Jump to content
Adrian

Nightwishowy merch

Recommended Posts

Nie mamy takiego wątku, więc zakładam. :)

 

Tutaj możemy podyskutować o nowościach w sklepie NW. Dzisiaj natknąłem się na świetną koszulkę, którą właśnie dodali:

 

969560_10152859898120068_533187837_n.jpg

 

Co sądzicie? Na tarczy z sową znajdują się nazwy wszystkich 7 albumów.

Niestety, 22 euro...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Chyba się skuszę na nią. Ale to może na imieniny. Albo jak wrócę z wycieczki i mi coś zostanie :P Ewentualnie może gdzieś w Szwecji trafię na sklep z koszulkami NW i akurat będzie ta? ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, kilkadziesiąt minut szukałem wątku, żeby wrzucić info na temat, bo mi się na tablicy wyświetliło. Nie znalazłem i się poddałem. Następnym razem zaryzykuję nowym tematem. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem że nie na temat ale marzy mi się Katana na której z tyłu są Chłopaki z 3 wokalistami :)

 

o taki motyw żeby był :)

 

379741_512029618846051_671051111_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koszulka z albumami i z "Wehikułem Ducha" nie do końca przypadły mi do gustu. Ta pierwsza jest taka zwyczajna, druga natomiast... Wehikuł przypomina mi buta i nie mogę się tego wrażenia pozbyć! A szkoda, bo te stwory wyglądają niesamowicie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez Ciebie teraz mi też będzie przypominał but... A tył mi się podoba. Chociaż mi się podoba wszystko, co jest steampunkowe... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest but. Sądziłabym nawet, że to taka forma przekazu, że tuomasowa dusza ma tendencję do wędrowania. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś takie sobie te koszulki. Najładniejsze są "Prayer" oraz "Ocean Soul" - choć i tak nie ma rewelacji. OC do złudzenia przypomina "The Islander", a "Prayer" ręce Tuomasa z sesji do singla "Nemo" :P

 

Co do "Vehicle..." i "Albums"... Ta pierwsza to totalna porażka. Nie lubię aż tak ekstrawaganckiej zabawy steampunkiem , za to kolory tła i te "konie" - bajera. A "Albums" to po prostu okładki NW i tyle (mogli chociaż jakoś przód ciekawiej wyeksponować...) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

I niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego literki w nazwie zespołu nie są oryginalne?

1379589_553332968073363_1892113802_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to czasem autorem żartu nie była sama wytwórnia/zespół? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałam to na 'fejsbuku' u kogoś... I moja pierwsza reakcja to było:

Suspicious+Cat.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pilibyście ten zacny trunek ? :)

 

1384350_565769770145643_851165063_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie chyba zapasy tego piwa są już wyczerpane. Wprowadzono go do sprzedaży w 2004 roku w Kitee. Piwo to zostało wyprodukowane przez browar z miejcowości Nokia (Nokian Panimo). Nie piłem fińskich piw ale ponoć rzeczy z tego browaru są uważane za dobre.

W 2005 roku, piwo to pojawiło się także w sprzedaży w Niemczech przez jedną firmę z Hamburga. Dziś je chyba trzeba traktować w kategoriach minionej ciekawostki ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

1395791_10153483278625068_463623054_n.jpg

Mom, please ♥ Zestaw z koszulką, DVD i CD jest drooogi ;_;

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.