Jump to content
beatag60

Tarja Turunen

Recommended Posts

[video=youtube]

 

Młodziutka Tarja coveruje Michaela Jacksona. Za klawiszami Plamen Dimov - jej pierwszy nauczyciel muzyki. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

qdnb.jpg

Jeszcze w okresie wczesno - nightwishowym Tarja z argentyńskim muzykiem Beto Vazquezem na którego płycie wystąpiła. To Beto ją zapoznał wówczas ze swoim dobrym kolegą i przy okazji producentem wykonawczym płyty, ów kolega zwał się..... Marcelo Cabuli :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja chcę Tarję w NW:(

 

A ja mam dosyć tego wszystkiego. Łeb mnie boli od samego myślenia o tym :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beato, ja też :( Gdzieś, kiedyś czytałam, że z Empućkiem nadal się przyjaźni, więc kto wie, może i z resztą jakoś się dogada? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wierzę w to i nawet chyba tego nie chcę. Tarja świetnie sobie radzi solo, a Nightwish się rozwija szukając nowych ścieżek. i to mi pasuje. Ale kto wie? może kiedyś? Może jakiś jeden jubileuszowy koncercik? W sumie byłoby fajnie i ciekawie. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że kiedykolwiek może się to zdarzyć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też tak uważam. Chodziło mi właśnie o jakiś jeden koncert, albo występ gościnny, nie jakąś stałą współpracę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłabym baaardzo zdziwiona gdyby coś takiego się stało. Mimo wszystko sądzę, że to mało prawdopodobne..Patrząc na wszelkie wywiady z Tarją, kiedy tylko jest mowa o NW od razu ucina wątek i w dość konkretny sposób daje do zrozumienia, że nie chce mieć z nimi nic wspólnego i że nadal ma do nich żal..Natomiast jeśli chodzi o chłopaków to sama nie wiem. Niby wszystko jest możliwe, ale w tej sprawie nawet mój niewyczerpany optymizm wymięka :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do wypowiedzi Maćka to już nie lubię tego Beto :c

Dlaczego? :) Pewnie chodzi o Marcelo, ale nie obwiniałbym go o wyrzucenie Tarji. Turunen sama chciała odejść po albumie, który dziś znamy jako "Dark Passion Play", więc rozłam i tak by nastąpił.

 

Ja zawsze myślałem, że Tajra poznała Marcelo podczas koncertu w Ameryce Południowej, gdy jeden z fanów skoczył na scenę i zaatakował wokalistkę. Wtedy Cabuli w roli ochroniarza zrzucił człowieka ze sceny a po występie został z płaczącą Tarją bo zespół ją o to poprosił.

Zdaje się, że Marcelo tak właśnie to opisał w swoich odpowiedziach na pytania od fanów w związku z listem otwartym NW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zawsze myślałem, że Tajra poznała Marcelo podczas koncertu w Ameryce Południowej, gdy jeden z fanów skoczył na scenę i zaatakował wokalistkę. Wtedy Cabuli w roli ochroniarza zrzucił człowieka ze sceny a po występie został z płaczącą Tarją bo zespół ją o to poprosił.

Zdaje się, że Marcelo tak właśnie to opisał w swoich odpowiedziach na pytania od fanów w związku z listem otwartym NW.

Zgadza się, też to czytałem (i może nawet tłumaczyłem ;) ). Ale Marcelo przecież nie znalazł się tam przypadkiem- zapewne pełnił przy zespole jakąś funkcję podczas tej trasy- jeśli nawet o tym czytałem, to już nie pamiętam szczegółów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadza się' date=' też to czytałem (i może nawet tłumaczyłem ;) ). Ale Marcelo przecież nie znalazł się tam przypadkiem- zapewne pełnił przy zespole jakąś funkcję podczas tej trasy- jeśli nawet o tym czytałem, to już nie pamiętam szczegółów. [/quote']

