Jump to content
Sign in to follow this  
Evi

Koncert w Polsce !!!

Recommended Posts

OK, Ludziki! Mamy ogólnodostępny dział, do którego każdy ma dostęp, ale mamy też nasze "sekretne" Dream Emporium! I tutaj prosimy Was, cudowni, aktywni userzy o pomoc i współpracę :)

Macie jakiś pomysł na akcje okołokoncertowe? Piszcie! My mamy już kilka pomysłów i o tym usłyszycie niebawem! Ale chętnie dowiemy się co Wy chcielibyście zrealizować :)

Czekam na GŁOŚNY odzew! Ahoj!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na razie jaram się koncertem i ciągle nie dowierzam, że to tak blisko XD

Ogólnie to mogę wytłumaczyć jak tam dotrzeć, bo to wioska jest.

Jeśli chodzi o akcje na koncercie, to nie mam na razie pomysłów. Muszę obmyślić plan jak dobić się pod scenę i to jest moje wyzwanie 8)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph, za szczegółowy opis dojazdu będę wdzięczna, wrzucilibyśmy go do FAQ, jeśli pozwolisz ;) No i dobrze mieć kogoś tam blisko ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja może się dowiem czegoś, nad czym się zastanawiałam już dłuższy czas :D W przypadku koncertu i akcji związanych z nim działamy razem z drugim fanklubem NW, czy oni sobie, a my sobie? W ogóle czemu są dwa fankluby? (na drugie pytanie ktoś może mi odpowiedzieć na pw, żeby nie robić offtopu)

Co do pomysłów to nie będę zbyt oryginalna - jakiś fajny prezent dla zespołu i spotkanie z nimi :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działamy sami. Jesteśmy niezależnym fanklubem i zdecydowanie samowystarczalnym :P

 

PS. Prywatna wiadomość została wysłana :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry, że w tym koncertowym wątku piszę, ale myślę, że może kogoś to zainteresuje..

Z ciekawości zaczęłam szukać noclegów w samym Straszęcinie i o dziwo, są niezłe oferty 20-30 zł za dobę w samym "centrum"..Tylko pytanie, która baza jest najbliżej miejsca festiwalu? Bo tylko taka opcja wchodzi w grę, jeśli znajdę się w okolicy bez środka transportu. Trzeba będzie podzwonić i ewentualnie coś później zaklepać. Oczywiście fajnie by było, gdyby ktoś znajomy przyjechał autem, bo czym wybrać się np. do pobliskiej Dębicy żeby załatwić jakieś zakupy związane z zespołem ;)? Obecnie sama nie wiem z kim i jak dotrę na miejsce. Oczywiście dla mnie najlepszą opcją byłaby podróż autem, ale nie wiem, czy kogoś namówię..Pewnie będę prosić najbliższych, ale nie mam pojęcia, czy mój tata tym razem zgodzi się wieźć moje "szanowne cztery litery" taki szmat drogi..Zwłaszcza, że ma problemy zdrowotne..Może jest ktoś, kto by ewentualnie z okolic Warszawy, albo z centralnej Polski wybierał się na Czad Festiwal :) ?

Jeśli chodzi o akcję związaną z zespołem to oczywiście my sami musimy się spotkać na miejscu jako fanclub. Oczywiście wspaniale będzie, jeśli umożliwią kontakt z zespołem. Myślę o jakiś prezentach dla nich typu polskie słodycze, alkohol, może regionalne przysmaki, jakieś drobne podarki..Będzie baner z logo i ulotki. A co myślicie o koszulkach? Jeśli będzie możliwość zorganizowania jakiegoś naszego fanclubowego spotkania przed lub po koncercie to jestem za..:)! Tylko nie wiem, czy zrobimy to jako zlot, czy zlot zrobimy w innym terminie jeszcze przed festiwalem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam wg google maps dokładnie 34 minuty drogi od babci z Tarnowa do Staszęcina, a że jadę z mamą, to pewnie się wybierzemy autem. Więc jakby co, to jakiś samochód do dyspozycji będzie :D

 

Btw, jeśli to tak blisko Tarnowa, a to znowu nie taka aż dziura, tylko całkiem niezłe miasto, to kto się pisze, żeby się ze mną dzień przed lub dzień po koncercie powłóczyć po Tarnowie? Może jakiś mini zlocik? Albo nie aż taki mini? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o noclegi, to myślę, że najlepiej będzie coś zaklepać JUŻ. Dlatego proponuję, żeby osoby chętne na taki nocleg zgłaszały się do końca stycznia, a ja na początku lutego podzwonię i postaram się coś dla nas zaklepać (na pewno konieczna będzie zaliczka...)

