Jump to content
Adrian

Nightwishowy merch

Recommended Posts

377708.jpg?cd

Dzisiaj zamówiłem :D wysyłka 02.12.2013

 

Kup mi też.

Haha

Jeśli można zapytać to gdzie i ile wybuliłeś, razem z wysyłką? ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allegro, stówa + 15 za wysyłkę

Ale jeżeli chcesz zamawiać z allegro to uważaj na komentarze bo większość sprzedających showtime storytime ma złe opinie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze wersja za około 60zł x2 cd, ale jeżeli chcesz x2 dvd i x2 cd po niższej cenie to polecam poszperać w styczniu na ebayu czy allegro. "Nie udane prezenty" i tak dalej po za tym już będzie sprzedaż w wielu miejscach

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posiadam koszulkę NW "Angels & Demons" i jestem ciekawy czy jest oryginalna. Mamuśka ją znalazła na ryneczku w rzeczach używanych za śmieszną cenę (o dziwo jej stan był idealny). Nadruk jest bardzo duży z przodu jak i z tyłu. Porównywałem materiał i nadruk z oryginalną koszulką z IM i wydawała się być identyczna. Jedyna różnica pomiędzy nimi to metki (ta z IM miała metkę z Nuclear Blast Merch, natomiast moja z Fruit of the Loom).

 

Zauważyłem, że na mojej metce jest informacja o nadruku (nie prasować, prać na "lewej" stronie itd). Zwykłe, "czyste", koszulki tej marki raczej nie posiadają takiej informacji z braku bytu jakiegokolwiek nadruku.

 

Stąd moje pytania:

1. Czy owa koszulka jest oryginalna?

2. Czy Nightwish kiedykolwiek wydawał koszulki pod marką Fruit of the Loom?

 

Pytam z czystej ciekawości ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fruit of the Loom, Stedman czy Promostars to jedni z największych producentów koszulek na świecie. Zajmują się wyłącznie ich produkcją i hurtową sprzedażą dla firm i marek, które drukują na nich swoje wzory.

Moja koszulka NW "Ghost Love Score" ma metkę z Promostars. Od jakiegoś czasu NB wypruwa oryginalne metki i dodaje swoje (razem z metką na rękawku z logo NB).

 

Tak samo jest z jakimkolwiek gadżetem ze sklepu: wytwórnia kupuje ileśtam set/tysięcy sztuk np. kubków i drukuje na nich okładki, logo itp. Zajmuje się wyłącznie nadrukami, sprzedażą i promocją a nie produkcją samych przedmiotów.

 

"Angels and Demons" to stara koszulka z czasów Once, stąd oryginalna metka producenta. Skoro nadruk jest duży to na 99% jest oryginalna, ponieważ "piraci" zdecydowanie tną koszty i drukują małe formaty kiepskiej jakości.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocean Souls zrobiło bardzo fajne porównanie gdzie w internecie możecie kupić Showtime.Storytime za ile,gdzie i jaką wersje - [ciach]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę przesłodzony ten opis pod płytą :D

 

Anka, Avast wykrył mi trojana w tym linku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yyy. Aniu, na tej stronie jest trojan. A przynajmniej tak rzecze mój avast.


No, Seppo mnie ubiegł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej nie straszcie mnie, bo ja nie raz byłem na OS i nic mi nie wykryło..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie również pojawił się komunikat o zainfekowanej stronie. Jeśli macie aktualnego antywirusa to nie powinno być żadnych problemów. :)

 

Proponuję wrócić jednak do tematu... :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Okej :blush:

To limitowana wersja Showtime.Storytime :

996034_10152029976954030_178354170_n.jpg

 

Jak to zobaczyłem to od razu mi serce mocniej zabiło ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przeliczeniu na polskie zarobki to cena faktycznie wysoka, ale przy normalnych europejskich pensjach spokojnie można sobie na to pozwolić :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

out.php?i=664802_czapka.jpg

 

Idzie zima, więc taka czapka byłaby jak znalazł :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tę cenę to ja kupię wypasioną maszynę do szycia.... Nie widzę sensu w wydawaniu tyle na płytę, nawet tak epickie wydanie. A SS mam w wersji dvd + cd i jestem szczęśliwa :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.