Jump to content
Sign in to follow this  
Gabrysia Wilk

Wokal Marco

Recommended Posts

Nie ma tu jeszcze takiego tematu, więc postanowiłam go założyć. No właśnie, co sądzicie o wokalu Marco? Co w nim Wam się podoba, a co przeszkadza, które utwory z Marco najbardziej lubicie, a które mniej?

 

Ja osobiście uwielbiam głos Marco, a piosenki, w których on śpiewa, zaliczam do swoich ulubionych. Jego głos jest bardzo charakterystyczny i donośny ;) A jego duety z TT są piękne, ich głosy świetnie się dopełniały. To chyba tyle jeśli chodzi o mnie. A jak u Was? Piszcie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo podoba mi się jego wokal :) Jeśli chodzi o utwory Nightwish do moich ulubionych należą The Islander oraz Rest Calm (ach ten cudowny kontrast z delikatnym głosem Anette!) Natomiast do ulubieńców z gościnnym udziałem naszego Wikinga zaliczają się: After Forever - Face Your Demons (After Forever to stary zespół Floor) oraz Sing to Me, Control the Storm, The Gathering i No Compliance zespołu Delain :D Polecam Ci serdecznie jego zespół Tarot na koncie mają 9 albumów studyjnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszałam o zespole Tarot, może kiedyś posłucham, jak znajdę odrobinę wolnego czasu. Kocham wokal Marco, więc na pewno mi się spodoba. Słyszałam, że grają heavy- metal. Tylko w jakiej odmianie? Takiej jak Iron Maiden czy bardziej agresywnej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O to fajnie, co prawda twórczości Wolf Spider nie znam, ale Iron Maiden bardzo dobrze, po Nightwish to mój drugi ulubiony zespół


A tak się zastanawiałam też, że skoro Marco udzielał się wokalnie w piosence After Forever, to czy to on może przypadkiem nie "odkrył" Floor i jej nie zaproponował dołączenia do NW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ironów również bardzo lubię ^^ Z tego co wiem to bodajże podczas trasy Wishmaster, After Forever było supportem Nightwish, a po odejściu Turunen początkowy plan był taki żeby za mikrofonem obsadzić Floor, ale ona była zbyt swoim zespołem zajęta :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki i może już dosyć tej dyskusji, no bo nam się mały offtopic zrobił ;) Mieliśmy tu gadać o wokalu Marco, to niech tak zostanie ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.