Jump to content
anulka79

Galeria Ani:)

Recommended Posts

Kilka zdjęć z ferii w górach! W tym roku zimowy urlop spędzilismy w Białym Dunajcu. Codziennie jeździliśmy na nartach po malowniczo usytuowanym stoku Toko-Land. Pogoda dopisała, więc były wycieczki do Zakopanego, wizyta na Gubałówce, spacery po Krupówkach oraz kąpiele w Termach Podhalańskich w Szaflarach. To był bardzo aktywny wypoczynek! Tatry są piękne, a zimą panuje tu szczególny klimat :)8pkJNQS.jpg


pgmUtMq.jpg


8tpmeao.jpg


tWZTX27.jpg


5UTi6As.jpg


bqq4iNH.jpg


ECqHmVq.jpg


LQLpqiF.jpg


hXhO4ov.jpg


R3nxeDd.jpg


AGw3DKy.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne zimowe krajobrazy ♥ cudownie! Mam nadzieję, że wypoczęłaś? Ostatnie zdjęcie najlepsze!!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne zimowe krajobrazy ♥ cudownie! Mam nadzieję, że wypoczęłaś? Ostatnie zdjęcie najlepsze!!!

Baaardzo nam się podobało  :D

! Franek pierwszy raz próbował swoich sił w jeździe na nartach i powiem szczerze, szło mu całkiem nieźle. Ja nie jeździłam od 25 lat, więc zakwasy miałam ogromne  ;) W rozluźnieniu mięśni pomagał basen. Na ostatnim zdjęciu stoję z Frankiem na moście przecinającym Biały Dunajec. Most się strasznie bujał, byliśmy w strachu, ale jakoś daliśmy radę! Na szczęście nie było głęboko, widać dno rzeki, więc nikt by nie utonął..

Uwielbiam góry! Zwłaszcza zimą, kiedy można podziwiać takie bajkowe widoki, jak w tym roku na Gubałówce! Zdecydowanie można tu też odpocząć! Mniej lub bardziej aktywnie, ale zawsze warto zatrzymać się na chwilę i podziwiać piękno Tatr  :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kochana synuś niedługo mamę przerośnie!:) ale co to ja chciałam? Góry to najpiękniejsze miejsca na ziemi, miejsca ciekawe i mieszane, zdecydowanie preferuje je wobec morza. Gdzieś pewnie już skrobałam, ale polecam Karpaty, najlepiej rumuńskie i Alpy. Latem polecam gorąco Słowacki Raj- najbliższe magamagiczne miejsce w górach- zanim ktoś się tam wybierze polecam o tym poczytać!:)

Aneczko, fotki świetne, dokładnie obrazują atmosferę w jakiej zostały zrobione- najważniejsze jednak absolutnie że odpoczęłaś i zrelaksowałaś się, Franek potrzebuje wypoczętej mamy:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kochana synuś niedługo mamę przerośnie!:) ale co to ja chciałam? Góry to najpiękniejsze miejsca na ziemi, miejsca ciekawe i mieszane, zdecydowanie preferuje je wobec morza. Gdzieś pewnie już skrobałam, ale polecam Karpaty, najlepiej rumuńskie i Alpy. Latem polecam gorąco Słowacki Raj- najbliższe magamagiczne miejsce w górach- zanim ktoś się tam wybierze polecam o tym poczytać!:)

Aneczko, fotki świetne, dokładnie obrazują atmosferę w jakiej zostały zrobione- najważniejsze jednak absolutnie że odpoczęłaś i zrelaksowałaś się, Franek potrzebuje wypoczętej mamy:)

Oj tak! Franek zdecydowanie zaczyna "górować' nade mną i najlepiej widać to na wspólnych zdjęciach ;)!

Chociaż preferuję zimowy pobyt w górach, to coraz bardziej "korci" mnie żeby wybrać się w Tatry latem albo jesienią! Chciałabym trochę pochodzić po górach, zdobyć jakieś szczyty i jednocześnie pokonać strach i własne słabości.

Cóż, wszystko przed nami! Wierzę, że kiedyś to się uda...P.S.Mam nadzieję, że pocztówka dotarła ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, przepiękne zdjęcia! ♥ Bardzo się cieszę, Aniu, że miałaś udany wypoczynek :) U mnie niestety do końca się nie udało, bo choróbsko rozłożyło dziecko, i większość ferii/urlopu przesiedzieliśmy w domu :/ Ale zima jeszcze się nie skończyła, więc mam nadzieję nadrobić zaległości na biegówkach!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urokliwe ferie zimowe! Zazdroszczę chwil z dala od cywilizacji, a bliżej chmur, w otoczeniu śniegu. Piękne zdjęcia! Muszę kiedyś koniecznie wybrać się w góry, gdy tylko przestanę studiować w tygodniu, a pracować w weekendy i w końcu się wyśpię! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świąteczne przygotowania w toku :D ! Są ozdoby choinkowe, stroik i wypieki. Wszystko "homemade" wraz z pomocą mojego synka. I wreszcie choinka! Pachnąca, kolorowa, migająca...

