Jump to content
Jillian

Epica

Recommended Posts

Smutek, ból i żal. W Wrocławiu nie mam się z kim spotkać, a w Warszawie ciotka.

 

Jak to nie masz? :> Polecam się :)

 

Ja mówię bardzo chętnie, z takim towarzystwem to mogę iść na koniec świata. :)

 

Trzymam za słowo :) Ja zażyczyłam sobie bilet na święta, więc jeszcze na razie nie kupuję, ale raczej na 99.99% idę :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już posiadam więc jedynym moim marzenie jest aby nic mi nie wypadło. No i żebym nie musiała sprzedawać biletu na allegro tak jak kiedyś. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Vaari też się poleca, o ile Kuolema dotrze wcześniej pokaże Jej "siostrę" ze zdjęcia ;) A i jeszcze jedno. Siostra jest metalowa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerzę to myślałam żeby sobie z noclegiem załatwić i dzień przed koncertem przyjechać. Jednak jakoś ceny hoteli mnie do tego nie przekonują. :P Jednak jeśli Vaari zabrał by mnie na wycieczkę i pokazał moją "siostrę". To jestem już bardziej skłonna do wydaniu kilku groszy więcej. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Vaari jest zwolennikiem oszczędzania (stracił wszystko po chorobie, żal tylko gitar :-( ). Z siostrą sprawa ma się tak, że wystarczy coby Kuolema z Torunia dotarła z zapasem 2 godzin przed koncertem. Siostra jest 2 przystanki tramwajem lub 20 minut z glana od klubu Eter. Jeżeli kontemplacja nie potrwa długo, Mroczna Duszyczka zobaczy jeszcze Rynek i Plac Solny, bo są po drodze na koncert. Vaari nic nie obieca, będzie się starał. Cztery miesiące to długo, wiele się może wydarzyć, ale bądźmy dobrej myśli ;) A na solidną wycieczkę po Dolnym Śląsku to Kuolcia jest już z tydzień spóźniona ze zdążeniem na koncert :happy::happy::happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na solidną wycieczkę po dolnym śląsku to mnie nie stać. :P Dwie godziny, ale wiesz wiara w pociągi została przeze mnie dawno stracona. Jako że wiem jak one jeżdżą to wyjadę z 3 pociągi wcześniej, żeby zdążyć. Bo wiesz może ktoś znowu tory ukradnie czy coś. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epika dotrzymuje słowa. :) Fani byli zawiedzeni brakiem "pełnoprawnego" teledysku promującego TQE, więc zespół zapytał, do którego z kawałków fani chcieliby zobaczyć wideo. Mam nadzieję, że to nie będzie żaden singiel. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezu, czekam ♥


Oczywiście Adrianie już się poprawiam :)

Jeśli to ma być teledysk, to nie mogę się doczekać, tylko żeby to nie był któryś z singli. Poczekamy, zobaczymy :)

Przepraszam, dzisiaj jestem narwana i na chwilę jestem tu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epika dotrzymuje słowa. :) Fani byli zawiedzeni brakiem "pełnoprawnego" teledysku promującego TQE, więc zespół zapytał, do którego z kawałków fani chcieliby zobaczyć wideo. Mam nadzieję, że to nie będzie żaden singiel. :)

 

 

The Quantum Enigma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem o co chodzi, ale wiem, że ładna sukienka. Simone to jednak ma gust ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ktoś pomysł do jakiego utworu będzie to teledysk? Pamiętam, że wielu fanów głosowało na "Victims of Contingency" albo na "The Quantum Enigma". Czy zespół odważyłby się na video do 11-minutowego kolosa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobić 3 min singiel z 11 min kolosa :D

The-Quan-Tum E-nig-ma!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obstawiam "VoC" lub "the second stone". Fajnie by było gdyby kiedyś zrobili do bonustracka :D Ale czemu tak późno kręcą i wydają ten teledysk ? O.o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale czemu tak późno kręcą i wydają ten teledysk ? O.o

Chcą być lojalni wobec fanów. Obiecali teledysk z prawdziwego zdarzenia i ze względu na rozpoczętą już trasę musieli najpierw skupić się na koncertowaniu. Czasami warto poczekać. :) Myślę, że się nie zawiedziemy!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiąc o bonus trackach - byłoby to coś innowacyjnego. Stworzyć klip do bonusa. Np. In All Conscience. Ahhh

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiście mam nadzieję, że singlem będzie The Second Stone, jest to mój ulubiony kawałek z TQE :D Ale przypuszczam, że pewnie będzie to Victims Of Contingency. Myślę, że będziemy jeszcze musieli poczekać z miesiąc albo dwa na teledysk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że będziemy jeszcze musieli poczekać z miesiąc albo dwa na teledysk.

 

Ale się zapędziłaś Julia :-D

 

 

(przepraszam ale nie mogłam wrzucić zdjęcia)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem na tak! Bardzo mi sie podoba :D

Dobry przekaz, świetna sceneria, nieco schizowości, moc - całe Victims of Contigency :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham ten teledysk. :D

 

"Victims of Contigency" genialne, teledysk do niego też genialny. Czego chcieć więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.