Sami, ja z tobą bardzo chętnie, ale jeszcze nie wiem czy będę jechać sama, czy z moim facetem, a on raczej nie lubi łażenia po mieście xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na bank będę chciała być tam dwa dni przed..Mam daleko, więc nie chcę wpaść na ostatnią chwilę, a poza tym będzie parę spraw do załatwienia przed imprezą..także jeśli nie masz nic przeciwko, Sami ;)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yay ^^

 

Jak się zbierze jeszcze kilka osób, to założę temat zlotowy....

 

Chociaż w sumie mogę i teraz. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżu, chciałabym pojechać autkiem, ale na pewno go nie dostanę, bo przecież. Zobaczę jeszcze, bo z Opola to będzie ciężko dotrzeć do tego Starszęcina czy jak to się tam nazywa.

A co do akcji koncertowej - nie chciałabym, żeby to było coś takiego typowo narodowego, polskiego - strasznie męczy mnie to obnoszenie się z własnym pochodzeniem. Jesteśmy wyjątkową społecznością, praktycznie każdy z nas w jakiś sposób udziela się artystycznie - pokażmy nasze dobre strony, a nie tylko to, że jesteśmy z Polski. Niech OS sobie takie rzeczy pokazuje, skoro jest ofiszialnym polskim fanklubem to im nawet wypada. A od wariatów z DE niech to będzie coś kreatywnego, nie tylko patent powtarzający się na 80% koncertów. Jeszcze nie mam pomysłu, co konkretnie miałoby to być, ale na pewno pomyślę. Jakieś zarysy powoli pojawiają mi się w głowie, ale na razie to jeszcze nic sensownego. Po prostu chciałabym, żeby wszystkie nasze talenty zostały wykorzystane - najlepiej nawet tych, którzy ostatecznie nie będą mogli jechać. To byłoby takie w naszym stylu, takie inne. Bo przecież często daje się zespołom fanarty, ale fanartów zbiorowych, łączących różne dziedziny sztuki i życia, raczej nie ma. Co myślicie o takiej formie? :)

 

Zlocik zawsze! Nie to co w Warszawie, tacy jedni zrobili... :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bardzo mi się podoba podejście Pauli do tematu: dajmy coś po prostu od siebie. Myślę też Aniu, Evi i reszta :), że planowany koszyk może zawierać nasze prace, oprócz typowych Polskich smakołyków?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy tu tylu kreatywnych ludzi, że nie będzie trudno o jakiś odjechany (a z drugiej strony totalnie reatrdiański) pomysł :D

 

Ja na Woodstock chciałam zrobić wielki napis na prześcieradle (razem ze znajomą - z naszym życiowym mottem) Ale jako, że da Wooda nie jadę, to może chociaż na NW coś takiego zrobimy? Bo ja nie biorę pod uwagę innego rzędu niż pierwszy :D Dlatego można coś takiego zawiesić na barierkach z przodu i niech wisi ^^

Np. Nightwish Nightwishum et omnia Nightwish

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślałam o zrobieniu filmu dla zespołu. Coś nie dłuższego niż 20 minut, podziękowania, krótkie wypowiedzi, zdjęcia fanów i fanartów, pod to podłożyć jakąś fajną muzykę (również może być stworzona przez fana)... Nagrać to na ładną płytkę, dorzucić naszą okładkę... Co o tym myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślałam o zrobieniu filmu dla zespołu. Coś nie dłuższego niż 20 minut, podziękowania, krótkie wypowiedzi, zdjęcia fanów i fanartów, pod to podłożyć jakąś fajną muzykę (również może być stworzona przez fana)... Nagrać to na ładną płytkę, dorzucić naszą okładkę... Co o tym myślicie?

Fajny pomysł, chociaż bardzo mi się kojarzy z tym dokumentem o fanach NW, więc nie wiem, czy to ma sens...

