Nightwish nagrywa teledysk

Toni Peiju & Stobe Harju

Z początkiem października zespół ogłosił przygotowania do nowego teledysku, które mają miejsce w Helsinkach.


Jestem w Helsinkach z Nightwish by nagrać teledysk do naszego nadchodzącego albumu!


Nie przypomina on niczego, co kiedykolwiek zrobiliśmy wcześniej! Ten proces sprawia mi bardzo wiele radości! To naprawdę coś innego! Nie mogę nic więcej powiedzieć... Wiem... Wybaczcie! - pisze Floor na swoim fanpage na Facebooku.

Pracując nad nowym teledyskiem do Nightwish, miałam żywe wspomnienia związane z tworzeniem Energize Me z zespołem After Forever. Minęło wiele lat ale nadal uwielbiam tę piosenkę i wideo! - dodaje.


Z kolei Troy podzielił się z nami nietypowymi zdjęciami w planu...


W Helsinkach kręcąc nasz nowy mały Nightwishowy film. Wszystko szło gładko dopóki człowiek na tylnym siedzeniu nie krzyknął "wszyscy do ataku" i wyszło ciężkie bombardowanie w sali balowej! - enigmatycznie opisuje Troy na swojej Facebookowej stronie.

W czasie gdy byłem w Helsinkach żyłem jak król! - dodaje.


Reżyserem wideo jest doskonale znany fanom Stobe Harju, który pracował z zespołem między innymi nad teledyskiem do utworu The Islander czy filmem Imaginaerum.

Toni Peiju & Stobe HarjuNa Instagramie reżysera pojawiło się tajemnicze zdjęcie...

Zwiastun, który tak naprawdę niczego nie zdradza. Moja praca zabiera mnie czasem w dziwne, ale znajome miejsca. Miłość zabiera mnie do pracy każdego dnia, a niesamowity zespół, z którym pracuję, zabiera mnie do miejsc, do których nawet nie marzyłem znów podróżować. Nigdy nawet nie odważyłem się na takie eksperymentowanie. Teraz to uczyniłem. Wkrótce. Styczeń 2020 r. - pisze Stobe.

Wygląda na to, że premiera nastąpi po nowym roku, w styczniu.

Jak myślicie, czym zespół zaskoczy nas tym razem?

    Comments