Jump to content
Haunted

last.fm

Recommended Posts

I znowu na forum schrzaniły się lastowe belki ciekawe czy wrócą czy trzeba je robić od nowa ,ma ktoś na wierzchu link to tego cuś co robiło owe belki ,bo to moje co miałem to wyskakuje Error

Share this post


Link to post
Share on other sites
I znowu na forum schrzaniły się lastowe belki ciekawe czy wrócą czy trzeba je robić od nowa ' date='ma ktoś na wierzchu link to tego cuś co robiło owe belki ,bo to moje co miałem to wyskakuje Error [/quote']

Wygląda na to, że padł im serwer. Chyba wykorzystali swój transfer. Nie dziwię się biorąc pod uwagę popularność takich pasków.

Czekamy aż się transfer odnowi (zazwyczaj po nowym miesiącu) albo szukamy alternatywy. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wam też co jakiś czas szwankuje wyszukiwanie wydarzeń w okolicy? Mnie raz pokazuje Poznań, raz Trójmiasto, a czasami, jak np. obecnie, nie pokazuje żadnych wydarzeń.

Znacie jakąś inną stronę, która umożliwiałaby wyszukiwanie koncertów na podstawie lokalizacji i preferencji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miał ktoś taką sytuację, że last mu dopisuje na profilu różne rzekomo słuchane ostatnio utwory? Oczywiście jakieś bzdury totalne, niektóre chyba nawet wymyślone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.