Jump to content
pawel27g

Gry

Recommended Posts

A ja jestem wielką fanką serii Assassin's Creed :) Niestety mam możliwość grania tylko na PS3 mojego brata, bo mój laptop jest za słaby na to cudo. Niestety do domu rzadko jeżdżę, to i rzadko gram :( A gra jest absolutnie genialna moim zdaniem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak jesteś fankom Assasin's Creed to i moją kocham tą grę :)

Choć jest częstym powodem mojej frustracji nerwowej.

Ale gra sama z siebie jest prosta, tylko słabo zrealizowana, postać nie raz robi przeróżne niechciane ruchy, tak jak wspinanie sie na dach.

Żebracy doprowadzają mnie do obłędu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam cierpliwości do gier- do tego stopnia, że kiedy kilka lat temu 2 kupiłem (na szczęście tanio!), to po zagłębieniu się w dość grubą książeczkę w opcjami, stwierdziłem, że nie mam siły na rozgryzanie tego :D Może jeszcze do nich wrócę, na razie leżą w szufladzie.

 

Jedyna gra w którą gram często- ostatnio mam nawrót- to stara edycja FIFY. Dobija mnie tylko, że bez względu na to ile goli uda mi się strzelić, mój bramkarz niemal w każdym meczu coś wpuszcza :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ogromną fanką serii Half-Life i Portal. Gordon Freeman to mój męski ideał. Przystojny, mądry, i świat potrafi zbawić :-D

W Return to Castle Wolfenstain grałam chyba z 4 razy. Pierwszy i drugi Assasin's Creed mi się podobał. Skryim tak średnio, ale czekam z niecierpliwością na ESO. Wiedźmin 2 to moja ostatnia fantazja. Przymierzam się, żeby zagrać, choć namiętnie oglądałam jak gra mój chłopak. No po prostu jak dobry serial.

A na co dzień można mnie spotkać w Warhamerze, na serwerze Karak Norn.

 

Przymierzałam się do Guild Wars 2, i do Aiona, ale nic z tego nie wyszło. Nie mam czasu, nie mam chęci na poziomowanie nowych postaci i poznawanie od nowa całej gry. I nie wiem, czy na chęciach również nie skończy się w przypadku ESO...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lubię gothic 2 i też resztę

z grami mam tak, bawię się, robię z nich symulację, a potem mam je w nosie

długi czas grałem na kodach

Lubię czasem gta, ale jednak gta 2, se pojeździć czołgiem pozgniatać parę wozów

od jakiegoś czasu dopiero gram bez kodów

Gta SA utknąłem w LS nie widzę kolejnych misji

 

teraz to korzystam z kodów by poznać te historyjkę, albo już za dużo czasu mi gra zajmuję

 

grałem na nk, i nie wrócę zjadacz czasu, i dno

 

lubie sims 3,

uwielbiam Darkspore, fantastyczne otoczenie podczas rozgrywki

bardzo lubię serie Spore sam chyba coś takiego napiszę

Startopia tak samo niezwykła gra

 

warcraft 3 - zarąbisty edytor map, choć już mnie tak nie interesuję modyfikowanie gry

jak na małą grafikę fajne otoczenie, jeszcze ciekawsza jest w menu scenariusza

ale wow eh, choć trochę fajnie, ale grafa nie

 

wracam do:

The I of the Dragon, fajne :D

Sniper Path of Vengeance, wole polski dubbing

Soldier of Fortone, misja u chińczyków, jakiś problem że nie mogłem przejść

Clonk Endeavour

 

w Gta 4 pogram jak będę miał lepszego kompa

może pogram w Assasin's Creed, ale nie specjalnie mnie przekonuję

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planescape Torment - to najlepsza gra jaka powstała moim zdaniem. świetne dialogi, humor, długa rozgrywka, ciekawa historia i różne zakończenia :)

 

najbardziej lubię przygodówki i mogę polecić wiele tytułów: serie: Broken Sword, Syberia, Art of Murder, Sherlock Holmes, Tajne akta, Black Mirror i Chronicles of Mystery.

z poedynczych tytułów: Sanitarium (świetna gra, stara, ale naprawdę super i polecam wszystkim fanom gatunku), Grey Matter i Vampyre Story - spora dawka humoru i ciekawa fabuła.

