Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witajcie, pozwolę sobie powitać Was jako pierwszy. :)

 

Jak się pewnie domyślacie - mam na imię Adrian. :)

Zespół poznałem w 2006 roku przez utwór Moondance. Nie słuchałem wtedy metalu, bardziej coś w stylu aktualnych radiowych hitów. Strasznie podobał mi się ten utwór, ale coś mi nie pasowało. Metal kojarzył mi się z wielkimi facetami w długich włosach i w skórzanych kurtkach. Wyobrażałem sobie takiego olbrzyma przy pianinie... Za grzeczne to było... :D Potem poznałem Crimson Tide & Deep Blue Sea... Nie miałem pojęcia, że zespół ten posiada jakieś śpiewane utwory. Dopiero gdy tata zaczął codziennie oglądać End of an Era zaraziłem się Nightwishem całkowicie. I... jestem tu dziś. :)

Moją ulubioną piosenką NW jest Ghost Love Score, niezmiennie odkąd pamiętam. Poza NW słucham też wielu innych zespołów, min. Sabaton, Epica, Sonata Arctica, Within Temptattion, Rammstein, Korpiklaani, Tarot... długo by wymieniać. Lubię także muzykę filmową, w szczególności twórczość Hansa Zimmera i muzykę do trailerów spod bandery Two Steps From Hell.

Co jeszcze mogę powiedzieć... Interesuję się historią sztuki, grafiką, muzyką i wszystkim, co związane jest z morzem. :) W wolnych chwilach tworzę, staram się udoskonalać swój warsztat.

 

Jeśli to czytasz - zapraszam do napisania czegoś o sobie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam i ja:)

Mam na imię Beata. Najtłiszkowi fanuję ponad 4 lata. Chociaż na zdrowy rozum można było przewidzieć moją miłość do połączeń metalowo- symfonicznych. Hardrock mnie wychował metal dokończył a wszystko w otoczeniu Sarah Brightman. Interesuję się medycyną, florystyką i bezgranicznie kocham koty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gińcie!!! :P

...Chociaż miło mi widzieć, innych sympatyków NW:) W tym momencie wypada mi się pochwalić, iż - jak póki co widzę - mam najdłuższy staż sympatii, albowiem datuje się on na 2004 rok, od utworu zatytułowanego "Wish I had an angel". Usłyszawszy wzmiankowany kawałek zakochałam wielokierunkowo: 1. w wokalu Tarji, 2. klawiszach Toumasa, 3. stylistyce NW 4. wokalu wspierającym Marco ♥, 5. w samej piosence. Niestety w krótkim czasie została ona zdeklasowana przez (wspomniane już niestety wyżej, niemniej nie ściągam :P) "Ghost Love Score", na które dotychczas nie ma mocnych.

 

Generalnie kocham muzykę, zainteresowania na tej działce mam dosyć różnorodne, niemniej generalnie oscyluję w klimatach potocznie rozumianego Dark Independent, z przyczyn niezależnych rozciągniętego na "metal gotycki" względnie "metal symfoniczny" ;)

Prywatnie kocham książki, stare filmy, góry i futrzaki. Interesuje mnie to, co robię i staram się czerpać maksimum satysfakcji :)

Nie lubię narzekania i staram się tego unikać :)))

 

Także - witajcie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, margoQ :)

Mam nadzieję, że spędzisz u nas miło swój czas! Niech Ghost Love Score będzie z Tobą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że spędzisz u nas miło swój czas!

Ja też mam taką nadzieję, dlatego tu jestem ;)

Niech Ghost Love Score będzie z Tobą :D

Hahaha, akurat jest :)

Aczkolwiek prawidłowa odpowiedź powinna brzmieć: I z Wami również ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj krejzolu :D Z jakiej planety przybywasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ- witam Ciebie i zapraszam do otwierania wątków;)

 

