Dokument o fanach Nightwisha w fińskiej telewizji

Wspólnie z zaprzyjaźnionymi z nami fanklubami:

Oceansouls of America, Tuomas Lauri Johannes Holopainen (Nemo), Nightwish Canada, Nightwish France, Dark Chest of Wonders (Nightwish Australia),
mamy zaszczyt ogłosić projekt, który z pewnością zainteresuje fanów Nightwish! Dostaliśmy informację od przedstawicielki fińskiej telewizji YLE, że pracują nad dokumentem poświęconym fanom zespołu. Projekt jest o tyle wyjątkowy, że zostanie on przygotowany przez samych fanów!
Oddajmy głos do studia :)

YLE TV: Planujemy to, co następuje: Fani z całego świata nagrywają siebie (tak, dokument będzie stworzony przez samych fanów!) w połączeniu z najlepszym, profesjonalnym scenariuszem i postprodukcją wykonaną przez nas. Dramatyczna historia Nightwisha, oddani fani, ich marzenia i nadzieje. To będzie wspaniały dokument i produkcja na stronie internetowej, w których fani będą odgrywać kluczową rolę.

Casting rozpocznie się w ciągu dwóch tygodni. Poszukujemy około 30 interesujących fanów, którzy wezmą udział w nagrywaniu. Poszukujemy oddanych fanów Nightwisha z całego świata, którzy otworzą swoje serca. Szukamy kogoś, kto kocha muzykę Nightwisha, jest aktywny na wielu polach (koncerty, strony, społeczności) i jest gotów nagrać klip w stylu filmików na YouTube (przy użyciu telefonu itp.).

Brzmi ciekawie, prawda? Będziemy Was na bieżąco informować o szczegółach.

Zapraszamy też na forum, gdzie możecie podyskutować o tym projekcie z innymi fanami!