Jump to content
Seppo

Sprzedam/kupię/oddam

Recommended Posts

Witajcie ;)

 

W tym wątku możecie dodawać posty na temat tego co chcielibyście sprzedać/kupić/oddać w dobre ręce.

 

Sam od kilku miesięcy poszukuję dobrej gitary elektrycznej za niewygórowaną cenę. Może ktoś ma na zbyciu takowe wiosło?

 

Pozdrawiam i zachęcam do rozwijania tematu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam z dziesięć płyt takich gwiazd jak Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry itp. których nie umiem się pozbyć. Nikt ich nie chce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja mam do sprzedania nietrafiony prezent-płytę Michaela Buble i książkę 'Bez mojej zgody',a el po moich przygodach z allegro boję się wystawić te rzeczy na sprzedaż :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam czarne glany 20-stki, HD, rozmiar 41, prawie nie chodzone :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dwa rozmiary większe i bym się skusił na Twoje glany...

Ja raczej nic nie mam na sprzedaż... Ale gdyby się coś znalazło, dam znać :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, moze bym sie skusila :) Nikt nigdy nie ma na sprzedaz rozmiarow 41 i w gore. A moja noga wielka jest :) Powiesz na ich temat cos wiecej? Moze zdjecia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, szkoda, że 41, bo może bym się pisała. Hm, może mogłabym chodzić w takich troszkę za dużych... Zresztą, znajdę sobie gdzieś te 39 albo 40.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chce ktoś kilkumiesięcznego pieska? Nikt go nie chce i moi dziadkowie chcą go zabić ;_;

 

http://img203.imageshack.us/img203/8835/d1kw.jpg

 

Ja ci dam zabić! Nie wiedzą co to jest schronisko, cholera jasna? Tak samo topienie kotów... :dodgy::dodgy::dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam z dziesięć płyt takich gwiazd jak Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry itp. których nie umiem się pozbyć. Nikt ich nie chce.

 

Jakie płyty dokładniej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wymieniać? Dobrze.

Rihanna - Loud

Rihanna - Good Girl Gone Bad

Lady Gaga - The Fame

Katy Perry - Teenage Dream

The Black Eyed Peas - The E.N.D.

Shakira - She Wolf

The Pussycat Dolls - Doll Domination

Demi Lovato - Don't Forget

Lenka - Lenka

Pink - Funhouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla czego miało by być "piracone" facet pisze że płyty są oryginalne, są też kody kreskowe wystarczy sprawdzić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amaranth? Pirackie chyba. Logo zespołu jest z oryginalnym h, ale tytuł singla już nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu to "h" jest bez zawijasa, ale widocznie tak wydali ten singiel. W oryginale jest tak samo.

 

Podobnie było z nagrodą dla NW od (chyba) MH - dostali awarda z nieoryginalnym logiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No worries, w wydaniach za czasów DPP pojawiały się takie chochliki jak niewłaściwe logo (właśnie z literką "h" bez pętelki). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie mówić że się upieram, ale każde logo amaranth jest jak to Adrian mówi bez pętelki w "h" więc singiel jak najbardziej oryginalny. Nie pamiętam już gdzie się po kodach kreskowych sprawdza płyty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.