Jump to content
Adrian

Nasze Nightwishowe kolekcje

Recommended Posts

Tutaj możecie się pochwalić Waszą kolekcją Nightwishowych płyt, koszulek, gadżetów itp... :)

 

Jako założyciel wątku powinienem napisać pierwszy, ale poczekam, aż moje "skarby" przypłyną zza oceanów i siedmiu mórz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez lata troszkę się tego uzbierało. Ostatnio bardzo się opuściłem :P

Mam nadzieję, że nie będę nazywany "nightwishowym ozołomem" jak nazywa mnie większość znajomych :) (nie żeby mnie to obrażało, wręcz przeciwnie :D ). Jestem wśród swoich :)

To już uzależnienie. Jak coś zobaczę to muszę to mieć nie zważając na środki, choćbym miał się u kogoś przez to zadłużyć. W najbliższym czasie postaram się przeskanować artykuły recenzje i książeczki (jeśli ktoś chce)

No to lecimy.

Flagi:

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/46564_4353257602858_1053374151_n.jpg

Bilet, kostka Emppu z krakowskiego koncertu i butelka po mineralnej od Tuomasa (rzucił do publiczności, złapałem :) ):

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/18426_4353251082695_2116256715_n.jpg

gazety i wycinki:

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/530634_4353250642684_651820697_n.jpg

I największa świętość w moim dobytku:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/259868_4353251482705_1454843352_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bandzier, imponująca kolekcja! Bardzo ładnie oprawiłeś kostkę Emppu. :) Do tego artefakt w postaci butelki Tuomasa. ;) Dla jednych śmieć, a dla nas fanów, coś, co ma ogromną wartość.

 

W najbliższym czasie postaram się przeskanować artykuły recenzje i książeczki (jeśli ktoś chce)

 

Jeśli znajdziesz czas to jak najbardziej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam zbytnio czym się chwalić w tym temacie... Ale mam nadzieje że ktoś mnie wtajemniczy w to czym jest owa wersja Imaginaerum które posiadam, oto zdjęcia:

1 - "podwójne" pudełko

2 - środek

3 - płyty

4 - okładka książeczki

Owa wersja posiada płytę dvd i cd z rzekomymi wersjami orkiestrowymi podczas gdy w środku pisze że są to tylko wersje instrumentalne.

Poza tym posiadam singiel Nemo w wersji Digipack. \

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to, że posiadasz Imaginaerum Tour Edition. Nie pasuje mi tylko płyta instrumentalna, ponieważ powinieneś mieć orkiestralną... Reszta: skład (2CD + DVD) i okładka się zgadzają.

Albo jest to wersja jakiej nie znamy, albo masz jedyną w swoim rodzaju "pomyloną" i wyjątkową edycję IM. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to mam szczęście w zakupach XD A czy Tour Edition nie jest tylko i wyłącznie w formie digibooka ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy Tour Edition nie jest tylko i wyłącznie w formie digibooka ?

Oto jest pytanie. :) Być może spis edycji IM na stronie Wikipedii jest niekompletny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałam coś napisać,ale po przeczytaniu epopei bandzierchlasta, wychodzi na to, że jestem zwyczajną amatorką. Mam tylko płytę Imaginaerum ( wersję 2 płytową czyli normalnie i instrumental ) , jakieś 5 koszulek, 2 plakaty i bilet na Ursynalia, na których grali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Nie wiem czy warto to mówić, ale nie mam nic. JESZCZE nic :D Jako że zaczęłam kolekcjonować płyty - nie może tu zabraknąć Nightwisha, więc prędzej czy później... :D

 

Bandzierchlast - świetna kolekcja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC_0093.jpg

Moje świąteczne zdobycze :D

 

+ Zakupiona dzisiaj [31.12.12r] płyta Imaginaerum The Score :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecna moja Nighwishowa kolekcja:

Angels Fall First

Oceanborn

Wishmaster

Century Child

Over The Hills and Far Away

Once

Imaginaerum

 

Bless the Child (wersja z 8 utworami)

Wish I Had an Angel

 

End of Innocence

 

Miałem też "The Siren", "Dark Passion Play", "From Wishes to Eternity" i "End of an Era", ale wszystkie te krążki sprzedałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie szleję - kasy brak! :happy:

Mam koszulkę Ghost Love Score i kubek z ery Once. Pobiłam wszystkich! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie szleję - kasy brak! :happy:

Mam koszulkę Ghost Love Score i kubek z ery Once. Pobiłam wszystkich! :D

A jakieś płyty? ...nie? No to pobiłaś wszystkich ;)

 

Ja też nie szaleję, gdyż posiadam:

- Once (limited edition)

- Imaginaerum

- OSowa koszulka :P

- bilet na Ursynalia 2012 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łooo trochę tych koszulek było ale poumierały śmiercią naturalną, na dzień dzisiejszy z ubioru została mi koszula z krótkim rękawem , T-shirt dvd FWTE, EOAE i EOI i wszystkie albumy studyjne + cd Wishsides no i bilecik z koncertu z Krakowa i Plakat z podpisami chłopaków i Aneci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

W moim posiadaniu znajdują się artykuły o zespole i wisiorek z wilkiem i napiszm "Nightwish".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, u mnie biednie z takimi rzeczami. Mam plakat, koszulkę i płytę Highest Hopes. Ciężko mi było zdecydować się na studyjny album więc wybrałam składankę :sleepy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciężko mi było zdecydować się na studyjny album więc wybrałam składankę :sleepy:

Słusznie, HH zawiera same hity:) Dobra opcja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciężko mi było zdecydować się na studyjny album więc wybrałam składankę

Też mam tą składankę oraz płytkę z zapisu koncertu "End of an Era".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.