Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Hej Nightfall! mamy się nieźle, co prawda "lenistwo" userów to aktualna bolączka ale dajemy radę;)Co u Ciebie się dzieje , że tak rzadko nas odwiedzasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zabiegana, bo cóż praca, studia podyplomowe, dodatkowe kursy. Ciężko jest ;;) a, że z tego zabiegania trafiłam na L4, to mam trochę czasu i postanowiłam tu zajrzeć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkie nowe osoby i starych przyjciół! Długo mnie tu nie było, ale tak jak po dłuższej przerwie wracam do słuchania Nightwisha, tak wracam i tu. Jak się macie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Alu, jak dla mnie Ty tu jesteś zawsze- bo kiedy Cię nie zaczepię, zawsze się odzywasz chętna i gotowa do działania. Swoją drogą im bliżej nowego krążka NW tym bardziej skupiamy się w swoim gronie by razem go świętować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! nazywam się Michał, mam 15 lat (rocznik 06), Nightwish słucham... chyba od zawsze, żyję w rodzinie metali, więc cóż byłem nawet usypiany do Rammsteina. Kocham muzykę ponad wszystko, moje ulubione gatunki to: Metalcore, Syphonic Metal, Post Hardcore, Gothic Metal, Nu Metal, Love Metal, Rock alternatywny i Indie Rock, choć słucham też bardzo różnej muzyki. Lubię czytać książki, szczególnie ponad życie kocham Władcę Pierścieni, a ogólnie lubuję się w fantasy i książkach historyczno - naukowych. Filmów mało oglądam, raczej od niedawna staję się fanem Anime, po tym jak zostałem z nim poznany przez moje koleżanki. Jestem kolejnym płaczliwym Emo nastolatkiem cierpiącym na urojoną depresję i nadmierną chęć snu (chociaż tak aż tak bardzo nie widać z mojego wyglądu, że jestem Emo). Moje bardziej twórcze hobby to: pisanie tekstów/wierszy/przemyśleń, zarówno po Polsku jak i po Angielsku, a czasami próbuję gdzieniegdzie wcisnąć Niemiecki. Lubię też od niedawna rysować (czytaj bazgrolić), oraz zabawę w tworzenie języków, pism, map i światów fantasy. Wracając do Nightwish, jestem fanem tylko ich płyt z Tarją, reszta niestety nie jest dla mnie, po prostu mam taki subiektywny gust. Kiedyś na tym forum udzielały się dwie moje siostry i brat, ale chyba ich już tu nie ma, więc będę musiał ich nieświadomych i jeszcze inną dwójkę rodzeństwa (też nie świadomą) godnie reprezentować tutaj XD Też mój ukochany TOP 1 zespół to: Bullet For My Valentine i nic tego nie zmieni, mam w miarę długą listę zespołów, które słucham więc jak jest ktoś zainteresowany, mogę się nią podzielić 🙂 I też jestem człowiekiem mało konfliktowym, więc nie powinniście raczej z mną mieć wiele problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.