Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

Z kolei ja bardzo lubiłem Rafalskiego. Metody przesłuchań trzymały swój odpowiedni poziom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też był świetny :) W ogóle serial trzymał poziom. Późniejsze losy Silene się bardzo skomplikowały.

 

A wiesz że aktor grający Sieradzkiego nie żyje? :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety słyszałem o śmierci tego aktora. Cała ekipa OPZ była świetna. Serial zakończył się dość dziwnie. Szkoda, że nie został kontynuowany. Czarna była genialna. Szajba też :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prostreet94* Jak lubisz Spartakusa i lubisz Lucy Lawless to polecam ci Xene znakomity serial mój naj naj naj. Jak chcesz poczytać o, nim to zapraszam do mojego wątku o nim. http://forum.nightwish.pl/watek-xena-wojownicza-ksiezniczka Niektórzy uważają go za tandetę, a ja uważam go za arcydzieło jak na lata 90, to znakomity serial. A Lucy, to znakomita aktorka jak lubisz Lukrecje i Lucy, to ci się spodoba gwarantuję. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wytrzymam do poniedziałku.

Wytrzymam.

Muszę...

 

Nieeeee, nie wytrzymaaaaaaaam.

DAWAJCIE MI JUŻ TU GRĘ O TRON NATYCHMIAAAAAAAAST!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, niedziela to będzie ciekawy dzień. Pierwszy odcinek 4 sezonu Gry o tron i ostatni odcinek 4 sezonu The Walking Dead. Czas spoilerować znajomym kto umrze w Grze... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogadajmy o prawdziwych serialach jak M jak miłość ! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jako twój starszy brat mam prawo cię ukarać" - LOL umarłam xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej wiecie, że ja to już oglądam od tygodnia? xDDDDDDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze, że nie oglądam telenowel, bo mnie to nie interesuje, ale oglądam go na yt teraz i om ma coś w sobie twierdziłbym, że mi się podoba. Polubiłem tego najstarszego brata ma klasę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałam właśnie mini-serial "Lalka" ze względu na nadchodzącą maturę i fakt, że "Lalki" Prusa przeczytałam tylko jeden rozdział. Pewnie, jak na złość "Lalki" na maturze nie będzie - ironia mnie ściga. Co do serialu; po przeczytaniu kilku opinii i analizie porównawczej filmu i serialu, wybrałam serial, bo miał z książką więcej wspólnego. Na początku oglądałam z miną pod tytułem "co za kompletna strata czasu", ale całkiem szybko się wciągnęłam, szczególnie za sprawą czegoś, co obecnie jest bardzo rzadkie: naturalnego, kunsztownego AKTORSTWA, którego nie sposób porównać do jakiś sztucznych "Klanów", czy "Na Wspólnych". Grali doskonale, a większość postaci została dobrze dopasowana do roli (gratki dla Kamasa, za rolę Wokulskiego, dla Pawlika, za Rzeckiego oraz całej reszty). Wokulski to ciekawa postać, przyznam, studenci mnie rozbrajali, ogólnie, te 9 odcinków szybko zleciało mi w trzy dni. Ostatnie dwa były najciekawsze. Jeżeli są tu jacyś maturzyści z brakami w wiedzy polecam serial, NIE film, SERIAL. Film kiedyś widziałam (na lekcji polskiego) i mnie nie porwał. ;)

Kiedyś może sobie przeczytam książkę... czemu nie?

Wystawiłam 8/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o 2 czy o 3? Bo własnie skończyłam 3 i tak jak myślałam, po silnej dawce emocji dali dość spokojny odcinek.

