Jump to content
beatag60

Filmy

Recommended Posts

mi się rola Daniego spodobała :3 uwielbiam jego mrok ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja wczoraj oglądałam parodię "Gwiezdnych Wojen" :p Polecam, uśmiałam się okropnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio miałem okazję obejrzeć przedpremierowo polski film "Dziewczyna z szafy".

Zapewne wkrótce pojawią się opinie masy polaków Znawców, Krytyków, jaki to słaby film.

Dla mnie, przeciętnego widza film bardzo dobry. Polecam dać szansę, pomysł ciekawy i w porządku zrealizowany. Kilka dobrych ujęć, montażowo też ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legolas jest i to mnie cieszy :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legolas jest i to mnie cieszy :3

 

Też kiedyś podobał mi się Legolas xD

Ale potem przyszedł Aragorn i szybko zapomniałam o tym pierwszym ;)

 

A trailer.. Dobra, niech już będzie. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę film. Ale spokojnie, na razie entuzjazm jest wielki (tak jak z IM), i z czasem osłabnie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bym tego Legolasa stąd wychrzaniła. Nie mam nic do gościa, podoba mi się jego "kumplowanie się" z Gimlim no i wygląda wcale nieźle, ale trochę przegięli ze zmianą fabuły. No, ale jak chcieli zrobić z krótkiej książki trzy długie filmy, to i napchali tam "FSZYSKIEGO" co możliwe.

 

Ale trailer wygląda ładnie :) Pierwsza część, chociaż oglądało się przyjemnie, nie była jakaś tam wybitna, ale wizualnie te filmy są świetne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On z Gimlim sie przyjaźnili konkurowali ze sobą tak po przyjacielsku na obradzie u ElrondA od razu między nimi zaiskrzyło :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla mnie właśnie trailer wygląda raczej średnio... i smok mi się nie za bardzo podoba... no, ale...

 

jeżeli chodzi o Legolasa to ma on jak najbardziej prawo się tam pojawić, w końcu był synem króla Leśnego Królestwa, nie? więc na pewno tam był, gdy krasnoludy zostały uwięzione ;) co nie zmienia faktu, że raczej za Orlando nie przepadam i wolałabym go jak najmniej oglądać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, ale w tym trailerze widać, że odgrywa jakąś mniej lub bardziej ważną dla fabuły rolę w filmie, a w książce jeśli gdzieś tam był, to pałętał się tylko wśród leśnych elfów i ekipa nawet nie zwróciła na niego uwagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pewnie przejmie po prostu większość kwestii innych leśnych elfów ;) żeby zrobić jakieś mocniejsze nawiązanie do LOTR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą ciekawe, co to za laska z łukiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

się wszystko okaże :P ja właśnie czytam wszystkie dzieła Tolkiena dotyczące Śródziemia żeby jakoś dojść do tego skąd te wszystkie dodatkowe sceny w Hobbicie :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończcie już z tymi Lotr'ami i innymi Hobbitami bo nie wytrzymiem ;x

 

***

wczoraj oglądałam Atlas Chmur. nie wiem skąd cały zachwyt tym filmem. oglądając to miałam wrażenie, że to wszystko już gdzieś było. charakteryzacje były świetne, to fakt. ale jeżeli chodzi o fabułę... jakoś miałam większe wymagania po tych wszystkich zachwytach nad jego genialnością... ani on rewolucyjny, ani odkrywczy. ot, dobry film. 7/10.

 

Oglądałam ten film i był dla mnie dziwny. Chyba nie do końca go zrozumiałam, ale mnie zainteresował. No ciekawy jest. Muszę obejrzeć go jeszcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nymph - ja raczej zrozumiałam. i nie porwał mnie kompletnie. nie mam ochoty drugi raz oglądać. to samo miałam ze źródłem. też się tym zachwycali moi znajomi, a mnie to jakoś nie porwało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, źródłem?

 

Mil nie mówię o Twoich krabach! xD

 

A widział ktoś Les Miserables Nędznicy? Fajna obsada, ale musical?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, o tym: http://www.filmweb.pl/Zrodlo

nawet niektórzy porównywali Atlas Chmur do tego... nie wiem, mnie żaden z tych filmów nie wbił w fotel podczas oglądania ;) już wolę Incepcję, też pogmatwany film, ale takie lubię :)

Nędzników nie widziałam. mam w planach ;) lubię musicale. co prawda nie wszystkie, ale zdarzają się takie, które dłuugo mi później towarzyszą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ostatnio z braku możliwości oglądnąłem kilka bajek

 

"Rio", "Madagaskar 2-3",

"Jak Wytresować Smoka" Bardzo mi się podobał :)

"Iniemamocni", "Megamocny" - Ujdzie, spoko filmy

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jak wytresować smoka" jest świetne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W poniedziałek do 23 oglądałam Piratów z Karaibów!

Jak wytresować smoka jest bardzo fajne,byłam na tym w kinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piraci ♥ Johnny ♥ Te filmy nigdy mi się nie znudzą. Nigdy. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są filmy które nigdy się nie znudzą a Piraci są jednym z takim i w poniedziałek mnie naszło że muszę to oglądnąć ♥ :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iron man 3 O kurde, ale to słabo im wyszło gdzie akcja i gdzie Iron man? co jest ?!

 

Igrzyska Śmierci - Taki sobie, nawet spoko. Ciekawi mnie po co im następna część.

 

Gniew tytanów i Starcie tytanów - spoko mi się podobała, ale widzę opinie są inne

 

Geneza planety małp - chciałbym obejrzeć dalszy ciąg w takim stylu.

 

Jestem legendą, Jestem bogiem - Spoko :)

 

John Carter - No fajny, szkoda, że się skończyło.

 

Skazani na Shawshank - No raczej spoko nie lubuje się w takich filmach, ale mogę podpisać się pod opinią, że film jest bardzo dobry.

 

Wyścig z czasem - spoko film, ale nie dla mnie.

 

Incepcja - Może być

 

Hubert zawodowiec - :D no spoko francuski humorek, mogą nawet robić to w Antarktydzie dla mnie bez różnicy. No trochę śmieszy :)

 

Dawno oglądałem, ale fajny był "Witajcie w Dżungli" :D

 

A do tych bajek jeszcze "Toy Story 3" i "Prawie jak Gladiator"

I bardzo dawno temu obejrzałem "Droga do El Dorado" bardzo fajna bajka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za młodu lubowałam się w Disneyowskim "Herkulesie" ♥ W sumie to dalej to lubię, fajnie czasem do tego wrócić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba sobie obejrzę, akurat tego jakoś przegapiłem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.