Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

To gdzie ja wtedy byłem, że cie nie spotkałem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, co ty sobie wyobrażasz?! Gdzie ty byłeś ?! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To byłaś na zamku, tam były te duże foty na sztalugach, tam byłaś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to nie pamiętam gdzie ja byłam :P. Kojarzę ten rynek i coś mi świta, że oglądałam panoramę miasta, bo tam dość wysoko było. A tak to nie wiem.

Dobra, koniec offu, bo to o serialach wątek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

już gdzieś coś pisałam o serialach. więc się powtórzę. z tych oglądanych kiedyś:

-Ally McBeal - jeden z moich ulubionych

-Miasteczko Twin Peaks - najulubieńszy

-House M.D. - tak chyba ze 4 sezony były fajne, później już tylko coraz gorzej...

-Gotowe na Wszystko - taki przyjemny :)

-Z Archiwum X

-Detektyw Monk - tego się chyba nie da nie lubić

-BrzydUla - ta polska. nie wiem dlaczego, ale jakoś mi przypadła do gustu :)

-Glina - chyba najlepszy polski serial

-PitBull - też świetny :)

 

teraz oglądam:

-Chirurdzy

-Przyjaciółki - w sumie dopiero niedawno zaczęłam oglądać ;)

-Ranczo

-Prawo Agaty - nie cierpię Dygant, ale jakoś tak się wciągnęłam...

-Przepis na Życie - jeden z lepszych seriali jakie ostatnio zrobiono IMHO

 

o i na razie tyle mi przychodzi do głowy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto pamięta Xene czy Hargulesa?

Ja, ja pamiętam! :D Wolę Xenę.

 

Na House'a kiedyś miałam fazę, ale nie oglądałam od początku, chyba większość 3 sezonu, potem trochę 4, 5 ale to tak urywkami jak akurat w tv leciało i miałam czas oglądać. Ogólnie to trochę dla mnie to się wtórne robi po tylu seriach...

 

Teraz mam zamiar nadrobić oglądanie co ciekawszych seriali (bo na tv nie ma co liczyć), bo kiedyś miałam ograniczenia łącza internetowego i na ściąganie filmów dłuższych niż 5 min to sobie nie za bardzo mogłam pozwolić. A i kablówki nie mam (i nigdy nie miałam) i tych wszystkich AXNów i innych SciFi channel, gdzie dają coś ciekawszego.

 

Z archiwum X - trochę za mroczne dla mnie' date=' ale może bym dalej oglądał, widziałem kilka odcinków[/quote']

Pamiętam, jeszcze jak za młoda byłam żeby to w ogóle oglądać i trochę można się było wystraszyć. Jakieś urywki tylko pamiętam, wiem że po latach się inaczej podchodzi do kiedyś obejrzanych filmów i albo zaczynają się podobać albo uznaje się je za banalne i niewarte uwagi.

 

Merlina też kojarzę, miałam zamiar obejrzeć więcej niż niecały pierwszy zezon... może kiedyś? Koleżanka polecała mi Supernatural...

 

No ogólnie ekspertką nie jestem, bo przeważnie kończy się na tym, że nie oglądam serii w całości, więc nawet nie mam specjalnie czego polecać.

 

Ostatnio obejrzałam obie serie Miecza Prawdy (znanego też jako Legend of the Seeker). Może do książki porównania nie ma, ale (jak zwykle) zaczęłam wszystko nie od tej strony, bo dopiero serial przekonał mnie, żeby to zacząć czytać :P Także, no.. jakieś 11 tomów czeka na wypożyczenie :happy:

 

A zapomniałabym: Czas Honoru XD Też nie wszystko widziałam, ale od 3 (?) sezonu to chyba nie pominęłam odcinka. Na pewno ostanie dwa sezony widziałam w całości.

 

I jeszcze:

I Brzydulę' date=' ten " cyrk" można oglądać bez końca[/quote']

Może nie bez końca ale to jeden z tych ciekawszych polskich komediowych seriali z ostatnich lat.

No i oczywiście Miodowe lata. Kiedyś: jak najbardziej, teraz to już nie to. Aczkolwiek odcinek z "chuchającymi kajdankami i łubudu" był przedni XD

 

Detektyw Monk - tego się chyba nie da nie lubić

O tym też zapomniałam. :P Jak większość: oglądałam urywkami, ale jest ogólnie spoko. Też tych serii jest multum, tyle co House'a i w pewnym momencie niestety zjawisko wtórności jest zauważalne, ale jak od czasu do czasu sie zobaczy dla rozrywki to spoko.

