Tuomas: Letni obóz – część 3

Dzień dobry wszystkim! Jest 9 rano i popijam moja poranną kawę czytając najświeższe wiadomości NHL i piszę bloga. Kiedy zmieniłem się w blogowego nerda komputerowego?

Jest bardzo gorąco i zostaliśmy powaleni przez nigdy wcześniej nie widzianą falę upałów przez ostatnie kilka tygodni i nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatnio miałem na sobie skarpetki lub spałem pod kocem. Nie narzekam, ponieważ sporty wodne i żeglarstwo nigdy nie były tak wspaniałe jak podczas ostatnich kilku dni.

Mamy zrobić aranżację początku piosenki, chociaż przy 35C pokój prób nie jest najbardziej pociągającym miejscem.

Piosenka „Nukkumatti”, jak ją teraz nazywamy, jest wśród moich top 10 ulubionych nowych utworów, łomotanie, zakręcanie i bez-refrenowa przejażdżka nawiedzanym pociągiem z pewnością wywoła uśmiech na twojej twarzy. Przynajmniej tak stało się z wszystkimi, którzy dotychczas ją usłyszeli. Danny Elfman idzie tańczyć humppę.

Potem zajęliśmy się piosenką, która jest mniej więcej dopasowana do Troya. Masa kobzy by zagłuszyć Emppu i szaleńcza część-c, która stworzyliśmy po 10 butelkach piwa i dużej ilości Old Toby'ego. To jedna z weselszych melodii na płycie i malutki odganiacz chmur.

Przebieraj szybciej, słysze banjo!

Piosenka numer 8 przenosi nas w nowe miejsca. To coś innego niż to, co kiedykolwiek zrobiliśmy. Każdy z nas musi znaleźć nowy sposób by zagrać na swoim instrumencie lub zaśpiewać do tego kawałka. To strasznie wyzywająca i poszerzająca umysł piosenka. Nie mogę się doczekać by usłyszeć jak Anette i Marco ją śpiewają.

W niedzielę chłopaki z Northern Kings przyjechali na camping. Zgodziliśmy się na ich przbycie i dzielenie naszych prób odkąd mają kilka nadchodzących koncertów. Tony (Kakko) i Kai (Hahto) przywitali mnie 2 butelkami Yellow Tail, które wypiliśmy przy jeziorze o zmierzchu. Fiński hipisowsko-staro-narodowa romantyczna sceneria jest najlepsza!

Dzieki za wizytę, spotkamy się niedługo.

Dzisiaj jest czas by zanurzyć się w wokalu Marco. I może na piosenkę numer 9. I na 5kg pstrąga, który unikał nas cały tydzień.

Wkrótce napisze więcej (albo ktoś napisze), wszystkiego dobrego!


Tuomas TOP 5 / Tydzień 5


1. Pogoda.

2. Długowłosi hipisi w okolicznym lesie.

3. Rozwiązywanie tajemnicy o tym, gdzie podziały się ryby.

4. Epcot`s Illuminations – soundtrack

5. Zombieland – film


Źródło: Nightwish.com | Tłumaczenie: Maggie

    Comments