Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Wygraj koszulkę Nightwish!

Recommended Posts

To znając moją posturę będzie w sam raz :P. Jak ktoś by przez przypadek wygrał i by mu nie pasowała to może mi spokojnie oddać xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Zwłaszcza dla mnie :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może w takiej koszulce ma się najpiękniejsze sny...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, a magia Najtłisza to co? Koszulka może mieć jej cząstkę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam, że wątek dotyczy konkursu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmyliliście mnie trochę tym pytaniem o skrzypce elektryczne. Wiedziałam że ( w tej piosence :) ) są użyte skrzypce ale że to były skrzypce elektryczne to jakoś nie skojarzyłam sobie .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koszulka jest tylko XL?

W tej turze tylko XL. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, nie popędzajcie:( Jak najszybciej się da:) To nie jedyny projekt do ogarnięcia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedy będą wyniki? Już 28 lipca...

Wyniki będą jutro, ponieważ fani mają jeszcze 3,5 godziny na wysyłanie odpowiedzi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie żebym poganiała, ale... Już 30 lipca, a kolejnej partii pytań nie widać.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ani wyników ani kolejnej partii, to okropne czekać tyle na wyniki czegoś, czego i tak się nie wygra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, opóznienie spowodowane jest sytuacjami niezależnymi, doczekacie:) nie pośpieszajcie bo nie mamy wpływu na pewne rzeczy:(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba przytyć 'parę' kilo do tej XXL. Siet. A miałam się odchudzać : D

 

W tej turze, jak i w poprzedniej nie biorę udziału i niech wygra ktoś, na kogo koszulka będzie dobra, aby mógł godnie ją prezentować wśród ludzi B|

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie czy jeśli dana osoba wygra konkurs dostaje maila z powiadomieniem o tym? Bo widziałam w wynikach że wygrała Martyna W, a tak się składa że to pierwsza litera mojego nazwiska i się tak nakręciłam, a na poczcie nic nie ma xDD I nie wiem czy mam się już zabić czy może jeszcze poczekać bo mail się spóźnia (tak, wiem wiem, mało prawdopobone xD).

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja mam takie pytanie czy jeśli dana osoba wygra konkurs dostaje maila z powiadomieniem o tym? Bo widziałam w wynikach że wygrała Martyna W' date=' a tak się składa że to pierwsza litera mojego nazwiska i się tak nakręciłam, a na poczcie nic nie ma xDD I nie wiem czy mam się już zabić czy może jeszcze poczekać bo mail się spóźnia (tak, wiem wiem, mało prawdopobone xD). [/quote']

Zwycięzca otrzymuje od nas maila zaraz po ogłoszeniu wyników. Koszulka w tej turze została dwa dni temu wysłana.

 

Ale bez obaw :) 2 koszulki nadal czekają na swoich właścicieli. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kimkolwiek jest ta Martyna W, nienawidzę jej za to że zrobiła mi taką nadzieję xDD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.