Reedycja "End of an Era" w przedsprzedaży!

End of an Era to wyjątkowy koncert, który został zarejestrowany 21 października 2005 roku w Hartwall Areena w Helsinkach. To właśnie tego dnia, po wstępie, Tarja otrzymała od pozostałych członków list otwarty, w którym poinformowali ją o zakończeniu współpracy.

Do dziś wielu fanów uważa, że to zwieńczenie wielomiesięcznej trasy koncertowej promującej album "Once" jest najlepszym DVD zespołu.


Po 13 latach od tego wydarzenia ruszyła przedsprzedaż reedycji DVD, która zostanie wydana 7 grudnia 2018 roku.DVD zostanie wydane w kilku wersjach: earbook 3DVD + 3 winyle [klasyczne czarne lub "kamienne"] oraz same 3 winyle [mieniące się fioletowe lub fioletowy/niebieski/liliowy].

Wydawnictwo, obok koncertu, zawiera także dokument The Day Before Tomorrow, który pokazuje życie i nastroje członków zespołu przed wielkim występem na Hartwall Areena.


Więcej informacji znajdziecie na stronie Nuclear Blast.A co Wy sądzicie o tym koncercie? Jak oceniacie DVD End of an Era w zestawieniu z ostatnimi dokonaniami zespołu (np. Showtime, Storytime lub Vehicle of Spirit)?

    Comments