcie wysyłania obrazka resetuje Ci się, ale zanim się te czarne prognozy sprawdzą, poszukaj sobie takiego samego obrazka, tylko "lżejszego" jeśli chodzi o ilość kb, a po drugiej spróbuj na innej przeglądarce.

Nigdy nie miałam takiej sytuacji :o

 

Próbowałem z różnymi obrazkami oraz przez dwie przeglądarki ... Zawsze z tym samym wynikiem. Chyba jednak muszę ostać bez awataru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba kolejny okresowy problem, raz nie mogłem przeglądać jako zalogowany, a innym razem swojego profilu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też właśnie chcę zmienić sobie awatar od rana i cały czas wyskakuje błąd ;/ podobno to wina serwera i trzeba czekać.

 

...

 

Mi już działa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie już ktoś się o to pytał, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi ^^:

Skąd bierzecie te paski w sygnaturze, w których wyświetla się to co scrobblujecie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój ranking utworów będzie chyba strasznie głupio wyglądał, zważywszy na to, że słucham raczej albumami, niż piosenkami :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój ranking utworów będzie chyba strasznie głupio wyglądał' date=' zważywszy na to, że słucham raczej albumami, niż piosenkami :).[/quote']

 

Ja też ;) Przydałby się jeszcze taki ranking właśnie od albumów, stąd w "o mnie" umieściłam takie fajne "coś", że widać okładki albumów i ta, która jest większa = częściej słuchana płyta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.