Jump to content
beatag60

Nasz image

Recommended Posts

Nie wiem czemu skojarzyło mi się z pewnym makijażem, pewnej wokalistki, na początku pewnej trasy. :D

 

Kogo masz na myśli? ; D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu skojarzyło mi się z pewnym makijażem, pewnej wokalistki, na początku pewnej trasy. :D

 

Dokładnie tak! ;) Ja również się z tym zgadzam i to mi pierwsze przyszło na myśl:

bild%28622%29.JPG

 

Swoją drogą to twarz Anette z tym mejkapem możemy zobaczyć pod koniec "Scaretale" w wersji live ;)

ne61xb.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę Was, makijaż wspomnianej wokalistki jest okropnie kiczowaty, a oczko w moim poście całkiem sympatyczne;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette ma tu podobny makijaż do Marilyna Mansona :)

 

marilyn_manson

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Anette ma tu podobny makijaż do Marilyna Mansona

Made my day :D hahaha xD żeby nie było, jeśli chodzi o image to ostatnie co by mi przyszło do głowy to porównanie Mansona do Anette ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tam nie mam określonego stylu...raz ubieram się na sportowo, czyli jakieś rurki koszulka, trampki, a czasami wolę trochę bardziej dziewczęco- zależy. Ogólnie to jak się ubieram nie do końca odzwierciedla to jaka jestem, ubieram się w to co mi się spodoba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam tak samo. Podoba mi się styl metala (oczywiście bez przesadyzmu), ale jakoś mnie samej daleko do takiej stylówy xD Kiedyś jeszcze lansowałam się w koszulkach NW i WT, później sobie zrobiłam na zamówienie koszkę z Delain, ale niestety nadruk się sprał :( Tak samo całkiem niedawno zamówiłam taką z Epiką i druk mi się starł (specjalnie wybrałam inną technologię nadruku i inną firmę w nadziei, że sytuacja się nie powtórzy, ale niestety... ) więc teraz jest tylko do spania xD

Ubieram się... normalnie. Tak sądzę. Kiedyś nagminnie ubierałam się w czerń i ciemne kolory, a teraz jedyną czarną rzecz w mojej szafie stanowi zwykła bokserka i trampki xD (nie mam nawet czarnych spodni, o zgrozo!) Teraz królują u mnie kolory, uwielbiam krzykliwe odcienie. Moje ukochane pomarańczowe rurki ♥

Mogę więc chyba powiedzieć, że ubiór odzwierciedla mój charakter w 50% :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

gotycki-plaszcz.jpg

 

Taki płaszcz mi się marzy ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

[video=youtube]

 

To jest sztuka ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy... MOM PLEASE!!! ♥ ♥ ♥

 

Zrobiła też Edwarda Nożycorękiego i Czerwoną Królową... Ale to Burton Inspired Character jest najpiękniejsze ze wszystkiego *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten płaszcz wishmastera666 kojarzy mi się z Dimmu Borgir :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten płaszcz wishmastera666 kojarzy mi się z Dimmu Borgir :P

Sutanna księdza w wersji mhrocznej? :D Na festiwal w Bolkowie super, ale tak na co dzień to dość kontrowersyjny strój. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutanna księdza w wersji mhrocznej? :D

 

Być może :P Tak spojrzałem na niego i pierwsze co mi przyszło na myśl to Dimmu, choć nie wiem czy lepszym odpowiednikiem nie będzie Behemoth :D

 

Na festiwal w Bolkowie super, ale tak na co dzień to dość kontrowersyjny strój. :)

 

Zdecydowanie. Na co dzień nieporęczne i ograniczające ruchy. Nie wyobrażam sobie w tym smażyć naleśników :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałam być znowu ruda, to mi wyszły czerwone włosy z prześwitami rudego o.O właściwie są kolorowe. Wyglądają strasznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja chciałabym mieć czerwone, ale pewnie głupio bym wyglądała :P.

 

Nymf napewno nie jest źle, daj zdjęcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest bardzo źle : D

Jak Ty dodasz zdj. (na którym Cię widać), to wrzucę swoje w przyszłym tyg. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się nie uda :P. No trudno, nie zobaczę twoich krwistych włosów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnóstwo jest błyskotek, które mogłabym mieć. Kocham wszystko co się świeci, taka sroka xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.