Jump to content
beatag60

Nasze mieszkania

Recommended Posts

Piękny *.* Chciałbym w takim mieszkać. A gdyby jeszcze wokół niego znajdował się ogromny ogród... ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Co do ogrodów... Osobiście mam bardzo ciekawe sposoby "zabaw" na świeżym powietrzu, ale może nie będę się rozpisywał ... xD Ale tak, duży ogród musi być, taki, że jak się gdzieś zakleszczysz, to sąsiad cię nie będzie widział, a już w ogóle w kark ci dychać nie będzie ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubię ogrody, ale jak nie muszę w nich pracować :D Rodzice to mi mówią, że ja to bym się nadawała do bloków, ale jak już wspominałam na poprzedniej stronie takie wrzosowisko które rośnie same z siebie bardzo by mi odpowiadało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
gotycka-sypialnia.jpg ja marzę by mieć z przyszłą żoną taka sypialnie :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

uwielbiam takie gotyckie klimaty są piękne ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla naszej nowej userki Aktydy:

 

Zależy też od kształtu pokoju, od tego czy masz zwykłe cztery ściany czy jakieś wysunięcia od zabudowanego kominka, czy czegokolwiek innego. No i od tego z jakiej strony masz okno w pokoju, czy okno wychodzi na wschód, zachód a może na południe - to też jest ważne przy doborze kolorów. Ja mam okno z południowego wschodu i mam calutki dzień słońce więc mogę sobie pozwolić zarówno na ciemne kolory jak i bardzo jasne. Ostatnio miałam ściany pomalowane na zielono, ale wreszcie znudziły mi się takie ściany i wymyśliłam świetne rozwiązanie. Mianowicie mam jedną ścianę na wprost od wejścia całą w tapetę w duże wzory (tapeta ciemno brązowa ze wzorkami w kolorze kawy z mlekiem i jasny beż) i do tego ściany pomalowane na beżowo. W zestawieniu z panelami i meblami w odcieniu " Orzech" pokój mam naprawdę śliczny (nie chwaląc się ;p ). Można też zestawić z kolorem 'Wenge " (ciemny brąz) i również byłoby cudownie. Jeśli masz mały metraż to świetnym rozwiązaniem są lustra. Wystarczy duże lustro w ozdobnej ramce i kryształowy żyrandol zawiesić tak, aby się odbijalo światło w lustrze. Do tego jasne ściany i kolorowe dodatki. Piękny efekt!

Podsyłam kilka zdjęć, na których możesz się wzorować :)

 

96545985732002024_PKnWce08_c5.jpg

9315-%C3%A0-la-parisienne.jpg

kongo%20syp.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokoje są naprawdę piękne! Mój jest dość mały, ma ok 12m2 z poddaszem, więc to też jest pewien problem ;) Okno jest na wschód, a balkon na południe. Po za tym poddaszem nie mam żadnych skomplikowanych wysunięć itp. Zawsze chciałam mieć, np. jedną ścianę z cegły, na której mógłby być jakiś napis, zdjęcia, bądź plakaty. Tak, zawsze chciałam mieć pokój w plakatach, więc to jest jakby na pierwszym miejscu. Co do żyrandola, wydaje mi się, że może zostać taki jaki jest, bo znając mnie i tak pokój mi się znudzi po pewnym czasie i znowu będę chciała go zmieniać, więc lepiej nie brnąć w takie szczegóły, jedyne co to właśnie chodzi o kolor ścian. A i chciałam was zapytać, gdzie mogę kupić plakaty NW (dośc duże) z członkami zespołu, bo gdzie nie wejdę są plakaty z okładkami płyt, mogą być z obojętnie jaką wokalistką, bo każdą lubię :) i dziękuję za propozycję ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak czytam i czytam... i wpadł mi pomysł. Mówisz ściana z cegły. Możesz kupić tapetę imitującą cegłę. Ścianę z motywem podświetlić ledami, bądź punktowo - kinkietami. Plakaty możesz wrzucić w antyramy i powiesić na owej ceglanej ścianie. Skos zostawiłabym biały. Resztę ścian... hmmm, szarości, zielenie, biele. Myślę, że jakieś jasne odcienie, bo pokój nie jest jakiś duży, a ciemne kolory mogłyby go jeszcze pomniejszyć. Lepiej postawić na jasne, wtedy w dodatkach możesz poszaleć. Na skosie możesz zrobić fajną naklejkę z ulubionym cytatem. Najlepiej jakbyś wrzuciła jakieś zdjęcia pomieszczenia, bo jak na razie wyobrażam sobie skos i cztery ściany z oknem i balkonem ;)

 

Co do plakatów, to niestety nic nie znalazłam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

BlackSymphonia, dałaś mi całkiem dobry pomysł, niedługo wstawię zdjęcie pokoju i pewnie będzie łatwiej. Dziękuję :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest delikatnie mówiąc przesada ,za chwile wszystko będzie w Polsce jezusami papieżami i innymi zmorami które atakują nasz kraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram autora poniższego komentarza:

"A dlaczego akurat jezusa? Ja bym proponował Gandalfa."

