Jump to content
Guest Simo

Facebook

Recommended Posts

Myślałam, że ono zamarzło, gdy Kosa założyła insta ;)

 

Teraz to już wszystko zamarzło, nawet Emi pisze o mnie Kosa. Jak...? Przecież nigdy tak się nie przedstawiłam na forum. XD Sami, to na pewno Twoja wina. Bo jakoś nie wierzę, że moi znajomi w ciągu godziny wpłynęli tak na Invi. Ale i tak Was kocham. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba zbliża się koniec świata, albowiem Emi założyła fejsbuka. Żeby znaleźć ludzi ze swojej nowej klasy w LO. Na razie fejsbuk Emi jest pusty i samotny, nie ma na nim nic oprócz odrobiny zalajkowanej muzyki i southparkowego arcydzieła w profilowym. Więc ten, pomóżcie mi uczynić samotność mniej samotną a pustkę mniej pustkowatą :) https://www.facebook.com/emimaginative

 

Koniec świata już mnie spotkał - jak Izzy założył Facebooka! Od tamtej pory jestem, z większym lub mniejszym zdziwieniem, gotowa uwierzyć, że nawet Bóg sobie założy 'fejsa'. :happy: Witaj nam zatem Emi! Ponawiam - profilowe jest bezbłędne. O, i dzięki za banana! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ostatniej chwili :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

7A2LKDg.jpg?2

Kliknijcie ten język. NO KLIKNIJCIE TEN JĘZYK ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

7A2LKDg.jpg?2

Kliknijcie ten język. NO KLIKNIJCIE TEN JĘZYK ♥

Oczywiście... To znaczy: ARRRRRR! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby nie trzeba było pisać, facebook wprowadził nowe emotki, które są obok lajkowania. I czytać nie trzeba będzie, że coś sądzę na dany temat, tylko emotka. Same zdjęcia i emotki - brawo!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facebook zwariował i nie wyświetla mi w ogóle przychodzących wiadomości, a wszystkie konwersacje z zakładki z rozmowami po prostu sobie zniknęły i mam pustkę pod "oznacz jako przeczytane". What to do? Dopiero co złapałam kontakt z dziewczyną, która sprzedaje w fajnej cenie podręcznik do theory of knowledge, a teraz ona biedna coś do mnie pisze i ja widzę, że pisze, bo widzę ten podskakujący wielokropek, który znaczy, że ktoś pisze, a te wiadomości nie przychodzą -,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.