0fqIExT.jpg


9nFzXPd.jpg


NTXgeE1.jpg


dvirNEq.jpg


t7k61cR.jpg


UU5RrYo.jpg


cVtptyW.jpg


FZRJ7hn.jpg


9NZoVyg.jpg


VPi1871.jpg


1EOa5je.jpg


uBRm3Wb.jpg


QwhL3iR.jpg


lEJ21Yt.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepięknie, świątecznie :) Widzę jak dużo pracy włożyłaś w ręcznie robione ozdoby. A te pierniki wyglądają niesamowicie! Brakuje tylko takich w kształcie rekinów ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wooo Giewont przykryty warstwą sniegu wygląda magicznie

O tak, zima w górach jest magiczna ale i niebezpieczna! Niestety, w tym roku nie będzie wyjazdu na zimowe ferie 

:-(. Może uda się nam wyskoczyć na majówkę.


Ciasteczka wyglądają przepysznie :D

O tak Nightfall  :D! Były wyśmienite, bardzo szybko zmiekły po czym...zniknęły  ;)


Przepięknie, świątecznie :) Widzę jak dużo pracy włożyłaś w ręcznie robione ozdoby. A te pierniki wyglądają niesamowicie! Brakuje tylko takich w kształcie rekinów ;)

Dzięki! Uwierz mi, Adrian, roboty jest dużo przy tym, ale również radości i satysfakcji! Rekiny jakby mniej aktualne - zmiana zainteresowań  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świąteczne przygotowania w toku! Upiekłam "trochę" pierników, oczywiście z pomocą mojego syna Franka). W tym roku pokusiłam się też o wykonanie stroików z "żywych" gałązek z naszego ogrodu :)

IMG_20191217_173610.jpg

IMG_20191217_192109.jpg

IMG_20191217_192119.jpg

IMG_20191217_192126.jpg

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniałe pierniczki, tyle kolorów! Na pewno też są pyszne ? A stroiki to super pomysł na świąteczną dekorację, tworzą taki fajny klimat. Twoje Aniu wyszły piękne, naturalne ?

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, hietAla napisał:

Wspaniałe pierniczki, tyle kolorów! Na pewno też są pyszne ? A stroiki to super pomysł na świąteczną dekorację, tworzą taki fajny klimat. Twoje Aniu wyszły piękne, naturalne ?

Dziękuję, hietAla :-)! Pierniki zawsze piekę wcześniej, żeby do świąt zrobiły się miękkie i "zwilgotniały". Wtedy są najlepsze! Potem pakuję je w takie paczuszki i rozdaję znajomym. W tym roku do moich mini-prezencików dołożyłam jeszcze takie aniołki hand made ;). Łatwo je zrobić, bo potrzebujemy tylko kawałek filcu, dowolny szablon, spinacz do prania i trochę kleju. Taka ozdoba świąteczna jest bardzo uniwersalna, bo można ją przypiąć praktycznie wszędzie: w domu np. na zasłonkach/firankach, na choince, w pracy, w samochodzie...:) Do przygotowania stroików używam rzeczy (podstawka, kokardki, szyszki, brokatowe gałązki) które potem wyjmuję i ponownie wykorzystuję na następny rok. Żeby było chociaż trochę ekologicznie. A gałązki lądują w przydomowym kompostowniku. 

IMG_20191220_095435.jpg

IMG_20191220_095529.jpg

IMG_20191220_095502.jpg

  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegoroczny zimowy urlop spędziłam wraz z rodziną w Kazimierzu Dolnym, nad Wisłą. Przy okazji odwiedziliśmy też inne, piękne nadwiślańskie okolice . Na mapie naszej podróży znalazły się Puławy, gdzie zwiedziliśmy Pałac Czartoryskich z cudownym parkiem, Janowiec - ruiny renesansowego zamku oraz Nałęczów, gdzie zażywaliśmy uzdrowiskowych kąpieli. Polecam odwiedzić te piękne miejsca! To prawdziwe perełki Lubelszczyzny! Jest tu mnóstwo zabytków, ekspozycji plenerowych i muzealnych. Ciekawe położenie tego regionu, piękne widoki i przyroda sprzyjają pieszym wycieczkom. Nawet teraz, poza sezonem, jest tu mnóstwo atrakcji ?!                                Puławy ?

20200215_093336.jpg

20200215_093416.jpg

20200215_105659.jpg

20200215_105314.jpg

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magiczne, spokojne miejsce. Z dala od... Zgiełku ? Widzę, że spędziliście naprawdę miło czas!

Ten skansen wygląda interesująco - ciekawe jak wygląda wiosną ?

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Adrian napisał:

Magiczne, spokojne miejsce. Z dala od... Zgiełku ? Widzę, że spędziliście naprawdę miło czas!

Ten skansen wygląda interesująco - ciekawe jak wygląda wiosną ?

Właśnie to mi się w naszym wyjeździe najbardziej podobało: spokój, cisza, brak tłumów i zero zgiełku ?. Duże plusy ma zwiedzanie bez kolejek i pośpiechu, wszystko na spokojnie. Obcowanie z przyrodą i odkrywanie nowych miejsc pozwoliło mi w pełni nacieszyć się urlopem. Było super ?!

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.