Dlaczego to zawsze muszą być wielkie Jezusy (ten jeden duży z Rio wystarczy), papieże i krzyże? Nie mogą postawić sobie mniejszego, obok Kościoła? :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie katolików XXI w. idzie, za przeproszeniem, o kant dupy rozbić. Niezmiernie bym się cieszył, gdyby ta religia nie istniała. Według opowieści Jezus stworzył to wszystko dla miłości, pokoju, bla, bla, bla... A jak jest na prawdę? Religia ta (jak i inne) wprowadziła tyle chaosu, wojen, zła i zniszczenia (święta inkwizycja i palenie na stosie "czarownic", wojny religijne), że głowa mała.

 

To co ci pseudo katolicy teraz wyprawiają, jak się obnoszą religią, udają że są tacy wierzący, miłosierni... A tymczasem? No jak jest na prawdę? Bluźnią na niewierzących lub tych z innej religii, są okropnie wredni i bezczelni (szczególnie starsze osoby), nie przestrzegają dekalogu (stawianie pomników, wyżej wymienione grzechy itd.), mają w nosie prośby zmarłego papieża-rodaka, który prosił aby nie stawiać mu pomników, swoją Księgę Wiedzy ściągają z zakurzonego regału tylko gdy ksiądz chodzi po kolędzie, a na mszy się stawiają bo "Co powie Goździkowa spod piątki".

 

Śmiech na sali.

 

Teraz rozumiem Varga.


Poza tym według Konstytucji RP, KK nie ma prawa się włączać w życie Polski na tle prawa. Taka jest ustawa... No ale co z tego. PISiory ze swoim stadem mocherów mogą wszystko.

 

Za posiadanie trawy jest więzienie, a za łamanie Konstytucji zupełnie nic... Co za dzicz i bezprawie.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pomyślcie sobie, że teraz tam się jakiś ateista lub muzułmanin zamieszka. Byłoby wesoło :P.

A za kilka lat będą supermarkety z Maryją i fabryki z Józefem. Dla mnie to nie jest okazywanie wiary tylko bezczeszczenie, jak tatuaż z Jezusem na łydce Biebera.

 

A w bloku z Gandalfem chętnie bym zamieszkała ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Właśnie ujrzałam oczyma duszy armię moherów padających na kolana przed Jezusoblokiem. Czy jest ze mną coś nie tak?

Ale poważnie. Ja nie mam nic przeciwko wierze, ale czy autorzy tego typu dzieł nie mogliby się ograniczyć do jakiejś twórczości w Kościele tudzież pod Kościołem, coby zdobiła świątynię na chwałę katolickiego Bozi? Gdybym mieszkała w mieście, nie chciałabym, żeby mi pakowali gigaJezusy pod każde okno i stawiali je na każdym wolnym skrawku ziemi. (Wiem, przesadzam.) A może ja nie mam ochoty tego oglądać? Może, i tu znowu zacytuję jakiegoś komentatora, to "obraża mój brak uczuć religijnych"? Żeby toto chociaż ładne było... -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani dokładnie:) A może ten wspomniany w powyższych postach "klan" zająłby się biednymi, potrzebującymi , doświadczonymi przez los?! To jest masakryczna ignorancja i emocjonalna "ślepota":(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A właśnie, właśnie.. Zamiast bawić się w "Kto zbuduje największego Jezusa/papieża/Maryję/krzyż/etc., ten jest najsilniej wierzący", mogliby sypnąć kasą na jakąś organizację charytatywną - "miłuuuuujmy się"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by powiedzielibyście o takiej foto tapecie ? :)

 

Mam chęć sobie taką zamówić i okleić nad biurkiem :3

 

379741_512029618846051_671051111_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin, piękna jest :) Gdzie taką nabyć? I po ile? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zamówienie bym chciał zrobić jak mój kuzyn dj Avici i jak u niego zobaczyłem zamarzyłem o takiej z Nightwish z trzema wokalistkami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin, wyjątkowo brzydkie zdjęcie. Ja bym wzięła jakieś ładniejsze, na którym się śmieją i nie widać photoshopa...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się to zdjęcie... fajnie, że są wszystkie trzy NightwishLadies, ale... jakieś takie nijakie i w ogóle za ciemne... ale skoro Tobie się podoba, to spoko. W końcu to Twój pokój :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie też się nie podoba - amatorska przeróbka. Ale fakt, jak tobie się podoba to czemu nie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reaktywuję wątek mieszkań! To w końcu ciekawy temat, nie sądzicie? Let's talk then! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.