Jump to content
Lucid Dreamer

AURI (Tuomas, Troy, Johanna)

Recommended Posts

Po obejrzeniu tego nowego wywiadu z Tuomasem (o którym już gdzieś tu na forum dziś wspominałam) (podaję link: 

) naprawdę zainteresowała mnie wspomniana przez niego idea, by, po pierwsze, kontynuować Auri (początkowo miał to być jednorazowy projekt) i nagrać drugą płytę, po drugie, po drugiej płycie wyruszyć z Auri w trasę! Tuomas, oczywiście, wspomniał, że bardzo tego chce, że ma takie plany, ale, że, jeżeli już, to będzie dopiero po premierze drugiej płyty, a więc za ładnych parę lat (wspomniał coś o, być może, 2021 roku), ale jednakże poważnie o tym myśli! To ciekawe, bo to oznaczałoby koncerty mniejsze, zapewne klubowe i najpewniej (jak wspominał) w Finlandii, może Anglii i Niemczech (myślę, że o tym zadecydują poniekąd figury sprzedaży też tego drugiego krążka w tych krajach) - koncerty, na których będzie zapewne bardziej klimatycznie, niż na wielkich koncertach NW, a więc, naturalnie dla mnie, bardziej pociągające. Chyba zacznę już oszczędzać, bo Auri to jedna z moich ulubionych płyt i, jeżeli druga jej dorówna, to spełnieniem marzenia byłby taki cichy koncert. 

A co wy o tym myślicie? To dobry pomysł? Pojechalibyście na taki koncert? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladies and gentlemen,

Auri II jest gotowe! Ale już spieszę by ochłodzić Wasz (i swój) entuzjazm, ponieważ, zanim będziemy mogli go usłyszeć, musimy przeczekać wielomiesięczny okres promocyjny... No, chyba, że zespół będzie hojny i obdaruje nas singlem w niedalekiej przysłości. 😉

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że czekam z ogromną niecierpliwością. Zmiany "muzyczne" jakie zachodzą  w każdym z nas mogą przynieść zaskoczenie jak nie porównując Human. :II: Nature.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.