Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witajcie bracia i siostry :D

Ewelina mi na imię, mam latek 20, a Nightwish lubuję od jakiś sześciu lat. Poznałam ich całkiem przypadkiem, przesłuchując utwory Within Temptation - mojej trzeciej wielkiej miłości - pierwsza to oczywiście Nightwish, a druga Epica :D Kocham symfonik, muzykę klasyczną, filmową i operę ♥ książki fantastyczne, Stephena Kinga, Colina Morgana, Archiwum X i naszego Tuomasa ;p

Jestem sobie studentką, mieszkam w okolicach Bydgoszczy i jestem tak stuknięta jak bardzo stukniętym być można :D

Witam wszystkich :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Jillian! :) Czyżby nick zainspirowany piosenką WT? :D

 

/.../ i jestem tak stuknięta jak bardzo stukniętym być można :D

Jak to mawiał Szalony Kapelusznik: Tylko wariaci są coś warci! :)

 

U mnie również ta "symfoniczna trójka" (NW, Epica, WT) są na wysokiej pozycji list przebojów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jillian,witam Cię z wielkim entuzjazmem, bo takich "stukniętych Najtłiszowo" nam trzeba tu najbardziej;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian - a i owszem, ale o tym więcej w odpowiednim temacie :P :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :)

 

Chociaż jak byś tak coś więcej o sobie napisał, nie byłoby źle :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chociaż jak byś tak coś więcej o sobie napisał' date=' nie byłoby źle :P[/quote']

Popieram :)

 

Niemniej jednak witam Cięw naszych skromnych progach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie ojcowie i mamy witam was chlebem i solom.

Chleb zabieram sól oddaje xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie :)

Nazywam się Konrad, obecnie uczęszczam do 3 klasy gimnazjum (niestety). Na szczęście w tym roku wybywam z tego niezbyt przyjemnego miejsca. Uwielbiam fotografować, i staram się to robić jak najczęściej, jednak niestety ostatnio czasu brak.

Nightwisha słucham jakiś rok ze sporym hakiem. Zaczeło się od Nemo ---> Wish I Had An Angel potem reszta albumów z Tarją, solowa kariera Tarji i powrót do "nowego" NW. :3

Lubię zarówno albumy z Tarją jak i Anette :>

Z płyt posiadam tylko Imaginaerum w jakimś dziwnym wydaniu którego nie potrafię zidentyfikować (podwójne opakowanie, pisze tour edition a w środku wygląda całkowicie inaczej, nie ma wersji orkiestrowych tylko instrumentalne + dvd) oraz singla Nemo w wersji digipack.

Poza NW słucham oczywiście Tarji, Lacuny Coil, Within Temptation, Evanescence, Emilie Autumn, Chylińską, Florence + The Machine, Halestorm, Xandrie od ostatniego albumu, od niedawna Lane Del Rey i innych którzy obecnie wypadli mi z głowy :]

Cóż nie przychodzi mi do głowy co jeszcze mógłbym napisać... Więc to raczej byłoby na tyle :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Haunted:) Skoro Twoja przygoda z Najtłiszkiem zaczęła się około roku temu z hakiem, to jako dość nowy fan możliwe, że masz ciut inne spojrzenie na NW., jak tzw. "strara gwardia". Liczę na to, że w wielu postach napiszesz nam o tym?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postaram się wypowiedzieć mniej więcej w tematach :3 Mam nadzieje że zostanę tutaj na dłużej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj :)

Liczę na jakąś sensowną dyskusję (obiecuję - nie będę się kłócić!!! A przynajmniej się postaram :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Konradzie! :) Ostatnio słyszy się trochę o tym, że z roku na rok w gimkach jest coraz gorzej. Jesteś w ostatniej klasie, więc szybko przeleci. W szkole średniej będzie zupełnie inaczej. :)

 

Mam nadzieję... nie, ja wiem, że spędzisz u nas miło czas. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Konradzie! :) Ostatnio słyszy się trochę o tym, że z roku na rok w gimkach jest coraz gorzej. Jesteś w ostatniej klasie, więc szybko przeleci. W szkole średniej będzie zupełnie inaczej. :)

 

Mam nadzieję... nie, ja wiem, że spędzisz u nas miło czas. :D

 

O tak, w średniej na bank będzie lepiej, gorzej niż w gim się nie da XD

A tak poza tym to dziękuje wszystkie za powitania :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Haunted! Nie mogę rozpoznać kto jest na Twoim awatarze(shame on me), podpowiesz? ;)

 

Osoba dzięki której zacząłem się interesować muzyką - Amy Lee :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy awatar jak na chlopaka? ; )

W sensie, że chłopacy nie mogą mieć ciekawych awatarów? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że tu zajrzałam. Oświecona, witam Cię Haunted i obiecuje już nigdy nie oceniać płci po awatarze ;p

Z tego co widzę jesteś "świeżynką", ciekawa jestem Twoich opinii na różne tematy, więc pędzę przeglądać wątki, w których się wypowiedziałeś ;p

Oczywiście też obiecuje się nie kłócić, na ogół jestem bezkonfliktowa :D

 

PS: fotografia powiadasz... zachęcam do otwarcia własnej galerii w odpowiednim dziale, chętnie pooglądam ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich :) uwielbiam Nightwish od 2006, preferuję ich twórczość z Tarją, ale Anette też mi nie przeszkadza. Ulubioną pieśnią jest 'Ghost love store' .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.