Jump to content
Sign in to follow this  
Gabrysia Wilk

Wasz ulubiony członek

Recommended Posts

No to tak. Zauważyłam że tu nie ma jeszcze takiego tematu, więc postanowiłam go założyć. Chodzi o to, żebyście napisali, którego członka NW lubicie najbardziej i dlaczego. To może ja zacznę.

 

Przede wszystkim muszę napisać, że ja mam dwóch ulubionych członków - są to Tuomas i Marco. Tego pierwszego lubię za zaangażowanie w zespół, cudowne teksty, jakie pisze i za to że mu sodówka nie uderzyła do głowy. Tego drugiego lubię za świetny wokal (najbardziej w WIHAA, Slaying The Dreamer, Ghost River, While Your Lips Are Still Red i Master Passion Greed), image( ta broda!), super grę na basie.

 

Obaj panowie są oprócz tego bardzo przystojni i lubię na nich patrzeć w teledyskach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie Tuomas, dusza zespołu. Tak było od początku i z nim też najbardziej lubię czytać/słuchać wywiadów. Jednak ostatnio bardzo dużą symaptią darzę też Troya, niezwykle symaptyczny gość, i o dużej muzycznej erudycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emppu. Jest zawsze uśmiechnięty,wesolutki. I chyba też łączy nas mentalność bycia najniższym człowieczkiem w ekipie.Po prostu jak widzę go pośród reszty zespołu,gdzie są od niego o głowę wyżsi to się rozczulam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor za niesamowite umiejętności wokalne. Śpiew estradowy? Growl? Materiał klasyczny? Panna Jansen wypada genialnie we wszystkich! Technika, której używa jest naprawdę godna podziwu :)

Tuomas za przepiękne teksty i kompozycje. Bycie duszą Nightwish.

Emppu za dozę pozytywnej energii, która wręcz bije od niego :D

Marco za moim zdaniem jeden z najlepszych męskich wokali w metalu symfonicznym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.