Jump to content
beatag60

Koty i nie tylko

Recommended Posts

Nightfall, to super,że kociak zdrowieje! Mój kotek ostatnio zapał zapalenie spojówek i jakąś ogólną infekcję, miał gorączkę.Dostał parę razy szpryce i musiał dostawać krople do oczków. Niestety,jest to u niego permanentny problem(z tymi oczkami) :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Night ogromnie się cieszę że kocio zdrowieje:)

A ogólnie najgorzej jak zwierzę choruje, ne powie przecież gdzie go boli :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kotek wyzdrowiał. Poza tym, że jest łyskiem, bo stracił sporo włosów z grzbietu jest naprawdę dobrze. Nawet nie kuleje. Na zewnątrz wychodzi tylko na smyczy :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś dzień kota, co słychać u Waszych futrzaków? Moja bestia tylko zmienia pozycje do spania:)

leniuszek.jpg.a1aead3ef0b85ba52169e0f1caea57c5.jpg

leniusze.jpg.e3219808eaefc1f275b115864a2c54b2.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze się tu nie chwaliłam moimi pociechami ;;) Kto ma instagrama to już je widział, a kto mnie obserwuje na fejsie to wie, że mój rudy Leon zaginął w kwietniu i niestety do tej pory nie wrócił. Wciąż mam nadzieję, że jakimś cudem się odnajdzie.

Nowe kotki rosną jak na drożdżach, właśnie wkraczają w nastoletni wiek i zaczynają rozrabiać. Są bardzo miziaste i towarzyskie, piją z jednej miski z psem ♥

Jaśniejszy zwie się Ziutek, ciemniejszy Loki, chociaż mówimy na niego Ufo przez ten alienowy pyszczek ;;) Mimo, że są braćmi, całkiem się różnią. Z początku wydawało sie, że Ufo będzie łobuzem, a okazało się, że to Ziutek jest alfą, co ciekawe próbuje nawet zdominować psa (który też ma charakterek) prychając na niego i dając mu po nosie. Niestety oba kotki chorują na koci katar ::( Dostają krople do oczu, ale nie widać poprawy, więc w najbliższym czasie znów odwiedzimy weta.

 

 

FLDuuLl.jpg

VMNV3Zb.jpg

RCPIKTd.jpg

H6MyfXd.jpg

daEoyxG.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocie dzieci są chyba najwdzięczniejsze ze wszystkich maluchów- mogę je obserwować godzinami. Zdrówka dla maluszków:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to koty i nie tylko w pełnej wersji:

Mój ulubiony Benek, znany mi od dzidziusia kot już ośmioletni:)

Malutka siedmiomiesięczna Lexy- mały szatanek- zrobienie jej fotki graniczy z cudem;)

Świerszcze- wersja co da się oglądać, pokarm poniższych broszek (malutkie gekony):)

Jedna ze stylowych bransoletek (druga gruba i gryząca, nie zasłużyła na fotę!)

I oryginalne ruchome broszki (malutkie gekony), na fotce tylko dwie, kolejne dwie by się nie zmieściły;)

u.thumb.jpg.e8322e75d995a8be3bcd0c42ecc13455.jpg

ul.jpg.ff38772e6478d9a7959bba987902b21e.jpg

ulu.thumb.jpg.e6e489ae8b3e9a67bf933d685780209c.jpg

ulub.thumb.jpg.6afd316342c977db83ea74ce1e98b8de.jpg

ulubi.thumb.jpg.ab18e4e0516734d46ec3d2aebfa482e0.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.