Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Morderczyni

Evanescence

Recommended Posts

Ojej Evanescence, moja dawna miłość. :) Fallen i The Open Door, były od A do Z wspaniałe. Na ponad połowie piosenek z Evanescence się rozczarowała i tak skończyła się ta jak że długa miłość.

 

Amy naprawdę dobrze robi solowa kariera, nabiera nowej weny. Piosenki odzyskały ten dawny czar. Do tego mogła w końcu odciąć się od tej rockowej łatki która była na niej i zespole. Jej nowe piosenki, zabierają więcej klasycznego i alternatywnego brzmienia.

 

Jaka kariera solowa? Jakie piosenki? O.o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej Evanescence, moja dawna miłość. :) Fallen i The Open Door, były od A do Z wspaniałe. Na ponad połowie piosenek z Evanescence się rozczarowała i tak skończyła się ta jak że długa miłość.

 

Amy naprawdę dobrze robi solowa kariera, nabiera nowej weny. Piosenki odzyskały ten dawny czar. Do tego mogła w końcu odciąć się od tej rockowej łatki która była na niej i zespole. Jej nowe piosenki, zabierają więcej klasycznego i alternatywnego brzmienia.

 

Jaka kariera solowa? Jakie piosenki? O.o

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio wróciłam do Evanescence. Nigdy jakoś nie zagłębiałam się w ich twórczość i widzę, że sporo mnie ominęło. Jak wspomniałam wcześniej, zawsze uwielbiałam kawałek My Immortal. Nie dziwne więc, że po usłyszeniu Hello oraz Lithium zakochałam się ♥

To chyba tak już jest, że potrzebuję odpowiednich bodźców w swoim życiu, żeby odkryć coś, co zawsze miałam pod nosem i w końcu to docenić :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 czerwca w Hali Torwar wystąpi Evanescence. Trochę nieszczęśliwa data, bo w ten sam dzień jest koncert Gunsów.. Inna sprawa, że publiczność obu grup niekoniecznie musi się pokrywać. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już zapisałam w kalendarzu! Oby się nie trafił żaden egzamin w pobliżu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.