 

poza tym serie Tomb Raider (zwłaszcza nowsze - Anniversary, Legend i Underworld. w najnowszą jeszcze nie grałam bo sprzęt nie domaga, ale mam zamiar w najbliższym czasie bo ponoć trzyma poziom) i Prince of Persia.

 

z RPG poleciłabym Star Wars: Knights of the Old Republic (obie części) to jedne z moich ulubionych gier. prócz tego Gothic I i II oraz Neverwinter Nights.

 

no i na koniec - The Longest Journey oraz TLJ: Dreamfall. jestem fanką tej serii i z niecierpliwością czekam na najnowszą odsłonę w przyszłym roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tą chwile to:

Assasin's Creed 3

The Elder Scrolls V: Skyrim

Torchlight II

Hitman: Rozgrzeszenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Assasin's Creed właśnie grałem nawet fajne, obsługa zarąbista, heh. Ciekawe kiedy ktoś zrobi jakiś edytorek z taką grafą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wkurzają mnie tylko długie i częste filmiki. Ale damy rade :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie ściągam sobie Worms World Party :) Epicka gra! najlepsza z całej serii. Armageddon się katowało też :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja w LoLa napierdzielam :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W lola przestałem grać, już mnie znudziło.

A w Wormsy już przestałem grać ale gierka epicka :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

o bosh... znam kilka osób grających w LoLa i WoWa... no life at all... ja nawet nie zaczynam, za szybko mnie takie rzeczy wciągają :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pawle, znam kilka osób, które cały czas w metina grają :happy: próbują mnie namówić, ale się opieram :ninja:

Share this post


Link to post
Share on other sites

grałem swego czasu w Metin'a xD Jakie to było słabe xD Ale grałem. W Worms'y też dawno nie grałem. I postanowiłem to zmienić :)

 

Edit: Lol - na dysku mam instalkę do Metin'a xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam osoby co grają w Tibie debile :p

 

ja znam takich co grają w MineCrafta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja znam osoby co grają w Tibie debile :p

 

ja znam takich co grają w MineCrafta :P

 

To to też. Kuzyn mi się ostatnio chwalił, co tam zbudował. Ponad pół roku mu to zajęło :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie słyszałem o tej grze.

Tak owszem Tibia jeszcze istnieje.

Jak 0game


Od czasu do czasu zdarza mi się w Plemiona grać.

Znudziło mi się już na świecie 55 miałem 1600wiosek i 4 na świecie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja grałem dwa lata temu i mi się znudziło :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tibia jest denna :D

WoW jest spoko, znacznie lepszy niż metin.

Lol-a nie znam.

Minecraft masakra, młodym robi wodę z mózgu, co się dzieje na serwach to się w głowie nie mieści.

Kuzyn się chwalił, że zna ludzi z serwa co mają ponad 30 lat, ale zachowanie mają jak gimnazjaliści. :D

Tak samo na CS żenada, jak i ta gra.

Grałem w minecraft, ale gra na serwach jest okropna, trzeba było się zaczepić o jakiś porządny premium.

A kto widział w minecraft Enterprise ze Star Trek?

Minecraft jest fajny, ale jak każda gra dla mądrych ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam w te gry nie gram gdyż nie mam stałego łącza i na granie szkoda mi transferu miesięcznego ;-/

Ponieważ potrzebuje stałego kontaktu ze światem więc wiele rozrywek nawet nie zaczynam na rzecz płynnego działania maila ;-)

Aktualnie pogrywam dla rozrywki w TDU 1 i 2 oraz Gothica 3

Także w GTA SA od czasu do czasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.