Jump to content
Adrian

Nasze Nightwishowe kolekcje

Recommended Posts

Do mojej nightwishowej kolekcji dołączyła teraz bardzo cenna rzecz. Jeszcze ciepły, świeżutki autograf samej Tarji Turunen! Otrzymałam go dzięki zaprzyjaźnionej admince z Winter Storm Poland, która wręczyła Tarji prezent i list od polskich fanów podczas koncertu w Berlinie 10.12.15. Nawet napisałam dla Tarji krótki wierszyk;)! W zamian za to dostaliśmy takie oto kartki z autografami..

 

gD1fu0l.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ten moment mam tylko i AŻ EFMB,Showtime,Storytime na CD oraz 2x DVD i 3 gazety z nimi na okładce (TR,MH,MA)

W niedługim czasie trzeba kupić koszulkę,żeby mieć w co się ubrać na koncert :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto moja kolekcja płyt - nie tylko Nightwishowych, ale także Tarji oraz innych wykonawców. Moimi perełkami są podpisane przez Floor, Marco i Tuomasa "Showtime, Storytime" oraz zdjęcie z autografem Tarji Turunen ♥ W najbliższym czasie kolekcja powiększy się o "The Brightest Void" i "The Shadow Self" Tarji. Mam też w planach parę innych płyt, m.in. Nightwisha ::D

11703123_1573525299633535_5863685172963115707_n.jpg?oh=14fe4a010474c5bd0659ef9874df3ee8&oe=580F33B8

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites
13393977_1627264917592906_1810215566588580442_n.jpg?oh=1c26f5d3a49773dd315263fd8891be76&oe=58072A70Nowy nabytek - dziś przyszedł ♥ Teraz czekam do sierpnia na The Shadow Self ♥
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam gdzie mogę dostać orginalne wydanie nightwish angels fall first z 1997 roku na cd szukałem w sklepach ale są wydania późniejsze

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam gdzie mogę dostać orginalne wydanie nightwish angels fall first z 1997 roku na cd szukałem w sklepach ale są wydania późniejsze

Najlepiej szukać na Ebay.... Czasami ktoś wystawia, ale za niemałe pieniądze. Warto się upewnić czy płyta jest autentyczna, jest ich tylko 500 sztuk i są ponumerowane.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się ostatnio zacząłem zastanawiać nad jakimś akcesorium nightwishowym- pewnie pod wpływem powrotu tutaj ;) - i załamały mnie ceny bluz (bo uznałem że na podkoszulek niedługo zrobi się za zimno).

Albo zrobię/zaprojektuję sobie jakiś gadźet-samoróbkę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płyta NW z Biedronki (kto by przypuszczał?)

 

hh.jpg.ec8d74166c19f7bbd280633040779fb6.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejka! Jestem tu nowa, więc może na początku krótko się przedstawię - mam na imię Gabi, jestem z Warszawy, mam prawie 15 lat, a Nightwish słucham od ok 1,5 roku.

 

Na razie u mnie z kolekcją jest dosyć skromnie, bo posiadam:

 

Z płyt:

- DPP

 

Z innych gadżetów:

 

- naszywkę z logo

- przypinkę

- 3 Teraz Rocki z artykułami o NW

 

Za tydzień moja kolekcja się nieco powiększy, bo są moje urodziny i dostanę CC i koszulkę z logo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mojej kolekcji dołączyła płyta 'Century Child" i koszulka jak śmiem sądzić z czasów 'Oceanborn' lub 'Wishmastera'. Jest na niej skład zespołu właśnie z tych dwóch płyt. Bardziej jednak myślę, że to zdjęcie z sesji do "OB".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokaż, to Ci powiemy, z którego roku. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja kolekcja powiększyła się dziś o takie cudo, które dostałam od zaprzyjaźnionej dziennikarki ^^ Dodatkowo w ostatnich dniach zakupiłam Dark Passion Play dzięki czemu mam już wszystkie studyjne albumy zespołu, nie licząc składanek typu "The Best Of". Zostało już tylko zakupić mi koncertowe - wie ktoś czy FWTE i EOAE są dostępne w wersji CD? :)

21083589_1875265842792811_7690358917040273995_o.jpg?oh=8efc6d2c6fea333268bfb8bb2c82cc21&oe=5A5B002B

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja kolekcja powiększyła się dziś o takie cudo, które dostałam od zaprzyjaźnionej dziennikarki ^^ Dodatkowo w ostatnich dniach zakupiłam Dark Passion Play dzięki czemu mam już wszystkie studyjne albumy zespołu, nie licząc składanek typu "The Best Of". Zostało już tylko zakupić mi koncertowe - wie ktoś czy FWTE i EOAE są dostępne w wersji CD? :)

21083589_1875265842792811_7690358917040273995_o.jpg?oh=8efc6d2c6fea333268bfb8bb2c82cc21&oe=5A5B002B

To jest jeden z tych plakatów, które Floortje, Tuomas i Marco podpisywali jak byli u nas w kraju promować EFMB ::) Limited edyszyn, całkiem ciekawa rzecz w kolekcji ::) ( też go mam, wisi nad biurkiem w Polsce :> )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopiero zaczynam kupować... Ale jak na razie to mam: EFMB Tour Edition + plakat z EFMB, koszulkę Decades EFMB i plakat Nightwish Angel vs Demon. Wszystko dostałem niedawno! + Vehicle Of Spirit 3DVD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bardzo rzadko kupuję płyty. Nie czuje zupełnie takiej potrzeby, tylko by mi zajmowały miejsce xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.