Jump to content
beatag60

Tarja Turunen

Recommended Posts

To już przeszłość i jest dobrze, tak jak jest; Floor idealnie pasuje do magii i twórczego myślenia Tuomasa; ale tęskni mi się za 'starym' Nightwishem, tym w którym śpiewała Tarja. Solowe jej krążki, nie są złe, ale też nie są tym co mogliśmy usłyszeć w 'Oceanborn', 'Century Child', czy choćby w 'Wishmaster'rze'. Tak sobie tego słucham i tęsknię - od tych płyt wszystko się zaczęło, moja cała miłość do zespołu i w ogóle (pierwszy utwór jaki usłyszałem to 'Wish I had an Angel' z 'Once' - tam zaciekawił mnie głos Marco i zacząłem odsłuchiwać wszystkie płyty Nightwish od początku). Ulubiona płyta - 'Century Child' - wielokrotnie to podkreślałem i tak chyba zostanie.

 

"Tarja wróć do zespołu!" - żartuję, rozdział zamknięty i w sumie nawet to dobrze nas zaprowadziło, ale jakaś kolaboracja Nightwish z Floor Jansen feat Tarja fajnie by brzmiała, w szczególności gdyby za kompozycje zabrał się sam maestro :)

 

TĘSKNIĘ :( :)

Zgadzam się w 100%. W sumie, każdej ze stron to rozstanie coś dało - Tarja rozwija się tak jak chciała, w kierunku klasycznym, a Nightwish (nie licząc okresu DPP) również zaczął iść na przód! Imaginaerum nie było złe, bardzo lubię ten album, ale EFMB to jest krok milowy w ich karierze i po pary latach w końcu uważam, że wybór Floor to był strzał w dziesiątkę i bardzo się cieszę, że zobaczę ich razem na sierpniowym koncercie :) ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcia z Naomi są takie kochane!!! Moim zdaniem Tarja nadała Nightwish pewną tajemniczość, szlachetność (troszkę zaburzoną przez Anetkę..)jej głos, stroje.. I ja również za tym tęsknię. Sytuacja z rozstaniem, medialny szum.. przykre i to bardzo, jednak cały czas gdzieś w głębi serducha marzę o wspólnym występie. Trzeba przyznać, co już wielokrotnie czytałam i potwierdzam, że Floor łączy w sobie i Tarję (której solową karierę śledzę, ale bardziej wybieram "smaczki", nie wszystko z jej utworów, dokonań przypada mi do gustu) i Anette, jej głos, jej energia. Zarówno Tarja jak i Nightwish stale się rozwijają, jednak, co było minęło, nie warto cofać się do tyłu.. Ale nostalgia za NW z Tarją pozostaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka ciekawostka - ile Tarja zagrała koncertów z Nightwishem? 352 I na razie pozostaje z tym wynikiem niezagrożona. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.