Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Skany gazet

Recommended Posts

Hell-o,

 

czy ktoś z Was posiada tegoroczne numery:

- Metal Hammer

- Teraz Rock

- Mystic Art

które zawierają artykuły/wywiady z Nightwishem?

 

Potrzebujemy skany żeby wrzucić na stronę. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam Mystic Art nr.1(63)/2015, gdzie zamieszczony jest artykuł - wywiad z Tuomasem, Floor i Marco przed premierą nowej płyty..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priorytetem są tegoroczne, ale stare również są pożądane :) więc dzielcie się tym co macie ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że powołujemy się na prawo cytatu i związek towarzyski? Czy jakoś inaczej to działa?

 

Ustawa o prawie autorskim, zwłaszcza rozdział 4, punkt 23. i 34:

Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia, chyba że ustawa stanowi inaczej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam jakiś meeega stary MA związany z NW

Jeśli go nie ma tutaj: http://nightwish.pl/galeria/prasa/ to jak najbardziej się przyda! :)

 

Mam Mystic Art nr.1(63)/2015' date=' gdzie zamieszczony jest artykuł - wywiad z Tuomasem, Floor i Marco przed premierą nowej płyty.. [/quote']

Super! Dasz radę zeskanować i wysłać na admin@nightwish.pl? :) Wrzucimy na stronę.

 

Rozumiem' date=' że powołujemy się na prawo cytatu i związek towarzyski? Czy jakoś inaczej to działa?[/quote']

Skany gazet publikujemy na takiej samej zasadzie jak logo zespołu, okładki płyt, teksty utworów, fotki promo itd. Zawsze podajemy autora/źródło oraz imię/nick osoby, która dostarczyła tłumaczenia/materiałów. Jeśli ktoś z właścicieli praw autorskich poprosi nas o usunięcie to to zrobimy.

Nie zarabiamy na publikowanych tutaj treściach a jedynie promujemy band - nikt się nie będzie nas czepiać bo nie ma o co. :)

 

http://nightwish.pl/o-stronie/prawa-autorskie/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm. Proponuję dodać adnotację, że materiały kopiowane są nie tylko z sieci, ale też z innych mediów. Tak gwoli ścisłości. W takiej formie możesz się nawet powołać na zgodność z ustawą o prawie autorskim, bo to brzmi mądrze i ładnie wygląda. ;)

 

Btw. Mam MH i TR z 2014 jakieś, nie wiem, czy to wchodzi w rachubę. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

TR się pokrywa, ale mam dwa niewystępujące tam MH: 3/2014 (Tuomas; Anette) i 12/2011 z NW. To zeskanuję.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam Teraz Rock 4/2015. Czy skan mógłby być możliwy gdzieś w przyszły piątek? Byłoby mi łatwiej, bo będę już w Polsce.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam Teraz Rock 4/2015. Czy skan mógłby być możliwy gdzieś w przyszły piątek? Byłoby mi łatwiej' date=' bo będę już w Polsce. [/quote']

Jasne, na spokojnie. Dzięki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.