Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Polskie forum fanów zespołu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo lubię ♥ Mam "The Silent Force", "The Unforgiving" i czaję się na "The Heart of Everything". Kocham głos Sharon (i jej wygląd też hehe), poza tym mają świetnie teledyski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak sobie dziś słuchałam jednego z koncertów WT i... nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Sharon "śpiewała" z playbacku... :O nie wiem, może to tylko takie moje wrażenie, ale... dziwnie się z tym czuję xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słychać że live, tembr głosu czy też jego drżenie przy śpiewaniu niektórych fraz np w Memories.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja się chyba tego wrażenia nie pozbędę :P oczywiście, słychać, że nie jest to jak na płycie zaśpiewane, ale w niektórych momentach, na przykład gdy podskakuje i śpiewa... albo jak mówi coś czy krzyczy... nie wiem... dla mnie to nie brzmi jak śpiewane na żywo :/ ale dobra, koniec ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Znam jeden "koncert", gdzie śpiewała z playbacku. A dokładniej jedną piosenkę. Nie chce mi się teraz tego szukać, ale może kiedyś pdrzucę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Dwudziesto sekundowy trailer nowego albumu. Skoro w singlu mają być chóry (bo to kawałek singla jest xD), to cały album może być całkiem ciekawy :) Czekam z ogromną niecierpliwością!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A no, ciekawe czym zaskoczą. Uważam, ze The Unforgiven był całkiem udany. Miłe dla ucha, melodyjne brzmienie :) W kierunku Enter nie pójdą, więc stawiam na coś w deseń ostatniego krążka. Zresztą czuć to w tym krótkim, aż 20sekundowym fragmencie ;) (Chyba, że to taki chwyt)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy album jest na mojej liście zakupowej już od dawna, koncert również. Z tego co wiem, to chóry i symfonia nie były nagrywane na żywo tylko "przeciągnij i upuść" na komputerze. Nie zmienia to faktu, że trailer brzmi świetnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ciekawa, cóż to ciekawego im wyjdzie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scabbia niedawno na swoim fejsbuku napisała: "Home. After the most amazing weekend: I've spent two days with a great artist (I will tell you more soon :)))) for a recording"

 

Podobno chodzi o nowa płytę WT ale na razie nie ma 100% potwierdzenia, Cristina i Sharon w jednym kawałku to byłoby wydarzenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg, przez kilka dni mnie nie było a jak wracam to zauważam że takie rzeczy się działy... A po zwiastunie jestem ciekaw nowego materiału. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
tawiam na coś w deseń ostatniego krążka. Zresztą czuć to w tym krótkim' date=' aż 20sekundowym fragmencie (Chyba, że to taki chwyt)[/quote']

Zgodziłabym się.

[:devil:]

Zresztą ten singiel to może być bardzo słaby, skoro boją się pochwalić nawet próbką Sharon.

[/:devil:]

Troszkę po tej ich zabawie z coverami przestałam w nich wierzyć, ale poczekamy, zobaczymy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Jak to napisała BlackSymphonia, czgoś podobnego do "Enter" nie będzie. A ostatniej płyty nie lubię. Ciekawe, co im wyjdzie. Może coś lepszego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przesłuchałem sobie enter niedawno (jest na spotify) i widać (słychać) różnicę w podejściu do muzyki. Mimo wszystko, lubię wszystkie płyty WT w przeciwieństwie do NW ;p

Ta Scabbia jest z Lacuna Coil?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1011854_545494418819102_2137177180_n.png

 

Na Fanpage Within Temptation Polska ukazało się takie zdjęcie z takowym podpisem cytuje Dwie kobiety w teledysku,i teraz wszyscy główkują kto może być tą drugą ,jednym z typów jest Kryśka z Lacuna Coil

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosimy tu jakiegoś fana Kryśki na śmierć i życie, może pozna po butach czy to ona :D ja się głupio od początku łudzę, że upodobnią swoje brzmienie choć w najmniejszym stopniu do Enter XD The Unforgiving było niezłe, nawet bardzo dobre, ale brakowało mi tej... symfonicznej nuty? Nie wiem jak to nazwać, przepraszam XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Uwielbiam ten kawałek, bardziej od wersji albumowej :) Często myli się Gea'e z Tarją. Ludzie wrzucają filmik na yt nawet nie upewniając się kto go śpiewa ;) Faktycznie, na pierwszy rzut ucha ;p można się naciąć, ale każdy fan Tarki od razu pozna różnicę. Co nie zmienia faktu, że piosenka jest cudowna! Wokale obu Pań pięknie ze sobą współgrają ;) Niewątpliwie jeden z moich ulubionych duetów żeńskich.

 

P.S. UWAGA! Od 3:20 może nastąpić nagłe przyspieszenie bicia serca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.