Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Nightwish w Polsce (Kraków 17.11.2018)

Recommended Posts

Doczekaliśmy się koncertu w naszym kraju. Nightwish zagra w Krakowie 17 listopada 2018 roku. Występ odbędzie się Tauron Arenie. Koncert ten będzie częścią światowej trasy koncertowej Decades, która ma wspominkowy charakter i będzie obfitować w liczne niespodzianki z przeszłości. Bilety można nabyć tutaj.

 

Wkrótce ogłosimy różne akcje koncertowe – stay tuned! :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniała i niezwykle ekscytująca wiadomość! I wymarzony prezent urodzinowy, nie powiem ;) Kochani, ja ani przez chwilę nie wątpiłam, że zobaczymy ich u nas w przyszłym roku. Przekonałam się już nieraz, że trzeba bardzo mocno wierzyć w swoje marzenia. 17.11 wypada akurat w sobotę – lepiej więc być nie może :) Mam nadzieję, że spotkamy się na koncercie naszych ulubieńców w szerszym forumowym gronie :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie umiem określić jak bardzo się cieszę, oczywiście że się wybieram- to dopiero niespodzianka!:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja znów jak zwykle jestem w kropce ,jeżeli będę musiał wybierać bo los mnie do tego zmusi to wybiorę Iron Maiden

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAA :D !!! Nareszcie! To jest wiadomość!!! Nightwish, Kraków, weekend, koncert i...mam nadzieję - zlot  ;) ! Koncert = spotkanie z Wami, więc radość podwójna! Już się nie mogę doczekać. Szykuje się koncertowe zakończenie roku!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkąd się dowiedziałam chodzę z uśmiechem na ryjku cały dzień!!!! Nie mogę się doczekać!!!!!! :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostaliśmy koncert w hali, z epicką setlistą (come on, Decades będzie miało epicką setlistę), w weekend i rok czasu żeby nazbierać hajs na ten koncert ::D Żeby nas tylko nie po...ten teges z dobrobytu :D

 

Są jakieś ograniczenia wiekowe? :(

 

Jak wyglądasz na 18, to nie ma strachu :D A jak nie, to chyba potrzebujesz pisemną zgodę rodziców czy coś takiego

Share this post


Link to post
Share on other sites
A z rodzicem/opiekunem można czy coś takiego?

Jasne, czemu nie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Człowiek wraca zjechana po pracy, a tu taki niesamowity news! Dopiero co byłem w Krakowie na genialnym koncercie Epiki i okazuję się, że za rok, najprawdopodobniej tam wracam. Ciekawe jak będzie wyglądać setlista?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe jak będzie wyglądać setlista?

Podobno zespół ma zagrać stare kawałki w nowej aranżacji. Brzmi bardzo interesująco! :)

Mam nadzieję usłyszeć "Moondance" z Troyem. To byloby coś ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadę! Jadę! Nadciągam! No i szykuje nam się małe spotkanie tak czy siak w ramach tegoż koncertu, ludzie drodzy! :D Cudnie! Rany, jestem taka zapracowana, net mi zamula, a tu takie info! O, fińska mocy sprawcza! :D TAK!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mi obiło się o rogi, że stare kawałki, ale z których płyt?

 

Teoretycznie przyszły rok to 20 -lecie Oceanborn, więc pewnie będzie nacisk na ten krążek. Z drugiej strony tytuł trasy Decades sugeruje przekrój materiału z dwóch dekad. Tak czy siak myślę, że będą jakieś duże niespodzianki. Jeszcze tylko (i aż) rok :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy zobaczyłem wiadomość o koncercie byłem zachwycony zresztą dalej jestem. Koncert z prawdziwego zdarzenia WOW !!!. Jutro zamawiam bilet i w drogę, będę odliczać dni w kalendarzu, nie mogę się doczekać spotkania z Wami.

Kurczę ale chaotyczni napisałem, ale to nic jestem taki podekscytowany :-]]]]]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilet zamówiony :D ! Sektor A20, rząd 17, miejsce 1! Kupiłam na Eventim.pl. Mają opcję wyboru konkretnego miejsca, zaznacza się bezpośrednio na planie. Kto będzie zamawiał, to wbijajcie w ten sam sektor, będziemy siedzieć blisko siebie ;)! Widać po tym planie, że wszystkie lepsze miejscówki na trybunach sprzedają się błyskawicznie, więc myślę, że nie ma co zwlekać z zakupem, bo odkładanie tego na później = dużo gorsze miejsca, gdzieś na tylnych trybunach. Kto z Was, oprócz Aleksandry, ma już bilety i w jakich miejscach?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój bilet już dotarł, do zobaczenia w GC  :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.