Można? ;D


A, przepraszam, hej Jastin!!! (kimkolwiek jesteś ;P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczów! Mam na imię Krzysztof, od Nightwish jestem uzależniony od 2004 roku, dokładniej od wydania Reise Reise Rammsteina. Kumpel pożyczył mi album a w środku zamiast krążka R+ płytka Once. Do tej pory wypomina mi, że to wszystko jego zasługa. Zakochałem się w Dark Chest Of Wonders, później było z górki :) Niestety więcej dziś nie napiszę (w końcu jest sobotni wieczór :) ). Minęło wiele czasu odkąd ostatni raz udzielałem się na jakimkolwiek nightwishowym forum. Mam nadzieję, że zabawię tu dłużej. Przy okazji pochwalę właściciela strony. Kawał dobrej roboty!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krzysztof:) Bardzo miłe jest Twoje powitanie, cieszymy się, że postanowiłeś do nas dołączyć. Jako jeden z userów z najdłuższym stażem przy kapeli możesz wzbogacić naszą wiedzę o Nightwish- na to liczymy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Krzysztofie! Od razu skojarzyłem Twój nick z Alicją w Krainie Czarów. :)

Wygląda na to, że Nightwish był Ci przeznaczony. :D Również mamy nadzieję, że spędzisz u nas miło czas!

Niech NW będzie z Tobą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich fanów Nightwish i innych co mamy wspólnego z muzyką :) Jak mój nick mówi sam za siebie mam na imię Paweł, forum znalazłem dzięki pewnej miłej osobie Beacie Chodkowskiej (dziękuje za podanie mi linku)

Z zespołem mam do czynienia od 2006 roku pierwszą piosenkę usłyszałem "Wish I Had An Ange" od moich kolegów sabatonistów. Od tamtej pory naprawdę często jestem z nimi niestety mój pierwszy koncert był w br. w Polsce ale mam nadzieje zaliczyć ich o wiele więcej, muzyka jest niesamowita. oczywiście posiadam cała dyskografie moje krążki już maja liczne rysy od słuchania ale są w niesamowitym stanie.

Będzie mi miło z wami trochę pożyć jak i wspólnie pogadać na jeden temat Nightwish,

Stronę uważam za świetnie zrobioną pierwsze wrażenie było niesamowite mam nadzieje że takim pozostanie.

Wracając do mej osoby to mam 22 lata bliżej do setki niż dalej :p interesuje się zwłaszcza muzyka Heavy Metalową zwłaszcza sabatonem należę do PPB i ogółem lubię się dobrze bawić na każdym koncercie metalowym, wierze że będziemy mieli okazje razem się spotkać. O mnie to chyba juz, więcej dowiecie się w trakcie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich fanów Nightwish i innych co mamy wspólnego z muzyką :)

Witaj

pierwszą piosenkę usłyszałem "Wish I Had An Ange"

Ta... żółwik 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Pawełku;) Bardzo dziękuję za przyjęcie zaproszenia. Jestem przekonana, że się nie rozczarujesz i świetnie będziesz się z nami bawił w klimacie Najtłiszka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Pawle! Mieliśmy się już okazję spotkać na zlocie fanów Sabatonu w Zgierzu. :)

Niech NW i Sabaton będą z Tobą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tylko ja tu jestem Obcy ? :D

 

Nie tylko Ty :)

 

Witaj Pawle! Bardzo chętnie dowiem się jakie płytki masz w swojej kolekcji (zapewne nie tylko ja :) ). Chyba potrzebny nowy temat ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Witaj Pawle! Bardzo chętnie dowiem się jakie płytki masz w swojej kolekcji (zapewne nie tylko ja :) ). Chyba potrzebny nowy temat ;p

Sądzę, że droga wolna.

Chętnie się wypowiem, jeśli będę miała akurat jakąś wiedzę w temacie.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Pawle! Mieliśmy się już okazję spotkać na zlocie fanów Sabatonu w Zgierzu. :)

Niech NW i Sabaton będą z Tobą :D

Hym a dokładniej, dużo osób było.

 

Co do płyt to: Imaginaerum, Once, Dark Passion Play, Wishmaster, co do reszty jeszcze nie posiadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,

Nightwisha słucham od jakichś 6 lat :) Pamiętam, że ktoś pożyczył mi płytę ze swoją ulubioną muzyką. Były na niej również dwie piosenki NW :"The Kinslayer" i "Wishmaster". Po przesłuchaniu zrobiły na mnie ogromne wrażenie i bardzo miałam ochotę na przesłuchanie reszty utworów. To jest pierwsze forum o NW, na którym się udzielam xD

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Nightfall, to miłe że swoje forumowe przygody zaczynasz od DE. Mam nadzieje, że atmosfera tutaj Ci się spodoba:) Pisz, o czym tylko masz ochotę z nami podyskutować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciepło witam, przynajmniej nie jestem sam nowy :p Można powiedzieć że wszyscy jesteśmy nowi na tym forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.