Marcelo był chyba promotorem i ochroniarzem, ale nie mam pewności. Za to pamiętam, że tłumaczyłeś jego odpowiedzi. :) Czytałem je kilka razy - wszystkie. Sporo tego, ale warto mieć obraz sytuacji uwzględniając obie strony. :)

 

Adrian' date=' tak, dlatego. Ale wtedy inaczej by to wszystko wyglądało i w ogóle no ... ;c [/quote']

Wyrzucenie Tarji uświadomiło chłopakom z zespołu, że nie chcą rezygnować z Nightwish przez jedną osobę. Gdyby rozstali się w pokoju, jak było planowane, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że Tuomas rozwiązałby zespół. Wielokrotnie mówił w wywiadach, że NW nie będzie istnieć bez Tarji. Możemy gdybać, ale cieszę się, że band gra dalej i planuje kolejny album. ;)

Warto też dodać, że problemy w zespole były już zanim poznali Marcelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja cieszę się, że Tarja jest szczęśliwa, kocha, jest kochana... Nie mój interes kogo wybrała i dlaczego. Ważne, żeby było im dobrze razem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje, ze nie ma co 'gdybać' tylko trzeba przyjąć fakty. Tak się poukładało i w sumie i Tarja i chłopaki dają sobie świetnie radę :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żeby cokolwiek mogło istnieć w pełni, potrzebuje wszystkich części. NW od odejścia Tarji jest niepłełny, brakuje mu właśnie głosu i klasy, tego co dawała Tarja.

 

Nie wiem, czy istnieje głos/osoba będąca w stanie ją zastąpić. Dlaczego? Bo pomimo tego, że nie była głównym motorem napędowym NW, albowiem rolę te pełnili mas i Marco, to jednak pozostawała na podium.

 

NW bez Tarji smakuje inaczej, Tuomas i reszta daja sobie rade bez niej ale to nie jesty to samo

Tarja wydawala mi sie zawsze nieco "zimna"... ale pasowala idealnie

Nieraz snulam fantazje na temat co by bylo gdyby Tarja wrocila, ale pomimo mojej szerokiej wyobrazni nie moglam sobie tego wyobrazic.

Jest jak jest, Tarja nie wroci na razie goscinnie jest Floor i "pozyjem zobaczymy"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy są jakieś kontakty na linii Nightwish -Tarja, wydawałoby się, że żadne. Otóż nie do końca, ciekawa wypowiedź Marco na temat Tarji ostatnio.

I haven’t really been in that much of touch with Tarja but we happened to bump into each other at an airport here in Finland, she was asking how my kids where and I was asking where she was going and whatever. It was totally friendly.

 

Czyli przynajmniej Tarja rozmawia z Marco, ciekawe jakby Tuomas wpadł na Tarję na lotnisku, co byłoby ;).

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...) ciekawe jakby Tuomas wpadł na Tarję na lotnisku, co byłoby ;).

 

Krzyknąłby: "A, mdleję!" i padł przed nią na wznak w gwałtownych konwulsjach. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, o, o! Co prawda jeśli będą godzić się w takim tempie jak teraz, po ośmiu latach jedna mała przypadkowa rozmowa z jednym z członków zespołu, to to może trochę potrwać, ale... Jest jakaś nadzieja, Najtłiszki, może to nie taki foch forever! :-D


Taitei, to by było co najmniej ciekawe :happy:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Życzę Tarji czego tylko sobie zapragnie, a najbardziej dobrych ludzi wokół i świetlanej przyszłości :-D

 

tumblr_md2r2vutL91rukj0po1_r1_1280.thumb.jpg.ffe9cc999ddd2de0fec7e1f8e4df75b8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

So, dużo zdrowia, szczęścia i żeby kariera się dalej rozkręcała :)

YCJ02axiV8.png.883f594609fdaa26925d0a3bd193d83a.png

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarjo, bogini ty moja życzę ci wszystkiego najlepszego szczęścia i dużo miłości. :* ♥

1849467276_TarjaTurunen3.thumb.jpg.83db6c8be206b61edc4877276a0676de.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.