Jump to content
Adrian

Dziennik zmian

Recommended Posts

Informacja dotycząca nowej grupy Dreamers. Jest to grupa skupiająca użytkowników, którzy pełnią wyjątkowe role na forum. Tym tytułem wyróżnione mogą być osoby budujące forum poprzez tłumaczenia, korektę gramatyczną, prowadzenie konkursów i inne opcje tworzące DE. Warunkiem utrzymania tytułu jest stała współpraca z forum, jednostkowe akcje nie dają gwarancji uzyskania Dreamersa. W przypadku zminimalizowania aktywności administracja może odebrać tytuł.

Przywileje Dreamersów to:

- zmiana koloru na fioletowy(kolor magii i tajemniczości),

- pojemność skrzynki 500 wiadomości,

- dostęp do działu Dream Emporium, w którym wyróżnieni mają możliwość brać czynny udział w ustaleniach

dotyczących budowy i działalności forum,

- pierwszeństwo we wszystkich akcjach związanych z fanowaniem kapeli.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maciek, który dotychczas zajmował się newsami i naszym fanpage na Facebooku postanowił wziąć urlop z powodów zdrowotnych. Tymczasowo jego obowiązki przejmie Taiteilija opiekując się naszym "oknem na świat".

Miejmy nadzieję, że nasz forumowy Mentor wróci jak najszybciej cały i zdrowy!

 

Dodatkowo do grona moderatorów dołącza Izzy, który przez ostatnie miesiące wykazał się sumiennością i odpowiedzialnością, między innymi prowadząc forumowe Survivory. Postarajmy się żeby nie osiwiał jak Evi i Tai. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informuję, że dział Fan Art stał się poddziałem działu O Nas. (masło maślane ♥)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogłoszenia parafialne: jak pewnie zauważyliście, na forum zrobiło się niebiesko. Postanowiliśmy zrezygnować z różnych kolorów dla członków ekipy, ponieważ mamy różne funkcje, ale jednak stanowimy całość. Dlatego, żeby nie było tu tak tęczowo, wszyscy jesteśmy niebiescy, a różnią nas tylko małe ikonki przy randze DE Staff.

- Admini - Beatka, Adrian

- Moderatorzy - Taiteilija, Izzy

- Opiekun fanpage - Maciek

- Redaktor naczelny - Evi

Dreamersi również otrzymali ikonkę ;)

 

Spodziewajcie się kolejnych zmian na dniach ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest kolejna zmiana, tym razem w ekipie. Dołączyła do naszego grona Anulka. Prowadzi grupę na Facebooku, organizuje dla was konkursy oraz udziela się wszędzie, gdzie da radę - tłumaczenia, organizacja zlotu, promocja DE :)

W pełni zasłużyła na niebieski kolorek i cieszymy się, że zgodziła się go przyjąć!

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję, Kochani! Miło mi dołączyć do tak zacnego grona! Wprawdzie z pewną nieśmiałością i małymi wątpliwościami..Mam nadzieję, że sobie poradzę. Na razie pełna zapału zabieram się do tworzenia kolejnej edycji konkursu, który już we wrześniu pojawi się na forum..Proszę, wspierajcie mnie jako nowicjuszkę;)!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne zmiany! Tym razem niewielkie (bo te większe dopiero się szykują). Podstrona "Redakcja" została zamieniona na "Ekipę" i można tam znaleźć krótkie info o każdym z nas, jak również kontakty :) http://nightwish.pl/o-stronie/ekipa/

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drobna poprawka do Chatu na stronie głównej. Od teraz można go ukryć klikając na jego nagłówek albo otworzyć ponownie gdy się schowa po kilkuminutowej nieaktywności (nie trzeba już odświeżać całej strony).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeniosłem wszystkie relacje z koncertów ze strony do nowego działu na forum: Relacje z koncertów.

 

Od teraz nie musicie już czekać aż wrzucimy Wasze relacje na stronę. Dodatkowo każdy może komentować cudze wpisy. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małe podsumowanie ostatnich działań:

 

  • uruchomiliśmy możliwość szybkiej rejestracji kont przez Facebooka
  • dodaliśmy tłumaczenia serii Zapytaj Nightwish: odpowiedzi Tuomasa (tłum. @PaulaEija), odpowiedzi Troya (tłum. @Sami)
  • dodaliśmy naszą recenzję nadchodzącego krążka Epiki The Holographic Principle (@beatag60, @Adrian)

Kolejne projekty w toku. :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.