 

Przepis na Życie - jeden z lepszych seriali jakie ostatnio zrobiono IMHO

Zaczęłam to oglądać, a potem przestałam. No jak się czeka na następną serie i potem przegapi, że już 3 leci a się drugiej nie widziało to trudno potem znów do tego wrócić... Może obecnie wolę też co innego oglądać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak lubisz horrory to polecam Supernatural, demony, duchy, zabijanie.

 

O jeszcze zapomniałem J.A.G. Wojskowe biuro śledcze, chyba dobrze napisałem :) fajny serial

 

Łowcy skarbów, trochę w tym zagadek i przygód. też lubie

 

Oglądam polskie seriale, ale zazwyczaj są obyczajowe czyli dla mnie to nie ma co

 

Pierwsza miłość, Agentki, Hotel 52

Share this post


Link to post
Share on other sites
O jeszcze zapomniałem J.A.G. Wojskowe biuro śledcze' date=' chyba dobrze napisałem :) fajny serial[/quote']

O tak. Miałam może z 10 lat i pamiętam, że zawsze to razem z babcią oglądałyśmy :D

 

Oglądam polskie seriale' date=' ale zazwyczaj są obyczajowe czyli dla mnie to nie ma co[/quote']

Czasem się zdarzy, że mam fazę i oglądam Pierwszą Miłość, a potem przestaję i znów wracam po jakimś czasie. Pamiętam jeszcze Samo Życie też śledziłam dość regularnie. Ogólnie za tymi polskimi "tasiemcami" to nie przepadam. W ogóle wszędzie o tym samym. No i wolę jak coś ma kilka porządnych serii i kończy się z sensem, a nie potem takie sztuczne rozwlekanie: może zrobimy serię 10, a potem może 100? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo żytnie takie właśnie jest :D nie lubię tych "ckliwicznych" seriali, ale z nudów człowiek lubi coś obejrzeć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeszcze Millenium oglądałam. ale tylko pierwszy sezon mi się podobał. i Opowieści z Krypty :D to bardzo lubiłam jak byłam młodsza :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

O właśnie zobaczyłem, myślę sobie Strażnik Texasu.

 

A kto oglądał 13 posterunek?:D

 

A fajny jest Tajemny krąg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest późno - a ja oglądam Queer As Folk. Jezu jakie to jest super ;_; Noc jeszcze długa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham doctora who, uwielbiałem poprzednie wcielenie, chciałem mieć taki fryz jak on :D

Wrogie niebo typowy nie dokończony serial

 

Ej to może wątek serialowy, zamiast truć znowu pogadalnie, kto gotowy na rozmowy? :)

Wrogie Niebo nadal trwa w Czerwcu 3 sezon

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapomniałam o kilku:

-Anatomia Prawdy

-The Killing

-Breaking Bad

-Luther

-Fringe - kilka odcinków oglądałam później mnie znudziło :P ale pojedyncze odcinki zdarzają się naprawdę super

-Szpital Królestwo - nie wiem jak mogłam o tym zapomnieć, naprawdę świetny serial, no i na podstawie książki Kinga, więc wszystkim fanom tego autora gorąco polecam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha czyli jednak coś z tego będzie. Może obejrzę Wrogie niebo.

 

Dobra już wiem, fajny jest Tajemny krąg, już sam się zdecydowałem :D

Podoba mi się jak wygląda praktyka magiczna, w której trzeba sobie wyobrażać i inne jej elementy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pamięta ktoś Airwolfa Helikoptera szybkiego jak błyskawica

Dobry był też serial nowszy Post Morten

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie oglądam seriali w TV przerażają mnie swoim poziomem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też nie oglądam w TV, raczej ściągam.

The big bang theory,Przyjaciele (10 sezonów na płycie xD) , Modern Family, once upon a time ,switched at birth i Pretty little liars :p to oglądam

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie lepiej oglądać online :)

A pamiętacie MacGywer-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak seriale, to tylko online ;)

Kto już widział nowa Grę o Tron?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja zdecydowanie wolę książki jeśli o Grę o Tron chodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też, ale będę porównywać - serial i książkę ;)

I jestem ciekawa jak niektóre rzeczy pokażą w serialu (nie mogę się doczekać Czerwonego Wesela)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja jakoś nawet nie wiem o co chodzi w tej całej grze o tron :P nie porwało mnie to szeleństwo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak seriale, to tylko online ;)

Kto już widział nowa Grę o Tron?

 

Ja zawsze wolałam ściągać :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja własnie ściągnęłam pierwszy odcinek 3 sezonu i będę wieczorem oglądać :) Również wolę książkę ( jestem w trakcie czytania ), ale serial też bardzo lubię :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.