Jump to content
beatag60

Koty i nie tylko

Recommended Posts

"Zgadnij kotku co mam w środku" :D

A tak na serio to w jakimś wywiadzie Tuo mówił, że marzy o psie Siberian Husky :)

 

Tak z innej beczki, to ja niestety dziś miałam ciężką noc, ponieważ jeden z moich psów zapragnął niespodziewanie zaznać nieco wolności i udał się na niekontrolowany spacer podczas (prawie) pełni księżyca ok. godziny 23. Szukaliśmy go do 1:30 w nocy przy -12 stopniach, ubaw po pachy... Na szczęście się znalazł cały i zdrowy, zdążył już sobie nowy dom znaleźć cwaniak jeden. Przy okazji mało awantury przez niego nie było, bo jak się okazało próbował wskoczyć jakiemuś facetowi do auta, a inny gościu (który go później przygarnął), myślał, że psa ktoś z auta wyrzuca, za co chciał kierowcy spuścić łomot... Normalnie cyrk na kółkach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ubóstwiam koty ;D

Od 12 lat jestem szczęśliwą właścicielką totalnie rozleniwionego pers Bazyla, a od kilku miesięcy jeszcze jest z nami przybłęda-dachowiec Feli ;) Uwielbiam te kocury, dwa zupełne przeciwieństwa, ale niesamowicie rywalizują ze sobą dosłownie o wszystko; który pierwszy zostanie pogłaskany, któremu pierwszemu rzuci się zabawkę, która miska najpierw zostanie uzupełniona, który pierwszy wdrapie się na łóżko, kolana, plecy !COKOLWIEK! - istne wariacje ;)

P1060653.JPG

 

P1060367.JPG

 

P1060654.JPG

 

DSC00224.JPG

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się rudasek wyłożył świetnie na ostatniej fotce :-D

 

Moja droga, ten kot śpi w takich pozycjach, ze czasami nie idzie tego ogarnąc ludzkim rozumem ;D

Ostatnio tak się dziwnie zwinął, że zastanawialiśmy się gdzie on głowe schował ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tu nasz Pan i Władca w swojej osobie:

 

owi_510bf8996db86.jpg

 

Zdjęcie dość stare. Dziś jest większy i bardziej kudłaty ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co za piękność! To maine coon?

Blisko - Norsk Skogkatt / Norweski Leśny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój kochany ma jutro kastrację. Czy macie jakieś rady poza oczywiście 12h przegłodzeniem przed zabiegiem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaktuska, to ja już mu współczuję i Tobie też. Przed tylko głodówka, ale po bardzo uważna opieka i asekuracja. Mizianki dla kiciusia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygrzebałem w starych plikach zdjęcia sprzed kilku lat Oriego. Wybaczcie mi słabą jakość, robiłem te zdjęcia żelazkiem bo akurat było pod ręką.

 

Im dziwniejsza pozycja do spania tym kot bardziej zadowolony...

 

DSC00204_5114bf674ccef.jpg

 

Tutaj pozycja na "czirliderkę" - brakuje tylko pompona :D

 

DSC00417_5114bf9e223b7.jpg

 

Tu z kolei jego dziwne hobby... tulenie miski. Koniecznie z wodą. Do dziś nie wiemy co próbuje nam w ten sposób przekazać. :)

 

DSC00247_5114bf7ebcfd1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superowy kociak, widać, że ma swój indywidualny styl :D

 

A ja miałam wczorajszy wieczór i noc bardzo trudną, bo jeden z moich psiaków nagle zachorował, przez kilka godzin miał drżenia mięśni, problemy z utrzymaniem równowagi i ogólnie jakieś zaburzenia świadomości :-( Teraz jest ok i mam nadzieję, że to jakaś jednorazowa akcja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arcana, wiem bardzo się przeżywa problemy zdrowotne u zwierzaków:( Nie powiedzą co im jest, nie wiadomo jak pomóc? Głaski dla piesia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypomniałaś mi jak moje maleństwo było takie cudakowate ( foto robione trzęsącym się kalkulatorem)

dsc02393u.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak widać po minie Baśka ma "olewczy" stosunek do świata;) a miizianki i tak jej się należą:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hodował ktoś z was szczurki? Od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem. Może ktoś podzieli się doświadczeniami? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.