Jump to content
Piotrek

Sport

Recommended Posts

nie wiem jak gra San Marino, bo niespecjalnie interesuję się tym sportem, ale powiedzmy, że będę zua i obstawiam 2-1 dla nich :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio Polska wygrała z nimi 10 - 0. Dlatego jestem ciekawa dzisiejszego wyniku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha. no to może być tak, że się omyliłam :P ale zobaczymy. jak trafię to chyba zacznę grać w jakieś gry liczbowe albo obstawiać wyniki w STSach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obstawiałam na Euro 2012. Wygrywałam do meczu Polska - Czechy. Potem dobra passa gdzieś sobie poszła :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam, San Marino to "chłopiec do bicia". Jakbyśmy z nimi przegrali (ba zremisowali!) to dopiero by się świat skończył, ale może wtedy wreszcie z tego całego szoku wymieniliby całą kadrę i zbudowali coś porządnego, bo jak wyglądała gra z Ukrainą to po prostu żenada. Można przegrać mecz po walce i przynajmniej powiedzieć, że się próbowało, ale bez walki i zaangażowania jakie miało miejsce w piątek, to niestety ja już nawet nie chcę tego komentować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem jak grali, bo jak już mówiłam - nie znam się, ale ludzie, którzy się znają, twierdzą, że gra naszych to był jakiś kabaret...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam wiadomości sportowe. Nie najświeższe, bo wczoraj nie miałam jak napisać a dzisiaj mi wyleciało z głowy, ale teraz napisze. Polska wygrała ze Szwecją w piłce ręcznej 22-18. Taka tam informacja xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Legia Warszawa wygrała z Zagłębiem 2:0

Ekstraklasa będzie nasza, może nawet Pucha Polski (L)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Polska pokonała RPA w Pucharze Davisa. Polscy tenisiści będą walczyli w barażach o Grupę Światową.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borussia Dortmund (czytaj: Lewandowski) - Malaga 3-2. Tak jakby kogoś interesowało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:1

mimo kontrowersyjnej pierwszej bramki, która nie powinna byc zaliczona dla Legii, ale pokazała tak piękną klase na meczu, że możemy wybaczyć błąd.

Oprawa meczu była genialna zaje**sta ach piękny mecz, powrót z Krakowa spokojny :)

 

8ecb81e2b453badd23884e8.jpg

 

 

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja Warszawianka ale od zawsze za Czarnymi Koszulami :P

 

Przykro mi że jesteś za Czarnymi :(

Mam nadzieje że ta zaraza minie :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja Warszawianka ale od zawsze za Czarnymi Koszulami :P

 

Przykro mi że jesteś za Czarnymi :(

Mam nadzieje że ta zaraza minie :p

Nie bardzo, bo to w większości rodzinne :P

Ale na pociechę Ci powiem, że żyję w przyjaźni z Legonistami i Sarmatami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale na pociechę Ci powiem, że żyję w przyjaźni z Legonistami i Sarmatami :)

No i dobrze :)

 

Jak dla mnie ta cała niechęć kibiców różnych klubów do siebie to niepojęta sprawa...

Ok, rozumiem że podczas meczu każdy dopinguje swoich ulubieńców i można się potem poprzekomarzać przy piwie, albo coś, ale jakieś ekscesy chuligańskie i ustawki, to już przekraczają moje pojęcie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borussia Dortmund - Real Madryt 1-1

No chyba nie dotrwam do końca meczu.


3-1 Piękny gol!


Nareszcie ktoś dokopie temu Ronaldo.


Pozwolicie że będę na bieżąco. Wszystkie trzy gole strzelił Lewandowski w 8, 50 i 55 minucie. :D


4-1 z karnego ^^ oczywiście Lewy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem kto to jest :P

 

a nikt nie wspomniał, że Asseco Resovia kolejny raz została mistrzem polski :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hat Trick Lewego ,i jeszcze karny piękny mecz tylko szkoda że Lewy tak nie strzela dla Reprezentacji Polski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.