Jump to content
Adrian

Skąd się wziął Wasz nick?

Recommended Posts

Nick to, jakby nie patrzeć, nowe imię nadane w świecie internetu. Każdy stara się być oryginalny (zwłaszcza ja :devil: ), bo jest to nasza wizytówka w sieci.

 

Skąd się wziął Twój nick? :)

 

Cóż, mój wymyślili mi rodzice dawno, dawno temu. Wybranie unikalnego pseudo to jedna z najtrudniejszych rzeczy dla mnie, więc pozostałem przy swoim imieniu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój nick od imienia dnia urodzin i pierwsza litera nazwiska.

Skomplikowane ale oryginalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mój to wynik wielu czynników, powiem tylko, że funkcjonuje u mnie od... 1998 roku :P Pieszczotliwa odmiana (tylko dla przyjaciół: Margolcia albo Margolka :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No więc, mój nick, jak to już Adrian wcześniej zauważył, wziął się od piosenki Within Temptation o tym samym tytule. Możecie mnie też znaleźć pod nickiem Jillead, co jest z kolei połączeniem imion Jillian i Sinead... Sinead oczywiście też WT :)

A dlaczego akurat tak sie podpisuje? Wymyśliła to moja znajoma w pierwszej klasie liceum, kiedy się poznałyśmy. W moim ipodzie akurat leciała Jillian, ona to usłyszała i wpadłyśmy w wir rozmowy o muzyce :D Tak się zapędziłyśmy, ze nawet się sobie nie przedstawiłyśmy i przy kolejnym spotkaniu po prostu mówiła do mnie Jillian i od tamtej pory tak jakoś zostało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój nick wymyśliłam "wieki temu", kiedy bardzo lubiłam Tristanię, pochodzi z tytułu jednej z piosenek. Ta miłość już dawno wygasła ale nick pozostał. THE END :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogółem z braku pomysłu na coś oryginalnego. Jest on niczym innym jak tytułem jednej z piosenek Evanescence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kiedyś szukając nicku do gry natrafiłem na generator imion fantastycznych. Spodobał mi się i już od kilku lat mój jedyny nick (no, może na innym forum, Magda wie o jakie mi chodzi, miałem jeszcze inne ale jednak zawsze wracałem do obecnego).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż... Od ulubionej piosenki Nightwisha... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cóż... Od ulubionej piosenki Nightwisha... xD

Czułem to w kościach. :D Co Cię tak urzekło w tym tajemniczym utworze o śnie Tuomasa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż... Od ulubionej piosenki Nightwisha... xD

Czułem to w kościach. :D Co Cię tak urzekło w tym tajemniczym utworze o śnie Tuomasa?

 

Hmm... Zwykle raczej w pierwszej kolejności zwracam uwagę na melodię piosenki - koniecznie by była przyjemna dla ucha, dopiero później na tekst. A Sahary mogłabym słuchać dniami, świetne brzmienie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, jesteś osobą, która zarejestrowała się zaraz po mnie, a miałam ustawić sobie nick Imaginaerum, ostatecznie zamienione na Saharę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja? Oj, tak dawno temu... ogólnie człon główny "xhon" to nic innego jak moje imię w ROT13 :) Końcówka "-ek" To sama z siebie wyszła... I mi przypasowało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój nick jest złożony. Leonheart to 'nazwisko rodowe' mojej przyszywanej rodzinki, ma też powiązanie z grą Final Fantasy VIII. :) Z kolei Ashild , to norweskie imie, które bardzo mi sie podoba. Gdy mam wenę, pisze opowiadania z dziedziny fantasy i na ogół bohaterka ma tak właśnie na imię. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój (Taiteilija) to nick, którym się w sieci często posługuję i jest dosyć prosty: po fińsku to "artystka", bo w istocie interesuję się sztuką, a poza tym odnosi się do tego, że mam lekkiego bzika, co jak wiadomo jest często domeną artystów :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o mój, to widziałem tyle wersji... honio, ksonek, iksonek, dżonek, kshonek - tyyle tego jest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak to na mnie wszyscy mówią tak ogólnie - nawet nauczyciele :) ale miło mi będzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.