Wyznania Tuomasa Holopainena

Co jest najdziwniejszą rzeczą jaką fan zrobił dla ciebie?

Quote
Była pewna kobieta, która bardzo chciała mnie poślubić, więc wysłała mi potwierdzenie swojego rozwodu i zarezerwowała nawet kościół. Spotkałem ją wcześniej i było to naprawdę przerażające, ignorowałem ją, a ona się bardzo, bardzo wkurzyła. Powiedziałem jej, że to było zbyt dziwne dla mnie i gdy udałem się do hotelu, znalazłem wiadomość wsuniętą pod drzwi z kilkoma nieprzyjemnymi słowami.

Co było najgorszą rzeczą, którą zrobiłeś na randce?

Quote
Kiedyś straciłem przytomność na randce w ciemno. Byłem singlem przez długi czas, więc moi przyjaciele zasugerowali mi pójście na nią. Stwierdziłem: "Czemu nie? Musisz wszystkiego spróbować chociaż raz". Nie jestem typem człowieka, który poszedł by na randkę w ciemno - to ostatnia rzecz, jaką kiedykolwiek bym zrobił - ale wszystkiemu próbuję dać szansę, by nie myśleć na łożu śmierci "Nigdy nie poszedłem na randkę w ciemno!". Byłem przerażony i było to dla mnie tak dziwne, że chcąc przełamać lody, upiłem się tracąc przez to przytomność.

Byłeś kiedyś aresztowany?

Quote
Nigdy! Nigdy nie byłem w więzieniu, nigdy nie byłem aresztowany, nigdy nie miałem kłopotów z policją i nawet nie dostałem mandatu za przekroczenie prędkości! Staram się zachowywać; niektóre zasady są po to, by traktować je poważnie.

W czym jesteś najbardziej próżny?

Quote
Uważam się za osobę, która nie jest próżna - spędzam jedynie 5 minut przed lustrem- ale muszę przyznać, że mam prawdziwą słabość do moich piosenek. Mam dobre poczucie humoru, więc śmieję się z siebie, lecz biorę to do siebie jeśli kiedy ktoś mówi przykre rzecz o Nightwish i moich piosenkach.

Czy kiedykolwiek kłamstwo obróciło się przeciwko tobie?

Quote
Nie przypominam sobie! Zawsze staram się być szczery, ale też wierzę, że są pewne prawdy, które nie powinny być mówione na głos. Skończysz na tym, że zranisz ludzi, więc lepiej siedzieć cicho.

Musisz mieć jakieś złe nawyki. Jakie są Twoje najgorsze?

Quote
Jest jedna rzecz, która nie denerwuje aż tak innych ludzi a są nimi moje wieczne zmartwienia. Martwię się takimi rzeczami jak przyszłość zespołu, relacje międzyludzkie, sprawy na które nie mam wpływu. Nie śpię po nocach, to naprawdę wkurzające. Piję też zbyt dużo kawy i palę!

Potrafisz tańczyć?

Quote
Hmmm. Tańczę dwa razy do roku gdy jestem naprawdę pijany w barze, lecz jeśli miło spędzasz wieczór, to nie ważne jak wyglądasz, czyż nie? Jakim typem pijanego jestem? Wychodzi ze mnie moja towarzyskość i śmiałość - mogę wtedy być bardziej otwarty na taniec!

Czy jest jakaś konkretna piosenka, która przenosi cię na parkiet?

Quote
Eye of the Tiger jest całkiem dobra.

Czy przechodziłeś przez jakąś fazę mody, której bardzo żałujesz?

Quote
Miałem syndrom lat 90, którym są niebieskie dżinsy do pasa po kostki z białymi skarpetami i żeglarskimi butami. To naprawdę brzydkie.

Co było Twoim najśmieszniejszym zakupem dokonanym pod wpływem impulsu?

Quote
Ergometr wioślarski! Było to jakieś sześć miesięcy temu, ponieważ zauważyłem, że przytyłem osiem kilo. Pomyślałem: "Okej, ten trend nie może być kontynuowany, więc muszę coś zrobić". Zapłaciłem 700 euro za to, używałem jakiś tydzień, a teraz leży w piwnicy.

Czy kiedykolwiek użyłeś słów "Wiesz, kim jestem!?"

Quote
Nigdy, przenigdy nie zrobiłem tego - to coś czego szczególnie staram się unikać, ponieważ jest to najgłupsza i najbardziej arogancka rzecz, jaką możesz zrobić. Z drugiej strony gdy idę do baru w moim mieście, z reguły nie muszę płacić za żadne drinki!

Co jest najbardziej wstydliwą rzeczą jaką zrobiłeś na weselu?

Quote
Mój brat się żenił 5 lat temu, więc przebrałem się za szkockiego wojownika. Chciałem zrobić coś wyjątkowego więc założyłem kilt i wziąłem duży miecz. Nie było to zawstydzające, ale niektórzy się dziwili "Co do diabła jest z tobą nie tak!?".

Żródło: Team Rock | Tłumaczenie: Adrian

    Comments