Jump to content
Sign in to follow this  
Izzy

The Best of Video Clips Survivor - Komentarze

Recommended Posts

Oto miejsce, gdzie możecie dyskutować o swoich wyborach (dlaczego ten właśnie utwór odrzuciliście?) oraz przemyśleniach (kto wygra survivor?). Bez off-topów. Trzymać się tematu, argumentować i dbać o poprawną polszczyznę. Tyle w temacie. Miłej zabawy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego Sleeping Sun? Pierwsza wersja teledysku do tej piosenki mnie strasznie śmieszy szczególnie Tarja w pustej wannie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

End of All Hope - teledysk nie współgra z muzyką, nie opowiada historii. Ot zlepek klipów złączonych w niespójną całość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego chcecie, by "The Carpenter" odpadło? Moim zdaniem nie jest to dobry jakościowo teledysk, ale ma bogate przesłanie i wiele emocji. Osobiście chcę, by odpadło "Bye Bye Beautiful", gdyż jakoś nie trawię tych kobiet.... Jest ten teledysk zbyt pretensjonalny i jakoś nieopisanie mnie drażni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo tego, że NW ma wiele takich teledyskowych krzaczków pokroju wspomnianego EoAH, czy choćby TC (lub całkiem świeżego EFMB), to jednak postanowiłam w pierwszej kolejności wyeliminować BBB, bo ten teledysk zwyczajnie mnie irytuje. Tu kieruję się głównie czysto subiektywnym doznaniem, a nie obiektywną opinią. Nie potrafię inaczej - te wesołe dziewuszki, ten Anetteocukrogłos... Łeh! Bye bye beautiful!

Dziwię się tylko, że jak do tej pory nikt nie zagłosował na "Sacrament...". Czyżbyście zapomnieli o tej wesołej, starej koncertowej sieczce, gdy Tarja miała jeszcze fryzurę, przypominającą czarną owcę? :D Chociaż... w obliczu tych telekrzaków NW, to może i nie jest to najgorsze co mogło nas spotkać!

Moim faworytem w walce o podium jest (co chyba dość oczywiste) "The Islander". Myślę, że to ich zdecydowanie najlepszy teledysk - ma klimat, rozmach i historię, a sama piosenka jest genialna. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teledysk Bye Bye Beautiful strasznie mnie irytuje. Jeśli odpadnie, będę chciała wywalić Endless Forms Most Beautiful i Élan - w tym pierwszym irytuje mnie tańcząca Floor, a drugi byłby ok, gdyby nie te fragmenty z jakimiś dziadkami. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Élan bardzo mi się podoba. Ci "dziadkowie" dodają uroku temu wszystkiemu, a poza tym niesie piękne przesłanie nie tylko piosenka, ale i teledysk. "The Carpenter" jest po prostu słaby technicznie, bo był pierwszy, ale nie zamierzam mu dawać forów tylko z tego względu. Z kolei bardzo mi się podobają teledyski do Élan, Amaranth, Nemo i The Islander, chociaż piosenkami ulubionymi nie są :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy szuka w teledyskach czegoś innego - dla mnie najważniejsze jest to, żeby opowiadał jakąś historię. Szczerze mówiąc powinnam zagłosować najpierw na BBB, ale jak zobaczyłam Carpentera na górze listy, to po prostu wpisałam ten tytuł. Bo słabiutki technicznie, jak wspomniał Arrow. Moim faworytem jest zdecydowanie Islander. Wysoko plasują się też Storytime i Elan. Amaranth również, tylko te przerywniki z zespołem... nope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.