Jump to content
beatag60

Koty i nie tylko

Recommended Posts

Nightwish to magia, magia to czarownice, a czarownice to koty;)

 

Jestem niepoprawną kociarą. Kocham te zwierzaki za niezależność i indywidualność. Zdecydowanie preferuję dachowce- są mądre;) Mam 5letniego kocura. Obecność Oszołomka w domu jest przypadkowa- znajda.

Czy masz swojego pupila?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam 3 koty, które uwielbiam :):

-Oriego - rasa norweski leśny

- dwa dachowce - siostry. Obie mają na imię Miśka i razem są Miśkami :D Jeden czarny (sporadycznie nazywany Czornidłem lub batmanem, a drugi czarno-biały czasem zwany Mikusią). :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kota nie posiadam, mam za to suczkę a la jack russell terrier i dwa żółwie stepowe w godziwym wieku. Na inne egzotyczne zwierzątka nie mogę sobie pozwolić. Tylko żółwie są głuche :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam kiedyś legwana, miałam węża i mieszkał też u mnie kameleon. Wymieniałabym aż do znudzenia;) Ogólnie kocham zwierzaczki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian naprawdę masz Norweskiego Leśnego? to takie piękne koty...;)

 

Aktualnie mam tylko jedno zwierzę - psa, jest niesamowicie przyjacielski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O matko, ja też nie kociara - mam suczkę, wziętą ze schroniska przeszło 5 lat temu, aktualnie chorą na raka, po dwóch operacjach...

W międzyczasie bylam posiadaczką chomiczki Klementyny i mewki japońskiej - Zdziśka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mojego kota oddam a nawet dołożę do tego interesu, tylko moje płyty z muzyką niszczy, musiałem już kilka płyt odkupywać, ponieważ były trochę podrapane i pogryzione.

Ciekawe jaki ona ma powód?

Mój kot ma 6 lat i w ciele roczniaka, kiedy ja idę spać ona też jak ja jem kanapkę ona mi ją zjada, jak ja jem chipsy dzielimy sie po połowie tak jak i ciastkami.

Dobrze że piwa nie lubi, ale tego dopiero nauczam xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczy że ma życie jak w Madrycie, jestem stanowczo za dobrym człowiekiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrian naprawdę masz Norweskiego Leśnego? to takie piękne koty...;)

 

Mam, mam - przepiękna rasa :) I charakter równie mocny co budowa ciała :))

 

Zdjęcia:

166445_141772312546354_301783_n.jpg

166445_141772315879687_6947740_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest piękny! ;) Ale Ci zazdroszczę.

A jaki jest z charakteru?

Słyszałam, że to straszni, jak by to ująć - indywidualiści?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest piękny! ;) Ale Ci zazdroszczę.

A jaki jest z charakteru?

Słyszałam, że to straszni, jak by to ująć - indywidualiści?

 

Dziękuję, dziękuję :)

To prawda, norwegi mają swój charakterek. :) Robi tylko to na co ma ochotę. Sam sobie wybiera porę głaskania, spania. Nie daje się kontrolować w żadnym wypadku. :) Jest bardzo przyjacielski, bardzo lubi wskakiwać na kolana, albo trąca łapką by zwrócić na siebie uwagę. Jak na takiego kolosa całkiem śmieszne dźwięki wydaje. :) Zwłaszcza kiedy mruczy i miałczy jednocześnie. :D

 

Najzabawniejsze jest w nim to, że jak się go goni to szybko kładzie się na podłodze i się zaczyna turlać. Mam gdzieś nagranie - jak mi się uda to wrzucę. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dziękuj - to prawda :)

Na zdjęciach nie widać, że jest duży ale domyślam się, że tak właśnie jest.

Musi być świetnym towarzyszem. Jeszcze mam jedno pytanie (przepraszam, jeśli Cię zamęczam) czy on dużo poluje?

 

Fajnie by było, gdyby Ci się udało wrzucić filmik ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze mam jedno pytanie (przepraszam' date=' jeśli Cię zamęczam) czy on dużo poluje?[/quote']

 

Nie zamęczasz :) Bardzo chętnie odpowiem na każde pytanie.

Szczerze mówiąc... nie poluje wcale. :D Jak był malutki to gonił za każdą muchą, za sznurkiem... Bawił się wszystkim. Teraz już tylko dumnie spaceruje z uniesionym ogonem, śpi i od czasu do czasu domaga się głaskania.:)

 

Poszukam tego filmu i przy okazji jeszcze jakichś zdjęć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz, kiedyś czytałam na temat tej rasy ale zawsze lepiej zapytać właściciela, wydawałoby się że takie koty lubią przebywać w miejscach położonych wysoko, żeby dobrze obserwować otoczenie. :) Niestety w chwili obecnej nie mogę mieć więcej zwierząt, a bardzo chciałabym mieć kota ewentualnie szczura ^^

 

Poszukam tego filmu i przy okazji jeszcze jakichś zdjęć :)

Oki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham zwierzęta, gdybym mogła otworzyłabym jakiś zoo, albo chociaż schronisko :) Sama mam dwa koty ...na więcej się mama nie zgodziła - jej dom, jej zasady niestety xD

- Tośma: nie ja wymyślałam imię xDDDD Duża, biała z czarno-siwymi wstawkami, bezczelna i uzależniona od głaskania. Uwielbia spać pod kołdrą lub kocem.

-Gwen/ Zuzka/ Czarownica/ Iksia... jeszcze się nie zdecydowaliśmy, każdy woła na nią jak chce. Maleństwo ma dopiero cztery tygodnie, jest najsłodszym kociakiem na świecie :D Czarna, białe łapki, brzuszek i pyszczek.

Jutro wrzucę zdjęcia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie co: cudownie, że kochacie zwierzątka:) Świat zrobił się tak mało wrażliwy na naturę, a tu sami miłośnicy i to większość kotów- cieszę się.

Z moich doświadczeń wynika, że koty rasowe są bardziej "zarozumiałe"od dachowców, coś w tym jest- w końcu to jakaś kocia arystokracja:) Jednocześnie zauważyłam też, że kotki są trudniejsze charakterem- cóż kobiety;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mojego kota nabijam na pal i spale w sobotę, zjadł mi właśnie ostatniego pączka.

Dlatego będę brutalny :p

Jak zrobię fotki to wstawię, ale moja papuszka Freedom raczej nie przepada za sławą i fleszem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje koty lubią podkradać szynkę z chleba - więc trzeba uważać. Pączek? Nie wiem czy by tknęły, ale istnieje prawdopodobieństwo, że tak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój poprzedni kotek lubił sok z groszku zielonego z puszki, obecny lubi z oliwek;)

 

To pierwszy chyba był bardziej ekonomiczny w użytkowaniu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubię koty, aczkolwiek sama nie posiadam. Moja ciocia ma dwa - persa i maine coon'a.

Podobają mi się brytyjczyki *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój kotek obwąchał i obejrzał choinkę i o dziwo przestał się nią interesować, ale za to kładzie się pod nią jako prezencik;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.