Jump to content
Adrian

Konkurs Urodzinowy Nightwish PL

Recommended Posts

Panie i Panowie, przygotowaliśmy dla Was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. :) Tym razem okazja jest podwójna, ponieważ świętujemy kolejny rok działalności serwisu (21.10. powstało Dream Emporium) a także XX lecie istnienia zespołu Nightwish. :)

 

Szczegóły znajdziecie na poniższej stronie:

 

http://nightwish.pl/konkurs-2016/

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy powodzenia :))

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było ciężko, już prawie odpuściłam, ale się udało i wysłałam formularz do drugiej tury :D doszedł poprawnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było ciężko, już prawie odpuściłam, ale się udało i wysłałam formularz do drugiej tury :D doszedł poprawnie?

 

Tak, odpowiedzi dotarły! ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich uczestników naszego jubileuszowego konkursu :)! Świętujemy nie tylko urodziny Dream Emporium, ale także okrągłą, 20-tą rocznicę powstania Nightwish! Trwają jednocześnie dwa etapy, każdy znajdzie tu coś dla siebie! Można wziąć udział w konkursie artystycznym, lub w drugiej turze, odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Zgodnie z regulaminem, możecie wysłać formularze we wszystkich trzech turach. To zwiększa szansę na wygraną!

Zachęcam serdecznie do udziału w zabawie! Do wygrania fantastyczne nagrody, m.in. koszulki i płyty.

Trzymam kciuki, powodzenia :)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba najtrudniejsza do tej pory zagadka muzyczna - przynajmniej dla mnie. Mam z tym problem od 2 dni :p

 

EDIT: Chyba się udało. Czy odpowiedzi doszły? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 dni męczę się z tym fragmentem i mam szczere wątpliwości, czy pochodzi on z repertuaru Nightwish :P

 

Myślałam, że tylko ja xd Aż mi wstyd, że nie mogę tego nigdzie wysłuchać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostało jeszcze trochę czasu, więc nie poddawajcie się! Ostatecznie zawsze można wpisać tytuł, który wydaje nam się po prostu najbardziej prawdopodobny - na loterii też można czasami wygrać :D POWODZENIA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanko: czy może mi ktoś powiedzieć czy odpowiedzi dotarły? Wolałbym mieć pewność przed zakończeniem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, kochani :)! Kończy się zabawa w II turze! To już ostatnie chwile, by odpowiedzieć na pytania i wysłać formularze!

Mam nadzieję, że zagadki nie sprawiły Wam kłopotu. Już dziś zapraszam do II etapu! Jeszcze przez tydzień czekamy na prace w konkursie artystycznym (I tura). Jeśli macie pytania i wątpliwości dotyczące zamieszczania linków do Waszych prac, zgłaszajcie to! Powodzenia :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani! Przyznać muszę, że muzyczna zagadka drugiej tury uświadomiła mi, że po ponad ośmiu latach "fanowania" wcale nie mam dyskografii zespołu w małym palcu, jak myślałam. Wstyd się przyznać, ale wyłożyłam się na siedemnastosekundowym fragmencie utworu, który do tej pory po głowie mi się plącze i niejasno z czymś kojarzy... Niestety nie miałam więcej czasu, żeby dłużej pogdybać nad tytułem, więc jestem bardzo ciekawa odpowiedzi. Duże brawa dla autora zagadki ;)

Łączę się w bólu ze wszystkimi, którzy nie zdążyli odgadnąć tytułu :/ Nie martwcie się, jeszcze dwie tury przed nami :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytania w 3 turze są naprawdę proste, a 1 tura również jest dla każdego, więc są jeszcze dwie szanse na zdobycie nagród. Dziękuję wszystkim za udział w turze 2 i zapraszam do zabawy w pozostałych!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie wysłałam link do pierwszej tury. Chciałabym się upewnić, czy wszystko działa jak należy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiedzi doszły, chciałabym tylko zwrócić uwagę, żeby CZYTAĆ regulamin. Filmiki w pierwszej turze NIE powinny być dłuższe niż 3,5 minuty!

3. Maksymalny czas trwania konkursowego filmu lub pokazu slajdów wynosi 3,5 min. Prace przesyłamy w postaci linków do YT, Dropbox, Imgur itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulamin czytałam. Niewyspanie mną zakręciło o.O

No trudno, nie ma jak tego obciąć, a nie mam teraz czasu na zrobienie czegoś innego. Życzę powodzenia pozostałym uczestnikom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Facebooku czytałam, że odpowiedzi za tydzień, ale czy moglibyście podać dokładny dzień albo mniej więcej kiedy można się ich spodziewać ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@"LucidDreamer"

 

2. Spośród osób, które wezmą udział w konkursie wybierzemy zwycięzców, a listę nagrodzonych we wszystkich turach ogłosimy po 29.10.16.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry wieczór wszystkim, właśnie wysłałam odpowiedzi do III tury :) Jak dobrze pójdzie, to w sobotę (zapewne rzutem na taśmę), dorzucę coś od siebie do I tury.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi drodzy :)! Macie jeszcze dwa dni na nadsyłanie swoich prac i odpowiedzi. Spróbujcie, bo naprawdę warto! Jedyna i niepowtarzalna okazja, żeby zdobyć najnowsze DVD "Vehicle Of Spirit", fantastyczne koszulki i gadżety związane z zespołem. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wypełnili już formularze z odpowiedziami z II i III tury oraz nadesłali swoje piękne prace w turze artystycznej. Jesteście niesamowici :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.