 

Ja na Woodstock chciałam zrobić wielki napis na prześcieradle (razem ze znajomą - z naszym życiowym mottem) Ale jako, że da Wooda nie jadę, to może chociaż na NW coś takiego zrobimy? Bo ja nie biorę pod uwagę innego rzędu niż pierwszy :D Dlatego można coś takiego zawiesić na barierkach z przodu i niech wisi ^^

Np. Nightwish Nightwishum et omnia Nightwish

Prześcieradło to zawsze dobry pomysł, ale nie ograniczajmy się tylko do niego. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm ,ja myśląc o festiwalu mam czarną rozpacz ,pojęcia nie mam jak to ogarnę ,fajnie by było jak by ktoś się wybierał z moich okolic albo Krakowa ,sam tego nie ogarnę ,osobiście wolał bym jechać z kimś autem niż sam autobusem szczególnie że są to dla mnie dziewicze tereny ,tak samo boję się o kasę (na razie nie mam nic ) a sporo będę musiał mieć ,tak że mnie ogarnia na razie czarna rozpacz a nie entuzjazm ,a znając mojego pecha skończy się na tym że zostanę w domu z wielkim dołem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba mnie pogięłoby, jakbym nie pojechał to byłbym chyba chory, albo jestem :D Z Sandomierza blisko, a jeszcze "to że" Nightwish i że w końcu mam okazję, i że to mój wspaniały Nightwish. Kurcze no to jest obowiązek wobec mnie, ja miałbym nie być? Wybuchłem z radości, wobec wieści jaką poznałem. Nie mógłbym odmówić sobie takiej okazji.

 

Pablito, kolego nawet tak nie mów. Chcesz przegapić widok Floor?

Wystarczyłoby dojechać do Dębicy, albo Rzeszowa. A potem jakoś się ogarnie. Niby byłem na Woodstock 4 razy :D Ale Czad Festiwal, to pierwszy. Sam nie wiem, co mnie czeka. Ale jak sobie wspomina problemy z ostatnim Woodstock, a potem to, że wszystko wyszło lepiej niż chciałem, no to myślę, że z Czadem, będzie git :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update: Z Opola jedzie jeszcze taka Agatka, jej chłopak i jacyś ich znajomi. Co najmniej 6 osób. Autem. Więc z transportem luz. ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo podoba mi się pomysł z Polskimi smakołykami, no i nie może zabraknąć prawdziwych oscypków (ile bym teraz oddała za chociaż jednego malutkiego ....).

Jeśli chodzi o zlot, to bardziej preferowałabym Rzeszów niż Tarnów, poza tym z Dębicy są tam lepsze połączenia no i jest trochę bliżej. A to miasto Evi : D. Właśnie Ewa ... Jaki chłopak? Zdradzasz mnie i to z facetem?! ; ( Wiem, że mnie trochę nie było, ale w końcu jesteśmy małżeństwem...

 

Co do dojazdu. Najpierw kierujemy się na dworzec centralny w Dębicy. Obok dworca jest przystanek MKS. Wybieramy linie nr 5 w kierunku - Chotowa. Wysiadamy na przystanku 'Straszęcin Kościół' (chyba 8 przystanek od dworca) i jesteśmy praktycznie na miejscu. Poza tym w tamtym roku podstawiali autobusy, które zawoziły ludzi bezpośrednio ze stacji na koncert, także myślę, że w tym roku też tak zrobią : )

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimfo moja! On był jeszcze przed tobą. Więc nie bądź zazdrosna. Za to powiem ci, że jesteś jedyną kobietą w moim życiu ♥

 

I dzięki za to info o dojeździe ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedzie ktoś z okolic Dębicy? Daleko mam i się trochę cykam :c

Kupowaliście już bilety? Mam ogromny dylemat, bo nie wiem czy karnet kupować czy czekać na jedno dniowy bilet. Nie mam pojęcia jaka mogła by być cena takiego biletu i czy opłaca się czekać, bo później karnety droższe.

A no i możliwe, że moją młodszą siostrę zabieram ze sobą na koncert...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę uzyskać kasę! Słabo z nią stoję jako student-stypendysta, który z tego tylko żyje, że uczelnia mu płaci, ale spokojnie... uzbieram! MUSZĘ! :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.