Aktualizacja ze studia od Marco

Dobry wieczór Panie i niezbyt delikatni Panowie!

W tej chwili mam zarejestrowaną większość partii basu do nowego albumu. Zacząłem już kilka tygodni wcześniej, ale nie śpieszyłem się. To luksus: posiadanie własnego wyposażenia i doświadczenia z pracy jako inżynier studyjny. Na chwilę obecną, przez ostatnie dwa tygodnie, idzie mi całkiem łatwo. Sezon wakacyjny i wszystko, co z tym związane, no wiecie.

Właśnie teraz ponownie doprowadzam mój wewnętrzny pluton do masy krytycznej. Zawsze tak robię, przed nagrywaniem czegoś. Przecież nie jesteśmy popowym zespołem, więc te piosenki potrzebują kilku naprawdę poważnych wybuchów. Szkoda, że jeszcze nie możecie ich usłyszeć.

Po prostu musiałem wbić nóż tutaj. Jestem sadystą. Przy okazji piosenki są bardzo dobre.

Oczywiście wszyscy chcielibyśmy zobaczyć koniec tego projektu, by był dostępny na całym świecie i by każdy mógł go posłuchać. Sukces, przez który zostaliśmy pobłogosławieni lub przeklęci, jest wymagający na swój sposób. Wszystko musi być zaplanowane w dłuższym terminie. Każda z części: wydawanie albumów, clipów video, koncertów musi się uważnie dopasować, kiedy wychodzisz z tym na scenę.

Wszyscy nie możemy się doczekać. Spróbuj być cierpliwy, a zrobimy co w naszej mocy, aby później ci to wynagrodzić.

Dochodzimy do tego: Mam nadzieję, że mieliście miłe wakacje. A także ci, którzy nie zwracają uwagi na takie rzeczy. To Nowy Rok 2011. Uczyńmy go dobrym!

Zawsze z szacunkiem!

Marco


Źródło: Nightwish.com | Tłumaczenie: Maggie

    Comments