 

W sumie to nie oszalałam ze szczęścia, bo postać którą uśmiercono darzyłam lekką sympatią, nie ze względu na charakter i czyny, ale z względu na rolę jaką odgrywa, bez niego serial byłby nudny. No i aktor, który gra tą postać, jest świetny i zrobił naprawdę kawał dobrej roboty, będę tęsknić. (Gadam tak półsłówkami, żeby nie spoilerować innym)

 

Niewiele mnie zaskoczyło w tym sezonie, ponieważ czytałam książkę. Jednak brakuje mi Silnego Belwasa, przemiła postać, dzięki niemu sceny z Deanerys mogłyby się stać ciekawe. Niestety Dany nie trawię, a z Daaria zrobili lalusia, więc akcja za morzem nie za bardzo mnie pochłania. W Westeros interesuje mnie Shae, jestem ciekawa jak rozwiążą sytuację z ta panią, bo w książce nie była taka przywiązana do Tyriona, tylko bardziej do jego pieniędzy. Coś czuję, że przez to może się już nie pojawić, a by nieźle namieszała. Reszta jest nawet ok. No i czekam w tym sezonie na jakieś 4 śmierci tych ważniejszych bohaterów :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę że czwarty sezon będzie mega. dużo trupów, dużo intryg. ja tylko skalpel zrobię i idę oglądać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

GoT - smuteczek bardzo, bo Tyrion ;(((

 

Spokojnie, Tyrion, jak to on, zawsze da sobie radę :)

Nie mogę się doczekać ekranizacji piątej części ksiązki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę się za ta "Grę o Tron" wziąć nie widziałem ani jednego odcinka. :) Jak skończę "Gorzką Zemstę" na yt to zapewne, za to sie zabiorę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, Tyrion, jak to on, zawsze da sobie radę :)

Nie mogę się doczekać ekranizacji piątej części ksiązki.

 

Potem będzie lepiej, się nieźle ustawi, ale potem trochę gorzej, ale jak Sami pisze, nawet w najgorszej sytuacji da sobie radę ; ). Zastanawia mnie gdzie jest Grosik, dziewczyna powinna pojawić się na weselu, ale jej nie było. Może w ogóle jej nie będzie? :O

No i wszyscy znienawidzili Jamiego po jednej scenie z Cersei. No czego się spodziewali? Że teraz zostanie zakonnikiem i będzie głosił dobrą nowinę? Chyba ludzie przez jakiś czas nie pamiętali co zrobił z Branem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, Tyrion, jak to on, zawsze da sobie radę :)

Nie mogę się doczekać ekranizacji piątej części ksiązki.

 

Potem będzie lepiej, się nieźle ustawi, ale potem trochę gorzej, ale jak Sami pisze, nawet w najgorszej sytuacji da sobie radę ; ). Zastanawia mnie gdzie jest Grosik, dziewczyna powinna pojawić się na weselu, ale jej nie było. Może w ogóle jej nie będzie? :O

No i wszyscy znienawidzili Jamiego po jednej scenie z Cersei. No czego się spodziewali? Że teraz zostanie zakonnikiem i będzie głosił dobrą nowinę? Chyba ludzie przez jakiś czas nie pamiętali co zrobił z Branem.

 

Nie pamiętam dokładnie kto był na weselu, a kogo nie było, szczególnie nie zwróciłam uwagi na Grosik. (ciekawe czy ją przetłumaczą, z Gilly tego nie zrobili, chociaż w ksiązce było 'Goździk', prawda? Nie wiem, nie czytałam po polsku. Więc Grosik powinna zostać Penny, poza tym, że to normalne imię i dziwne by było jakby je zmienili)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludziki, muszę się w końcu zabrać za GoT. Poleci mi ktoś jakieś fajne coś, gdzie mogłabym to obejrzeć? Bo się nie znam :<

 

No i dobrze by było bez logowania się xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno skończyłam oglądać pierwszy sezon House Of Cards. Naprawdę świetny serial!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludziki, muszę się w końcu zabrać za GoT. Poleci mi ktoś jakieś fajne coś, gdzie mogłabym to obejrzeć? Bo się nie znam :<

 

Na kinoman.tv lub na iitv.info. Tylko błagam, nie zniechęcaj się od razu. Ja obejrzałam 3 odcinki i rzuciłam w kąt na kilka miesięcy, dopiero potem to polubiłam, a teraz szaleję za tym xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.